Virtuaaljalutuskäigule oma kodudiivanilt

Leidsin sellise toreda kanali, mis pakub 4K kvaliteedis virtuaaljalutuskäike mitmel pool Itaalias, aga ka laiemalt. Ilma liigse info ta ja osalt tegeliku helitaustaga. Saab tunde kätte küll :)

On ka drooniülevaateid ja skuutriretki. 

https://www.youtube.com/channel/UCNzul4dnciIlDg8BAcn5-cQ

Inimesed erinevad... Minu arust on virtuaalne jalutuskäik sama mis virtuaalne lõunasöök :-(    Ainult isu ajab peale päris asja järele.

8
0

Iseenesest on see tänuväärt projekt ja reisipiirangute ajal ajab asja ära küll.

Mis mind aga nende videote juures häirib, on kalasilma (fisheye) moonutav efekt.

Oma silmaga neid kohti nähes ei teki seda tunnet, et mõni kõrge, Pisa torni moodi tugevalt kaldu olev sammas sulle kohe-kohe pähe kukub.

1
0

Broneerisin juba detsembris ära majutused mai lõpuks Veneetsiasse ja San Marinosse (autotrip) . Detsembris tundus see idee veel suurepärane olevat..

Hotelle veel tühistanud ei ole, aga ilmselt ei tule sellest midagi välja. Isegi kui koroonapuhang möödas oleks, tunduks see kuidagi ebaeetiline - hetkel tulevad sealt riigist ju hoopis teistsugused videod ja uudised, kui nendel droonivideotel..

0
3

Sama siin, mai lõpuks Lot-i piletid  Marco Polo lennujaama ostetud. Plaanis oli reisida just selles piirkonnas, mis nüüd siis kõige raskemas olukorras. Oleme juba veendunud, et see reis jääb ära.

0
0

Eks samas majanduse taastumine jälle vajab turiste.

Eesti näitel - kõik turismifirmad, hotellid, restoranid ootavad, millal see jama läbi saaks, et turistid hakkaksid jälle käima. Aga kui turistid - selle asemel, et tulla - ütlevad: "Ah, teil seal niigi raske, ei hakka ma teid tülitama", siis on ju ka kehvasti.

5
0

Endal välja pakkuda siis selline kanal , kui reisil midagi huvitavat märkan siis filmin.Oleks ainult vaatajaid ja rohkem aega monteerida.

https://youtube.com/channel/UC62SYXzUdTbBOphbzxn07YA

0
0

simkalle,

kas see kohutav trance on absoluutselt vajalik?

1
0

Üks parimaid tasuta muusikapalu mida youtube pakkus teised olid  hulllemad,minu meelest sobib pildireaga ehk pigem pildirida muusika järgi tehtud.

0
1

Suvel oli üks suuremaid avastusi selline 4K kanal https://www.youtube.com/channel/UC95bEkaIgwhxSjSsdMFXYGg

0
0

https://youtube.com/channel/UC62SYXzUdTbBOphbzxn07YA

Panen siia ka oma kanali mille puuduseks peetakse et liiga pikad videod .Aga ise tahaks et vaataja tunnetaks kogu reisi  ja ,selle huvitavamaid kohti.Samuti ei roni ma ise oma näoga pildile nagu populaarsete youtuberite videodes..Teen seda kõike  tasuta ja ei plaani ise ka youtubele maksta et paremat muusikat videodesse saada.Tuhande subscriberini,et videodega raha teenida on väga  pikk tee minna....

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased