Reisikaaslane Filipiinidele

Filipiinid

Olen minemas oktoobris Boracay saarele. Kui kellegil on samuti idee sinna kanti minna siis võiks märku anda.

Idee täitsa olemas, detailsemalt võid asjast kirjutada, e-mail/MSN: exzesser@hotmail.com

Novembris: 4bigfoot ät gmail.com

Idee minna sellel sügisel (konkreetset kohta/plaani veel ei ole), kui Eesti ilm juba talumatuks muutub. Kui viitsid kirjuta kriizu23 ät hot.ee, või annad oma kontakti?

Olen minemas novembris Palawani ja Boracay saarele. Kui kellelgi on samuti idee sinnakanti minna, siis võiks jõud ja nõud ühendada.

Täpsem reisivahemik 21.11-07.12.

Mul on samasugused plaanid - aasta lõpus Palawani ja Boracay saartele.

Marjana, aga sinu minek ei kattu minu minekuga vai lähed hiljem jah?

Kuna mul hetkel ei ole veel pileteid, siis saab kõike veel korraldada. Kirjuta meilile: mariell22@hot.ee . . . Ka lühilaused algavad Trip.ee-s suure algustähega!

Meil plaan novembri keskel minna, ei ole veel otsustanud, kas Indoneesia või Filipiinid. e-mail: mozarella@hot.ee

Lähme kolmekesi oktoobris Boracayle!

Lähme 2kesi sõbrannaga sellel ajavahemikul Boracaysse ja sealt tripime edasi Taisse, kus oleme ka kuu aega. Kes on samal ajavahemikul minemas, andke teada..seltsis segasem:) e-mail: kadiliis005@hotmail.com

Kahekesi sõbraga, seltsilised alati tere tulnud. e-mail: marttarkin405@hotmail.com

Tere, oleme kahekesi (N 27 ja M 28) suundumas veebruaris Boracay´le. Kui kellelgi on sama plaan ning soovib meiega ühineda, siis suhtleme e-mailil: breti@hot.ee.

Kavatsen minna märtsi alguses(piletid HEL-HKG-HEL juba ostetud , sealt edasi ilmselt Sebu Air'iga) Sihtkohad - Manila, Mindoro-Palavan,võimalik Sebu.

Tahan ka märtsis minna, saada kontakt...

Lähen 3 aprill kuni 18 aprill (Manila, Banaue, Bohol, Panglao, Cebu, Boracay). Oleks tore üle pika aja eesti keeles rääkida (ei ela Eestis hetkel) =)

@Annu... Kui Angelese linn Pampanga maakonnas sinu tee peale jääb, siis võid ka siit läbi astuda.

Plaanid tehtud ja Filipiinid bookitud 17.07-01.08. Keegi veel minemas?

Meil minek novembri teisel poolel alles. Palawan on kindel sihtkoht ja kas kuskile veel, see alles täpsustamisel:)

Heletume kuidas Teie reis 2010.a nov-dets kulges, tore oleks värskemaid muljeid lugeda?

Kellel plaan Nov-Dets (Londoni kaudu) Filipiinidele minna andke märku aviator888@hotmail.co.uk

Kui keegi filipiinidele tuleb antke mulle teada kindlasti leiate must abi.Votke uhendust skype;aivarsubic voi mailige aivarsubic@hotmail.com.

Reisikaaslane Filipiinidele

On keegi minemas dets alguses Filipiinidele ? Tundub, et olen üksi minemas aga äkki kellegil ka plaan ja ühineks ? Kindlat kohta ja plaani hetkel veel pole.

Oli plaanis minna Manilasse pokkerit mängima lähikuudel või siis lihtsalt puhkusele kuhugi SEA kanti. Enne kui pilet pole broneeritud on kõik veel lahtine, mis firma kaudu plaanid sinna kohale saada (Eestist?)?

Chezh Airlines ilmselt.Ja 1-18.dec. Aga Manilasse ilmselt peatuma ei jääks.

Kas jaanuaris Filipiinidele ka minejaid on? Ise M34 ja hetkel reisikaaslast veel pole.Ja pilet ka hetkel veel ostmata.Plaan oli umbes kuu kanti. Praegu tartust head hinnad veel mõned päevad Hong kongi. aarneplaan@gmail.com

Kus tartust hea hinnaga Hong Kongi saab? või ma saan eelmisest kommentaarist valesti aru? On ka plaan lähiajal minna, aga kuna praegu tippaeg , siis piletid kallid, ootaks infi , kui keegi teab kudas odavalt saaks sinna.

Filipiinidele tulijad antke endast marku ka mulle ehk saan abiksolla.Tore ka eestlasi siin kandis rohkem naha.Kusimused mailile aivarsubic@hotmail.com voi skype;aivarsubic +639088800086.noud igast valtkonnast

Nii minul on plaanid selgunud 1-14 detsember olen Filipiinidel.Kas on siit keegi veel Eestist samal ajal liikumas?

Plaan jõuda Boracayle.

Ise lendan Filipiinidele 20.detsember Clark, Pampanga. Tulema hakkan Balilt 18. dets Läbi Kuala lumpuri. Filipiinidelt on plaan edasi liikuda Laos, Vietnam, Kambodža, Tai. Aga see on alles tulevikus ei tea veel kaua filipiinidel olla kavatsen. Oleks üüratult lahe kohtuda eestalstega filipiinidel. Kui keegi jõulude ning aastavhetuse ajal seal kandis on antke endast märku. ;)

Hei! Viibime sõbrannaga Filipiinidel 22.02-12.03.2012, kui keegi seal samal ajal, võtke ühendust ave.hirtentreu@gmail.com. Päikest!

Filipiinid

Tere. Otsin mõtte- , reisikaaslast/si Filipiinidele . Aprill natuke mai'd nii umbes kuu , poolteist . Kolm – neli nädalat Bohol'is , kus rendiks scootrid ja sõidaks saare risti-põiki läbi . Rahulikult, nautides loodust , õhtust lebo ja head toitu . Nädal Borakay'l , teeks maksale trenni . Sinna tagasi läbi Hong-Kongi tagasiteel peatuks linnas mõned päevad, teeks sisseoste , riided hakkavad otsa saama :) . Reis on plaanitud lihtne , vapustavat rahakulu ja glamuuri pole ette näinud .

Tere! Sebin: Plaanid Tallinnast ikka minna ja siia tagasi? Oled uurinud ka,et kui suured kulutused võiksid olla?

Plaan on alustada Ida-Virumaalt :) Reisi maksumuseks kõhutunde järgi arvan 1,5 - 2 kilo olema , lisaks lennukipiletid . Kõik sõltub , kas on kellegiga tuba jagada , palju alkoholi peale raiskad , kus söömas-joomas käid , mis piirkonnas liigud . Pakun puusalt tulistades , Bohol 3 nädalat 1000, Borakay nädal 700EUR'i .

Oma eelmise postituse kohta . Huvitav, kust tulevad sellised lollakad pealdised postitustele . Kas tegemist on mõne 'naljaninast' moderaatoriga või kuvatakse automaatselt teksti esimesed sõnad rasvaselt pealkirjaks ? See selleks, kurb on , et puudub ka võimalus pealdist parandada .

Aa, nagu ma aru saan siis tegemist on ikka naljamehega .

Eestlasi on nii joulude kui ka aastavahetusel Filipiinidel.Kui keegi vajab noud voi abi mailige mulle, olen abiks .aivarsubic@hotmail.com AIVAR

Otsin lennukaaslast Filipiinidele vahemikus 15–29märts.

msn:Aliiceer@hotmail.com

või

skype:al-iceee

kui keegi on filipiindel käinud või elab seal... siis võiks mulle kirjutada Krissi_tiger@hotmail.com Plaan aasta lõpus sinna sõbrannaga minna 3...4 nädalaks. ehk oskab keegi nõu anda ja ideid,et mis ja kuidas :)

tänud ette! :)

Tere!

Väikese uuendusena palume nüüd reisikaaslaste kuulutused lisada uue kuulutusena mitte kommentaarina.

Aitähh! Trip.ee