Viimased kommentaarid

Kindlasti tasub tulla omalkäel. Eesti reisifirmadest parem kaarega mööda käia. Ilm saartel võib totaalselt erinev olla talvel. Eesti nirust suvest ikka parem. Tenerife Kompassi saaretuuri soovitan küll kaasa teha ja varakult bronnida. Viimasel ajal on nad käinud tihti ka kahe bussiga, sest huvi on nii suur. La Gomerale pole oma autoga mõtet minna, lihtsam ja ka odavam on osta päevane bussireis, mis näitab ära kõik olulise. Teiste saarte jaoks on ikka parim võtta igaühele oma nädal.

Ja Tartust kui ka Tallinnast saab Finnairiga, mis on väga mõnus.

Tenerifel soovitaks hoopis korteri rentida. Eestlaste käest läbi Tenerife Kompassi, siis saad kindalasti hunniku häid soovitusi ka kaasa.

Kanaaridel saab 800 euriga hakkama ilusti, kui ei taha elamist turistikasse.

Brewdogi Watt Dickie 35% "õlu", mille 6cl pudelit, ei suutnud 3 meest ära juua. Ja ka üks Eestis tehtud tsilli õlu oli väga huvitav. Parimatest kogemustes vast Madeiral ühe härra pakutud kodutehtud kohviliköör.

Meie tulime 21.07 Türgist. Käisime ka Novatoursiga ja peatusime Riviera hotellis Alanyas. Väga super, olime kõigega ja kõigiga väga rahul. Kõik tuurid ostsima samuti Pasha käest, väga lahe tegelane, soovitame kindlasti temaga kontakti võtta. Hotell oli hommiku- ja õhtusöögiga, seda järgmine kord ei taha enam, hommikusöök on piisav, siis saab kohalikes restoranides nautida ka super head Türgi kööki.

Oli meie esimene kord Türgis ja ilmselt lähme me sinna ka tagasi :D

Päikest

Õnneks ei saa kiitmisest kunagi küllalt, niiet veelkord suured tänud Eike ja Olavi. Teie pakutavad tuurid on väga head ja kohv on parim terves saarestikus.

Saaretuur oli väga lahe, tervitage Memet kõigi eestlaste poolt:) Wesipruul, see oli super elamus, seda soovitan kõigile ja svingimine oli äge.

Igatahes, tänud veelkord ja usun, et näeme jälle.

Parimate soovidega Merle ja Mati