Viimased kommentaarid

Kadusid kahest teemast, nagu vits vette:

https://trip.ee/foorum/uldfoorum/lav-ja-botswana-kes-kaeinud

https://trip.ee/foorum/uldfoorum/raha-kandmine-arenguriikidest-eestisse

Ekraanitõmmist ma ei teinud, aga lännu on küll. Tegemist ei olnud trollimisega ega millegi ebasobivaga.

Alles nüüd märkasin, profiilis on mainitud jah et on toimetuse liige.

Imelik ja matslik on see ikkagi.  Nagu milleks? Ja ei mingit teadet või selgitust.

 Aitäh heade uudiste eest, Blue!

No näete, kõik pole veel sugugi kadunud. Fakt on et aastalõpu turismihooaeg sunnib neid selleks, neil see ju sealkandis üks peamisi tuluallikaid. Väga lootustandev teade. Jääb ainult oodata milliste maade kaudu reisijaid üle lubatakse.

Tegelikult on kõik plaanid vaid algfaasis, sest ma natuke siiski jälgin sealset koroona olukorda ja ei torma väga kõiki broneeringuid tegema. Üldiselt mulle meeldib kõik aegsasti ette plaanida iskikliku hobi korras,  viimase minutini oodates jääb valik kesisemaks ka, seda enam et sõit on plaanitud  turismi kõrghooajaks antud piirkonnas.  See aasta kahjuks on siis selline ehku peale minek. Näiteks eelnevalt lastega reisides me oleme edukalt kasutanud kaugsõidu busse ja magamisvagunitega ronge, ja seda kahel Euroopast erineval kontinendil.  Auto variant juhiga ei tulnud mul pähegi, kas on endal järeleproovitud ja oskad kedagi soovitada?

Üldiselt on plaan Johannesburgist suht aegsasti minema sõita, üks variant on ka mööda rannikulinnasid teha väike ringreis enne Botswanasse suundumist.

See on vast hetkel mustem stsenaarium, ei usu et nii kaua võtab aega. 

Jõuluaeg on üldiselt kõrghooaeg, küll saavad oma pandeemiaga ühele poole seks ajaks. Mujal maailmas on siis ka juba sotid selged, vaktsiinid ja vastavad teadmised loodetavasti olemas.

No ja lõppude lõpuks tagastatakse kõik piletid kui sõit tõesti taudi taha jääb. 

Minu soovitus oleks hoopis, et ostke igaks juhuks lennupiletid otse lennufirmade kodukatelt, nii on asjaamine kordadest lihtsam. Aga jah, elame, näeme.