Viimased kommentaarid

Mul on ees ootamas reis Marokosse, tagasitulles vahepeatus Itaalias, Bergamos 6h. Loodetavasti on 19. märts positiivsemaid uudiseid lugeda kui praegu.

Tere. Kui teil on dirhameid veel märtsi algul alles, siis olen huvitatud.

Nt lennu eest saab tasuda osadena AirBalticust broneerides. 

Kui keegi teab, kus kohast lennupileteid saaks veel nii soetada, siis kuulaks huviga :)

Seda küll, aga olen rentinud ka tavalise deebetkaartiga, kust on vajalik summa broneeritud ja hiljem tagasi kantud. Polnud vaja mingit krediitkaarti. 

Olen alati ette bronninud auto..

On plaanis oktoobris 10 päevaks auto rentida. Sixt tundub ka üsna okei valik, olen parasjagu broneerimas. Aga ma jällegi kardan seda, mis Itaalias juhtus. Kohapeal küsitakse krediitkaarti olemasoluta hiigelsummas deposiit või maksa ca 200€ juurde, et oleks täiskindlustus (sellise väljaminekuga me muidugi ei arvestanud).


Sixti lehel nagu märku ei ole sellest, et kohapeal mingeid lisatasusid maksma pead (olen 24 ja seega noore juhi lisatasu enam maksma ei peaks?!). Õnneks saab tasuda ka tavalise deebetkaartiga seal.. 

Juuli algus oli üsna turistivaene seal. Hea 2-3 päevaga atv/autoga saarele ring peale teha. Sattusime ka kruusateedele, mis olid tulvaveedest veidi räsitud ja läbimatud. Kõrgeimal mäeharjal asustus pea null. 

Pagulasteema tundus vaibunud olevat, tundus pigem rahuliku kulgemisega saar olevat nüüdseks.

Sai korra Türgis ka käidud, hommikul praamiga sinna ja õhtul tagasi. 

Külalislahkus oli odavamates ööbimiskohtades suurem kui mõnes kallimas. 

Kui kellelgi minek sinna tulevikus, siis soovitan auto broneerimisega oodata, sest saime kohale minnes majutusest väga hea diili, täiskindlustusega + deposiidist polnud juttugi (nagu netis kõik rendifirmad küsivad)

LiinaE, jaga muljeid, kui käisid

Uurisin ikka internetist ka, mis olukord seal on. Enamik uudiseid on 'aegunud', seetõttu mõtlesingi, kas keegi tripikatest seal käinud (Riiast läheb otselend). 


Annan kindlasti ülevaate, kui saar läbi kammitud on ;)

Kas ühelt saarelt teisele minna on kerge või peaks varakult bronnima transpordi? Nt Kos-Rhodose/Kos-Kreeta vaheline marsruut. Paljud kirjutanud, et käivad ühe reisiga mitu saart läbi.. aga vajalikku täpsustavat infot vähe :)


Mulle meeldis väga Korfu, seiklusrikas  ja huvitavaid kohti oli palju (maastiku mõttes). Teist korda enam ei läheks, kuna saarele sai enam vähem ringi peale tehtud.

Me olime Koh Lantal vist 3 päeva kokku.. 1-2 päevaga käid kohad läbi, siis edasi nagu pole midagi enam vaadata.. :D Logelesime niisama.

Lähen läbi Moskva Bangkoki, aga nüüd avastasin, et minu nimi on ka vahetuses ja kaasreisija andmed õiged. Toksisin mõlemad samamoodi sisse, aga ju siis neil mingi vääratus seal endal. Loodetavasti ei tule mingeid jamasid.