14a tüdrukuga Taani Legolandi

Tere!

Palun seal käinute kogemusi, kas 14a jaoks ei ole see liiga titekas? Ette vastuste eest tänades.

Ei ole käinud, plaanin oma 6- aastase lapselapsega minna. Punkte sa selle üritusega küll ei teeni. Proovi Pariisi Disneylandi pigem.

Taani oms pole käinud, aga Saksa oma oli mul 10 aastasele kutile nibin nabin.. Aasta pärast oleks sisuliselt nina kirtsutatud. Enne Pariisi Disneylandi käisime läbi ka Saksas asuvast Europa Parkist ja see oli viga )) Saksa park oluliselt värskema olemusega ning paremate aktraktsioonidega.

Ainult Legolandi pärast 14-aastasega Taani minna küll ei tasu. Oma laps oli 11 ja Legoland oli juba titekas. Kui väiksemaid kaasas poleks olnud, siis talle oleks olnud ikka suht igav. Teistega koos tegutses küll. Samas, kui see on lapse eluunistus ja varem pole saanud minna, siis miks mitte.

Legoland kuni nii 10-11 aastastele. Soovitan siit Ryanairiga Bremenisse ning seal Heidepark ja Safaripark.

Oleneb, kui lapsemeelne ta on ja kui palju ta maailma näinud on. Minule emana meeldis Legoland küll, olin siis 27-aastane ja minu jaoks oli see esimene tõsiseltvõetav lõbustuspargi külastus. Muidugi Pariisi Disneyland on 14-aastasele ilmselt tõesti rohkem kümnesse. Samas arvestades järjekordade pikkust ja atraktsioonide sisulist sarnasust läheksin mina uuesti pigem Legolandi. Mu täna 8-aastane poeg on sama meelt :)

Kui võrrelda Billundi Legolandi ja Pariisi Disneylandi, on Legoland tunduvalt etem. 14-aastasel ei ole tegelikult Disneylandis midagi teha.Minu lastele meeldis kõigile rohkem (lapsed 5, 6 ja 12)Legolandis. Seal omalgi ilus jalutada. Läksin väikese eelarvamusega, kuid kohapeal oli tegelikult väga meeldiv üllatus. Aga Europa Park Lõuna-Saksamaal on parim.

14-aastane tüdruk on juba neiu, mitte laps ning läheks parema meelega discole ööklubisse. Variandid on ka Tivoli Copenhagenis, mis veidi enam kui vaid lõbustuspark ning Safari park Lintrupis. Kokkuvõttes ka lihtsam ja odavam kohale jõuda, kui Legolandi.

Sõltub neiust, aga reis suurlinna (London, Pariis, Rooma, Barcelona) võib olla ise atraktsiooni eest.

Igastahes on Legoland üks äärmiselt meeldivaid paiku... igale vanusele :)

Mida seal nii suurega üldse teha? Mul saab tütarlaps suvel 10, võiks ta ka kuhugi viia, aga mis seal Legolandis või Disneys sellisele ikkagi on?

Legolandi kohta ei oska sõna võtta, aga minu 15-a tibi chillis Disneylandis täiega.

Disneylandis on teha ka vanematel inimestel ja lastevanematel, lastest rääkimata.

Jajah, aga too mõni näide?

Kas tahad atraktsioonide kaupa? Ma nimesid pähe ei õppinud aga kõik kiiresti liikuvad nn. "ameerika mägede" laadsed atraktsioonid on head, nagu ka vabalangemisega seotud atraktsioonid. Ka stuudio ekskursioon ise oli väga kihvt. Tegelikult olin ise alul ka väga skeptiline, kuid lõppkokkuvõttes ma ei kahetse kogemust.

Ainuke mis lõbu võib tappa on järjekorrad :)

Nagu tellitud - pikk sissekanne Legolandist: http://maemaailm.blogspot.com/2013/07/legoland-ehk-kuidas-lapsed-legodest.html

Loodan, et blogi autor viitamise eest ei pahanda.

Ja kui keegi sinnapoole teel on ja tahab mulle paar konkreetset Lego tükikest kaasa tuua, siis ma oleks huvitatud. :)

Ära anda tasuta lastepileteid Taani Legolandi. Kehtivad hooaja lõpuni ehk siis 27. oktoober 2013. Tingimuseks on, et kui üks täiskavanu ostab endale pileti, siis 3–12-aastane laps saab ühepäevapileti tasuta. Piletid saab kätte tõlkebüroost Keelekoda. Vaadake meie tõlkebüroo kodulehelt www.keelekoda.ee andmed ja kirjutage üldmeilile või helistage. Teemareale kirjutagegi – piletid Legolandi. Kui kellelgi on plaanis külastada Saksamaal Hansaparki, siis selle lähedasse Timmendorfer Strandi SeaLife on ära anda kuponge, mis lubavad osta kaks piletit ühe hinnaga. Palun vabandust, et kleebin selle teate mitmesse kohta, aga järsku õnnetsub see aasta piletid laiali jagada – eelmine aasta kõigile omaniku ei leidnudki.