ninn

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi
0 meeldimist
0 postitust / 3 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Ka mina pikaajaline booking.com kasutaja, esimene tõrge tekkis möödunud suvel Riias, kui nende kaudu tehtud bronnist ei teadnud hotell kohapeal midagi. Hotell oli fully booked, suure hädaga saime viimased toad, millest üks asus hoovipealses vanas majas ega vastanud muidugi mingitele tingimustele. Et aeg oli hiline ja kaasasolevad lapsed surmväsinud, ei hakanud nendega pikemalt vaidlema ja saime kuidagi ööbitud. Hommikul lahkudes leidis hotell, et kuna toad (ehk voodid magamiseks) ju saime, siis oli kõik ok. Mina nii ei arvanud. Väikese soodustuse suure sõjaga lõpuks ikka sain. Bookinguga eraldi klaarima ei hakanud, aga päris tigeda arvustuse kirjutasin küll.
Kortereid ja maju Euroopas olen bronninud Airbnb ja homeaway kaudu, probleeme pole olnud. Otse omanikult küll ei julgeks võtta, suured vahendusfirmad annavad siiski omapoolse garantii.

Käisime Rukal, kui noorem tütar oli 3,5-aastane ja sai suusad alla. Esimesed päevad olime titemäel, viimased paar-3 tulime vaikselt ka pikematelt laugematelt nõlvadelt alla. Algul soovitan trakse kasutada. Ruka oli meile alustamiseks paras. Sealkandis Kuusamos on suur veekeskus olemas. Lisaks sai Rovaniemis Jõuluvana juures käidud, põhjapõtru uudistatud, nii et see reis on lastel siiani meeles - superelamus. Aasta pärast läksime Ylläsele ja seal tulime juba terve perega ülevalt mäest alla nädal aega jutti. :)
Oleme suusad alati kohapealt laenutanud, traksid samuti sealt. Kiivrid ja saapad ostsin siit, need on kõvasti vatti saanud ka siinsamas Kuutsemäel käies. :)

Vt. igaks juhuks ka www.lastminute.com, sealt võid leida. Kui Airbalticuga lennata, siis igal juhul soovitan lisamaksudega nõustuda, kuna hiljem on muudatuste tegemine ülikallis.