Aeromexico veahinnad Kesk- ja Lõuna-Ameerikasse - kes ostnud?

Heips,

Kas on siin veel inimesi, kes tänasest Aeromexico soodukast osa on saanud? Soodukas mida mõtlen asub SIIN

Ise ostsin tickets.ee vahendajalt läbi momondo 3 piletit Guatemalasse novembri kuus. Hinnaks 479€.

Loodetavasti kõik laabub ja mingit tühistamist ei tule. Hetkel tundub olevat kõik roheline ja rõõmus.

Kuidas teistel läinud on?
Kas kellelgi on broneering ka tühistatud?

1
234

2 piletit Panamasse olemas. Näib ok, piletid meilil, kuid jätkulende veel ostma ei torma. AB ettelend on samas hinnas, mis Panama ots. Peab kirsse ootama või skeemitama. Panama ots oli 135 € lugu.

1
0

Njah, tahtsin ka Guatemalasse pileteid osta, aga peale lõunat polnud enam saada...

0
0

Arvestama peaks, et sel ajal on sealkandis vihmaperiood ja rannapuhkust ei ole mõtet otsima minna. Üks kliimalehtedest lubas 23 päeva kuus raskeid sademeid.

0
0

Käisin veebruaris analoogse AeroMexico pakkumisega Kuubal (läbi Mehhiko). Kui algselt oli väike kõhklus, siis kõik sujus kenasti, uued Boeing Dreamlinerid, hea söök ja teenindus, ei mingeid etteheiteid. Rohkem tasuks silm peal hoida neil erinevatel vahendajatel. Momondost ostes on all nurgas näha, mis reisifirma vahendab (ehk kelle kaudu tegelikult ostad). Pigem neid googeldada, sest nii mõnigi vahendaja võib olla problemaatilise taustaga.

3
0

Selle kliimagraafiku järgi peaks Guatemalas Novembrist aprillini vähem vihma olema. Ise sihtisin just Veebruari.

http://www.guatemala.climatemps.com/guatemala-climate-graph.gif

0
0

Ma lähen sinna 23.novembril. Guatemala city'is on jah vähe külmem kuna see on mägedes. Ookeani poole liikudes ja üleval pool peaks ikkagi soe olema.

Mulle ütles Google seda, et vihmaperiood lõppeb seal oktoobris, niiet novembri lõpp/detsember peaks suht ok olema.

0
0

Üritasin osta Guatemaalasse veebruaris, aga Expedia ja paar muud vähe usaldusväärsemat kohta andsid maksmisel veateate, et lennufirma ei kinnita selle hinnaga pileteid. Kell oli siis vast 11-12 vahel.

1
0

Ostsime ka otse Aeromexico enda lehe kaudu piletid novembrisse ja hinnad olid põhimõtteliselt samad. Vajalik eticket info jõudis ka e-mailile ja justkui confirmed. 3-16.11

1
0

Olemas piletid 22.11-6.12 Havanasse 8le, ostetud mytrip.com kaudu, e-piletid tulid paar minutit peale bronni kinnitust. Eks ootame paar nädalat enne kui samakalleid Tallinn-Amsterdam pileteid ostma saab hakata ..

2
1

Hetkel tundub, et pidu läbi. Vähemalt näidiskuupäevadel väga Areomexico lende ei figureeri või siis on hind tavapärane.

0
0

Kas keegi muidu on saanud ka istekohad ära broneerida? Meile tuli e-mailile e-pilet küll ära, aga edasi...

0
0

Sain piletid Acapulcosse veebruariks, 210€. Kinnitus tuli, ka Aeromexico enda lehe broneeringute menüüs oli selle broneeringunumbriga lennud olemas.

0
0

Aeromexico leht näitab mulle confirmed. Istekoha valimine on 22 € lugu. Teen 48 h enne, see peaks tasuta olema. 23 kg pagasit hinnas.

0
0

Need ei olnud veahinnad, Aeromexico enda lehel olid ka samad hinnad väikestes kogustes olemas. Nad alustasid tänasest kolmest uuest Euroopa sihtkohast lende, selle puhul mu arust see pakkumine oli. Ma sain Ecuadori ja Acapulco lennud Madridi algusega.

0
0

Raske uskuda et see lennufirmale mõistlik on müüa lennupileteid Amsterdamist Limasse 190€ eest, kui arvestada lennujaamamakse jne. Igatahes kui tegemist oli Aeromexico kampaaniahindadega, siis palju õnne kes endale miskit soetasid, sest vaevalt neid canceldama hakatakse.

0
0
1
234
Lennupakkumised
Reisikaaslased