Viinis väljas söömine

Tere,

Kuna juunis läheme grupiga Viini, siis tekkis küsimus väljas söömise kohta. Kas peaks grupile broneerima laua kui on õhtusöögiplaanid või on okei ka lihtsalt kohale minna?

Äkki keegi oskab ka häid söögikohti soovitada :)

Aitäh :)

Elementaarne viisakus on õhtusöögiks laud broneerida. Kui on grupp, siis paljud restoranid ei pruugi toitlustada suuremat seltskonda ehk tulles tagasi - laud tuleb broneerida ning suhelda restoraniga, kas nad on valmis Teid võõrustama.

Söögikoha soovitust - mis piirkond, mis eelarve, eelistatud köök?

Mõistlik oleks teha valik vaadates näiteks Tripadvisorit: https://www.tripadvisor.com/Restaurants-g190454-Vienna.html

1
2

Grupp kõlab suuremalt, kui seltskond või pere. Juba kuuekesi on ükskõik millises linnas ja restos (ka Tallinnas) väga keeruline lauda saada. Kindlalt tuleb broneerida.

3
0

Tavaliselt reisides olemegi broneerinud laua aga kuna kellaajad lahtised siis mõtlesin et uurin mis võimalused on :) Meid 7 . Oleme Vienna Centrale läheduses. Eelarvet otseselt pole :) Päris turistikat ei taha, pigem meeldiks kohalike seas kiidetud kohad :)

2
2

Minu lemmikrestoran Viinis on Ristorante Sole. Viimane kord käisin Viinis küll 5 a tagasi, aga kuna tegemist perefirmaga, siis usutavasti ei ole kvaliteet langenud. Kohalike seas väga populaarne, nii et broneeringuta võib ka kahekesi minnes lauast ilma jääda.

3
0

Kui otsite Viini ajalooliste pubide hõngu, siis võib proovida järgmisi kohti:

Mõlemad on VIC (Vienna International Centre), pidasite vist seda silmas, lähedal. Esimene jalutuskäigu kaugusel, teine Pratersterni lähistel.

1
0

Üks kohalike seas popp koht, kus olen tihti käinud, kui Viini satun, on Herbeck. Väga hea autentne "Austria" köök. Kindlasti tuleb laud ette reserveerida. Eelmisel korral läksin ilma reserveeringuta päeval kohale ja kahjuks jäi šnitsel söömata :)

https://www.herbeck.wien/de . Nende juurde saab kesklinnast Schottentorist otse tramm 40'ga.

Suvel on seal ka õueala avatud.

3
0

Tere!

Käisin märtsis sellises kohas: https://www.tripadvisor.com/ShowUserReviews-g190454-d1804837-r766713504-Zwolf_Apostelkeller-Vienna.html

Kohe kesklinnas, väga maitsev ja suur Viini snitsel + nende leedriõie mull oli vägaväga hea. Ehe Austria koht.

PS: laua soovitan broneerida, juba märtsis nädala sees oli koht täiesti rahvast täis.

Soovitan!

0
0

Tere,

soovitan kahte kohta:

  • https://bierundbierli.eatbu.com/?lang=en - siin ma ei oska öelda, kas peab laua ette tellima. Aga kui suurem seltskond, siis kindlasti;
  • https://www.figlmueller.at/en/ pakuvad ehtsat Viini šnitsleid, asuvad vanalinnas kahes kohas, vahekaugus neil kohtadel paarsada meetrit. Kindlasti on vaja laud ette broneerida, ukse taga pikk saba sissepääsu ootajatest.

Ja veel üks koht mida vaadata ja seal on ka kohvik: https://www.wien.info/en/sightseeing/sights/hundertwasser-house-vienna-348464

0
0

Ehtsat viini šnitslit, vasikalihast, saab Viinis paljudest söögikohtadest.

1
0

Miks peab kirjutama et ehtne viini šnitsel on vasikalihast? Nii ehtne viini šnitsel kui viini šnitsel on siiski üksseesasama šnitsel. Selge see et see on vasikalihast.

Ehkki üks eesti toidutootja tegi gastronoomzooloogilise ime ja müüb sealihast viini šnitsleid.

2
4

@Tailu

:-) Ei pea kirjutama, kuid panin täpsustuseks selle vasikateksti. Ei soovinud Teid selle täpsustusega solvata.

Viinis endas on saadaval palju erinevaid šnitsleid, ka sealihast.

2
0

Eestis müüakse Viini šnitsli nime all sealihašnitsli poolfabrikaate, see võib inimesi segadusse ajada milline on see õige. Näiteks:

https://rannarootsi.ee/tooted/praed/viini-snitsel

4
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased