Wizz airi "tühistatud" lend

Wizz airist ja tühistatud lendudest oli siin hiljuti pikalt juttu. Nüüd leidsin endagi postkastist Kiwi poolt saadetud kirja sisuga "Unfortunately, Wizz Air UK canceled your flight to Tallinn". Tegemist 29.04 lennuga Luton -> Tallinn, ja kui Wizzi kodulehelt kontrollin, siis on seal Tallinna lennud, sh antud kuupäevale (väljumine 15:25), täiesti olemas ja ostetav.

Vürtsi lisab läbi Kiwi ostmise asjaolu, mis muudab igasuguse suhtluse pea võimatuks.

Kuna selle lennu kellaaega on mitu korda muudetud, siis tekkis uitmõte, et tegemist võib olla mingi süsteemi erroriga. Kas tundub mõistlik mõte Kiwi-st lihtsalt pakutav refund võtta ja Wizzi kodulehelt sama reis uuesti osta?

Kui lend on tühistatud ja Kiwi annab kogu raha tagasi, siis on see ju ideaalne võimalus neist lahti saada. Kui lend on jätkuvalt müügis, siis osta uus pilet otse. Kui ei ole, siis osta mõne teise firma lend otse nende lehelt. Aga Kiwist oled kahjudeta (?) lahti.

7
0

Jah, see tundub ideaalne võimalus. Ainus detail, et lend ei paista tegelikult tühistatud olevat...

Igaljuhul ma ei näe ka erilist võimalust kaotada, kui selle plaani käiku lasen.

0
1

Kui ma ei eksi, siis kui Wizz Kutaisi lennud hiljuti tühistas olid lennud ka veel päeva paar üleval.

2
0

> Kui ma ei eksi, siis kui Wizz Kutaisi lennud hiljuti tühistas olid lennud ka veel päeva paar üleval.

Jah, midagi sellist võiks viletsam stsenaarium olla küll. Refundi pärast ei muretseks, et juba kusagil reisil olles hakata läbi mobiili viimase hetke pileteid ostma oleks tüütu.

0
0

Ostsin otse Wizzist uued piletid, lend tegelikult toimus.

Kiwist sain hetkel pool raha tagasi. Kiwi bookinguga olin ostnud neli piletit samale lennule. Nendest kaks olid ühe, kaks teise PNRiga. Ja siis üks PNR oli tühistatud. Kuidasiganes see peaks võimalik olema.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased