trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Tänud vastuse eest. Googeldasin selle e-viisaga antava bsnl sim kaardi kohta ja ametlikke uudiseid leidsin eelmise aasta algusest, et neid kaarte hakatakse väljastama, aga erinevate foorumite viimased sõnumid on vastuolulised. Mingites foorumites väidetakse, et nov keskelt neid kaarte enam ei väljastata, aga samas on ka infot, et kaartide väljastamine toimub ühest arrivalsite ala reisibüroo boxist ja suuri reklaame väljas ei ole. Võta siis kinni, kellel õigus on... seega, kui keegi lähiajal seal kandis võiks kinnitada või ümber lükata :)

Siddharta, räägi palun natuke detailsemalt sim kaardi kohta. Kust ja kelle käest ostad ja mis kaarti kasutad?

Hiina müürile saab ise väga edukalt minna - https://www.travelchinaguide.com/china_great_wall/scene/beijing/ - sellelt lehelt leiab võimalike müüri lõikude kohta vajaliku info ning ka viisid, kuidas kohale jõuda. Lisaks kohustuslikele turistiatraktsioonidele soovitan rentida jalgrattad ja mööda hutonge lihtsalt ringi sõita. Peking on jalgrattaga liikumiseks väga hea.

Ilmselt siis probleem minu telefoninumbriga, sest seda OTP verification koodi mulle SMS-iga ei tule. Ka seat61.com kirjeldab, et osadele numbritele sõnumit ei tule ja põhjust ei tea. Eks ma proovin veel nende customer care'i kaudu. Tänud.

Tänud vastuse eest. Makemytrip jms. tahavad ka lõpuks irctc loginit. Mind huvitab, kas keegi on ennast ka ilma India tel numbrita irctc lehel saanud regada? Mingist foorumist lugesin, et läbi nende customer care’i peaks see võimalik olema, aga olen sinna ca 5 e-kirja saatnud ja 0 tulemust.

Ma lisasin viisa juurde exceli tabeli, kus olid orienteeruvad asukohtade nimetused koos hotelli kuupäevadega - lasti üle küll :)

Mul endal õnnestunud 2 korda, Indias ja Filipiinidel, kõhuhäda külge saada ja mõlemad korrad tõenäoliselt mereandide, täpsemalt krevettide, söömisest. Mereande ei taheta üldiselt üle küpsetada, mistõttu võivad need pigem tooreks jääda. See haakub ka mees80 jutuga, et korralik restoran võib olla, aga kui toores toit (point @ sushi) võid ikka jamas olla :)

Oskab keegi rolleri rentimise kohta kogemusi jagada Havelockil? Rentimiskohad, hind, ohud jne?

Uued sihtkohad 2017 olid Kiiev ja Tšernobõl, Keenia, Peking, Tokyo ja London. Kõik külastatud kohad olid meeldejäävad, aga vast suurimaid emotsioone pakkus Keenia, kuna see oli esimene kord “musta” Aafrikat külastada. Kõik väiksemad eelarvamused, mis mind enne minekut kimbutasid, said selle reisi käigus murtud ja ootan juba järgmist võimalust Musta Mandrit külastada :)

Uue aasta alguses on minek Indiasse ja Andamanidele. Suvel tahaks Gruusiasse minna ja eks näeb, kas veel miskit ette tuleb.

Reisiplaanid saab tihti ka selle pealt kokku pandud, kuhu heade hindadega lennupileteid saab. Seega tripile suur tänu hinnainfo otsimise eest ja jõudu selle tänuväärse töö jätkamisel.