Viriseks ka veidi :)

Trip on jube aeglaseks jäänud. Kohe hullusti aeglane on. Vajutad aadressiribal Trippi ja ootad-ootad aga ei midagi! Ja korduvalt olen juba suutnud mujale klikkida sest ei ole kannatanud ära oodata. Eriti pikk tegemine ja ootamine on veel siis kui vajutad ;minu konto; peale. Ja kas ainult mina olen kahtlane kodanik kes ei saa oma kommentaare ilma capchta või mis ta nüüd oligi-postitada? Varem nagu ei olnud seda tüütust?

Sama siin! Äkki tegemist serveri hooldusega.

kas muu ühendus on kiire, siin Läti poole käivad Elioni kaablipaigaldused .)

Minul (Tln-s) näiteks on vähemalt viimased päevad kõik ok. Proovisin nii IE kui ka Chrome'iga. IE8 oli minu üllatuseks isegi natuke nobedam.

Virise, virise Laanekas. Oota pigem uuendused ära ja siis rõõmustame või viriseme koos.

Lähme teeme parem õues lumememme valmis :)

Et loodetavasti on miskid uuendused tulekul. Rõõm kuulda.

Ma pean kahemeetrise lumememme siis vähemalt tegema ju.. mul meeter lund hoovis:)

Krt ja jälle see CAPTCHA...ära tüütab.

Täiesti OK ja sama kiire, kui tavaliselt.

Ma ka ei saa aru, mis laanekal viriseda on. Minul töötab Trip täiesti normaalselt ja on alati töötanud ka. Ja pealegi eks iga leheküljega on vahepeal sellised asjad nii, et oleme kannatlikud ja ootame rahulikult muutused ära.

sama aeglane kui tavaliselt? A kusjuures avanes mulgi praegu kiiremini kui muidu viimasel ajal... ei jõudnud köögis võileibagi valmis teha kui juba ees oli.

Ah ja selle captcha kohta veel, et äkki saab selle kohe postituse alla panna. Mitte nii et vajutad ;saada; ja siis asi arvab , et ma pahalane olen ja hakkab captsasid nõudma.

Tegin katse ka praegu-delfi oli ees lahti ja peale tripile klikkamist 9 sekundit enne kui leht muutus. Minu arust on see siiski kaua.

Trip töötab täitsa normaalselt. Mul Nukuteatri leht ka aeglane, kui kümmet väärtuslikku ollivuudi filmi korraga tõmban.

Tegelikult on Tripil mingid omna sümptomid. St. ta nagu reageerib hiljem. Ühegi teise lehega sellist asja pole kogenud. Ja pole vahet, mis arvuti või kas on explorer või firefox. Sümptom siis just selline ja teistest erinev, et kui tripis kusagile vajutada.. mitte siis ainult trippi avades, siis midagi ei juhtu. Tükk aega ei juhtu. Ükski edenemist näitav riba ei liigu. Tükk aega läheb mööda ja siis hakkab toimetama alles. Nagu mõtleks. Ja oleks miski sekund-kaks aga peaaegu 10 sek. Hea oleks kui saaks seda kuidagi demonstreerida, et usutav tunduks...ei ole vist kahjuks võimalik.

Ma arvan, et probleem ikka su enda internetiühenduses või arvutis. Minul on Trip alati kiire olnud. Praegu ka proovisin aega võtta ja mistahes leht, teema vms tuli lahti alla 1 sekundi. Nii kui vajutan, nii ka leht silmapilkselt ees on ning sedasi on see alati olnud.

Palju sul allalaadimiskiirus on? Võid siit mõõta: http://speed.starman.ee/speedtest.html Minu tulemus on Download Speed 81,29 Mbps, Upload Speed 50,51 Mbps.

Meil siin Pärnus ollakse ka reklaamidest nähtud, et olevat võimalik selliseid kiirusi saavutada, aga keegi ei tunne kedagi, kellel oleks keegi tuttav, kes oleks sellise kiirusega kaabli otsas. Minu Elioni kaabel annab keskmiselt 7-8 Mbps kui digibox ka taga on.

Tegelikult ma vist suutsin avastada ka selle vea põhjuse. Ma olen tripi kontol kogu aeg sisselogitud olekus. Mõtleb trip ainult siis kui ma lehele lähen ja siis kui vajutan oma kontole. Muud teemad jne liiguvad kiiresti. Ehk siis ilmselt on tegemist sellega, et kuna ma muid teemasid ei näpi ja tegelen ainult nende asjadega, mis mulle huvi pakuvad -ehk siis mis on minu kontol-siis trip mõtleb alati minu kontot paika. Või midagi sellist.

Laanekas, ära aja jama. Elioni vennikesed lausa ise tunnevad muret, kui mu Pärnu kodus netikiirus väheneb. Sülitan nüüd 3x üle õla, aga Pärnus on viimasel ajal nett väga ok olnud.

Mul juba paar kuud käitub Trip täpselt nagu Laanekas kirjeldas. Ma ei ole pidevalt sisse loginud. Internetiks Elioni digiTV, Pärnu. Samas olen märganud ka sellist hangumist nt. Postimees.ee-s. Kuid Tripiga toimub see pidevalt. Kui näen, et pärast vajutust midagi ei juhtu, vajutan kohe "back" ja siis uuesti soovitud teemale. Harilikult teisel-kolmandal korral asi toimib normaalselt.

Vähemalt tekkis mul tunne, et ma pole miski eriline friik:) Kurimoor (hea!) ei lange Sul seal midagi. Ma väga kompetentne küll pole, aga kui mul on siis kui digiboxid väljas ikkagi 16 Mbps, siis see on ikka Pärnu kohta jõhkralt kiire. Ja kui 2 digikat ka taga siis miski 7-8 Mbps. Mis on ka sigahea. Ehk siis 12 Mbps on praegu tavaline Pärnus pakutav kiirus ja mul on seda upgradetud 16-ni. Ja teiased lehed ju lippavad hirmsa kiirusega. Nii et netti ei saa siin vist ikka süüdistada.

testisin kah kiirust :(

Download Speed: 1770 kbps (221.3 KB/sec transfer rate) Upload Speed: 1647 kbps (205.9 KB/sec transfer rate) Latency: 133 ms 3. veebruar 2010. a. 12:16:53

minu tiguühenduse puhul on kõik saidid kiired:)

Ei hakkand uut teemat tegama, aga viimasel ajal pean iga kord, kui siia tulen uuesti sisse logima. Panen alati linnukese ka "jäta mind meelde" kasti. Varemalt ei pidanud kuude kaupa sisse logima. Keegi oskab öelda, soovitada milles probleem või mida teha. Arvuti seadeid muutnud pole.

See on seotud sellenädalase sisselogimisjamaga, millest ka esilehel juttu. Äkki saad esilehe sticky'st abi.

Hetkel see ei toimi, eile natuke aega toimis.