Viisa Sansibarilt

Kas on võimalik saada Tansaania viisat Sansibari lennujaamast (Kisauni)?

Ei ole asja mida Aafrikas raha eest ei saaks? Iseasi, et vähemalt 400 dollarit kui mitte rohkem tuleb valmis panna.

0
2

kust selline info bdsm? 

0
0

Visa on arrival peaks 50$ olema ja maksma peab dollarites. Ehk siis saad viisa lennujaamas vormistada.

0
0

50USD/40 EUR saabumisel. Eur piiril viisa jaoks täitsa kehtib. Raha eest möistust siiski ei jagata.

2
0

Eelmine nädal sai Daris ka eurodega maksta, aga 50 EUR taheti ja ainult sulas.

0
0

Ktiits, kui kaua viisa saamine Dar Es Salaamis aega võttis. Meil on veebruaris minek.  

0
0

Ma just kella ei vaadanud, ehk pool tundi. Minu lend saabus keset ööd, nii et ilmselt oli suht rahulik aeg lennuväljal. Tunnist räägitakse mitmel pool, mis tundub reaalne, viisa taotlejaid oli minu lennu pealgi palju ja üsna kiirelt edenes see protsess seal.

0
0

Aitähh ktiits! Meie lennuk saabub 03.05 ja edasi lendame 07.00. Siis peaks jõudma ilusatsi kõik tehtud: pagas-viisa ja check in järgmisele lennule (kirjas , et 1 tund enne). Lugesin kellegi kommentaari, et väga pikad järjekorrad ja võtab aega üle kahe tunni!

0
0

Kui lennata sansibarile läi Nairobi (Keenia) vahemaandumine 2h kas peab olema ka Keenia viisa või mitte?

0
0

Kindlam on lennujaamas . Varuge 50 USD  , muidu tuleb maksta 50 EUR. Kui keegi on minemas , mul on 31500  TZS, see on ca 12 €   . Sellega saab parasjagu Dar lennujaamast linna või siis  Zanzibari lennujaamast Stone Town. 

0
0

Kas Sansibari (Tansaania) viisaga on kõik endine? Saab piiri pealt ja 50 USD? Sõidame oktoobris Sansibarile (individuaalreis, aga vahendajaks Läti firma) ja Läti reisikorraldaja teatas, et Tansaania viisa saamine on muutunud. Uurisime siit ja sealt, aga kuskilt ei leidnud, et mingeid muudatusi oleks.

0
0

Sisenesin augustis 2019 mitmel korral Tansaaniasse ja tegin piiril viisa. 50 USD, hulk seismist ja ootamist ning saad viisa. Ja sa saad teha endale ka eelnevalt e-viisa (võimalik, et seda lätlased mõtlesidki muutuse all).Kindlasti hoia alles pardakaart, sest see tundub ametnikule väga oluline. Ma olin enda oma ilmselt lennukisse jätnud ja mind ei tahetud lennukilt tulles lennujaama lasta, sest olin kahtlane. Ma avaldasin siis arvamust, et nende lennujaam on veel kahtlasem, kui lennuväljalt saabuvad ja liiguvad suvalised inimesed. Selle peale siiski lasti lennujaama sisse. Seega ei ole kunagi teada milliseid müstilisi radu seal ametnike mõtlemine käib.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased