Viimased kommentaarid

Hei, mul endal täpselt sama plaan. Plaanis on küll välja lennata veidi varem, Märtsi keskpaigas ja külastada Vietnam, Kambodža ja Tai. Olen ise 24 aastane naisterahvas ja praeguse seisuga ka reisimas täiesti üksi. Kirjuta, äkki saame mingis osas plaanid ühildada :)

Mina sisenesin viimati Taisse passiga, millel oli kehtivust mõned päevad vähem kui 3 kuud ja ei olnud absoluutselt mingeid probleeme, ei küsitud isegi kuna lahkuda plaanin.

Samas Taisse lennates oli mul pikem peatus Singapuris ja siis öeldi mulle kohe check-in's ära, et pass peaks kehtima vähemalt 3 kuud, aga kuna minul oli 2 päeva vähem, siis mind maale ei lasta. Helistasin seal samas siis kohe ka Tai saatkonda Stockholmis ja sealt öeldi, et nende poole pealt passi kehtivusega probleemi pole.

Suur tänu rranne, tundub nagu väga hea plaan. Olen sarnast trajektoori ka ise mõelnud ainult vastupidises järjekorras ja siis ei saanud transporti kuidagi klappima. Ega mul tegelikult otsest ajalist piirangut pole, läheb kaua läheb, aga praeguste arvutuste järgi eelarve just sellise piiri seab.

Kohvri probleem tuleb sellest, et reisi alustan Austraaliast, kus on vaja kogu oma elu kohvrisse mahutada ja enne Eestisse tulekut tahaks veel Aasias ringi vaadata, nii et ongi kaks varianti kas kohver posti panna või hoiu teenus leida. Kuna Aus Post on tuntud oma kaduma läinud pakkide poolest, siis tundub odavam ja turvalisem, see endaga kaasa võtta ja hoiule kuhugi jätta.

Kohvrit on kodus soe ja turvaline hoiustada küll, aga kui reis algab ja lõppeb erinevates maailma otstes siis pole see võimalik ;)
Seega siiski kõigi kogemused pagasi hoiustamisega Bangkokis teretulnud.