Algarve Portugal-palun reisinõu

Tere Tripi pere! Olen reisimises üsna algaja veel. Käinud vaid Soomes ja Lätis. Seekord sooviks perega toredamat puhkust ette võtta. Pika otsimise peale jäi silma selline piirkond nagu Algarve Portugalis. Saab ookeani näha ja puha. Praegu seisuga hindu vaadates siis otse TLN-FARO kolme inimese piletid edasi tagasi läheksid kokku alates 1200 eurot. Majutus siis 7 päeva algaks nii 400 eurot.

Majutuse ja kohapeal hinnad tunduvad päris normaalsed. Kas lennupileteid tasuks veel kuskilt otsida? Võibolla muuta TLN osa ära ja näiteks Riia lennujaamast? Kas sellesse piirkonda on pileteid ka soodushindadega müügil olnud?

Kes käinud palun muljetage. Oleksime terve perega väga tänulikud.

1
2

Farosse otse Tallinast ja Riiast ei lenda, aga mingi ümberistumisega saaks kindlasti odavamalt, kui 400 euri nägu. Seejuures on oluline reisi kuupäevad orjenteeruvalt paika panna.Ehk saaks aidata !

0
0

Soovitan toimida järgnevalt.

  1. Avage internetis lehekülg expedia.ie (mina kasutan seda, sest siis on hinnad näha eurodes, expedia.co.uk annab hinnad naeltes, expedia.com dollarites, expedia.co.nz Uus-Meremaa dollarites jne).
  2. Valige ülalt menüüst variant flight+hotel+car (kui teie hulgas on autojuhte, rendiautoga on Algarves väga mugav ringi liikuda, kui ei ole valige variant flight+hotel)
  3. Valige lennu alguspunktiks Tallinn ja lõpp-punktiks Faro(FAO) või lõpp-punktiks Algarve. Sisestage soovitud kuupäevad. Vajutage otsi. Juhin tähelepanu sellele, et pakkumine sisalda selliseid lennufirmasid, kus pagas on enamasti hinnas. Odavlendudega tuleb see juurde osta.
  4. Valige sobiv hotell, lend ja auto. 500 euroga saab nädalase reisi puhul hakkama, kusjuures auto on mugavusboonus. Lend+hotell on ka 400 euroga võimalik leida. Ilusat reisi! Algarve on selliseks esimeseks soojemamaareisiks väga hea valik!
0
0

Oi kui head vastused juba. Aitäh. Jah ega ma reiside osas nii algaja, et muidugi otse Algarvesse ei lenda Tallinnast. Ikka ümberistumisega. Vaatasin expedia.ie lehte-super super hea leht. Aitäh!

Orienteeruvad reisiajad oleksid kas augusti või oktoobri keskpaik. Arvatavasti ilma autorendita kuna pelgan võõra maa liiklust. Kõige parem oleks lihtsalt lend+majutus+niisama jalutuskäigud (ookeani nägemine) ja lihtsalt puhkamine. Natuke pelgan kuna pole varem sellist asja ette võtnud aga tahame kõik väga minna. Eks ükskord on ikka esimene kord.

Kui keegi oskab veel midagi soovitada, nõu anda, hoiatada vms palun tehke seda. :) Ja veelkord aitäh Porxile lehekülje soovituse eest, eile vaatasin fly24.net kaudu lennuhindu ja sain üle 1200 eur (ainult lend) ja täna vaatan majutusega koos ja sama summa, super. Aitäh!

0
0

Tere! http://www.azair.eu annab näiteks sellised hinnad Farosse Riiast, esimene ümberistumipikk, tagasi normaalne. Variantide juures ka mitu päeva Algarves peatutakse. Piletid võtta otse Ryanairist. Hinnad on Ühele sinna - tagasi, lisakspagasi eest iga lennusektsioon 15.- EUR üks 15 kg kohver ( suvel võib pagasi hind olla suurem!). 10 kg käsipagas on Ryanairil hinna sees. Sealse kandi liiklus nagu Eestis, aga parklates võivad autosse sisse murda. Ise lähed kasvõi kõrvale ilusat vaadet nautima ja veerand tunniga kõik asjad rendiautost kadunud. Lukk ka katki murtud. Kui saab bussiga ringi liikuda, siis seda muret pole, aga oled bussi- ja rongiaegadega seotud, muidu valva kui loll autot kah. Riiga ja tagasi ning Riia lennujaama parklale kulub umbes 100.- EUR. Kui sobiv liinibuss, siis kolme peale vaata, et isegi rohkem. Lennujaama parkla tundub turvaline olevat.

There Tue 11/10/16 11:50 Riga RIX 23:30 Faro FAO 13:40 h / 1 change

Back Wed 19/10/16 10:30 Faro FAO 21:55 Riga RIX 9:25 h / 1 change

€160.81 Length of stay: 9 days

There Tue 11/10/16 11:50 Riga RIX 23:30 Faro FAO 13:40 h / 1 change

Back Wed 19/10/16 09:45 Faro FAO 22:15 Riga RIX 10:30 h / 1 change

€162.04 Length of stay: 9 days

There Tue 04/10/16 11:50 Riga RIX 23:30 Faro FAO 13:40 h / 1 change

Back Tue 18/10/16 09:45 Faro FAO 22:15 Riga RIX 10:30 h / 1 change

€162.61 Length of stay: 15 days

0
0

-> marekme'le julgustuseks ütleks, et: Ma arvan, et Algarve piirkonna liiklust ei ole üldse vaja karta. Ise käisime 2012 septembris ja autosid oli väga vähe liikvel. Sõitu alustasime Lissabonist, kus jah on raskem hakkama saada, kuna ikkagi suurlinn. Aga GPS'ga sai ilusti hakkama. Ja kiirteed mööda Algarveni oli liiklus ikka väga hõre (sõitsime tööpäevadel). Ka Algarve enda piirkonnas mingit probleemi ei olnud, enamik linnakesi seal suhteliselt väikesed. Päris vanalinna tsooni ju nagunii oma autoga ei roni. Samuti oli meil nii Faro kui Lagose jaoks eelnevalt väljaotsitud parkimisplatsid - paned aga koordinaadid GPSi ja kõik toimis. Ei olnud üldse hullu liiklust. Võib-olla augustis on rohkem, siis rohkem puhkajaid ka. Me oleme sõitnud Portugalis, Itaalias, Hispaanias, Horvaatias - Portugal oli nendest kõige lihtsam.

0
0

Tere!

Olime perega Algarves märtsi keskel, mõned aastad tagasi. Lendasime üle Londoni Riiast Ryanairiga. Tagasi tulles veetsime öö Londonis. Meie pere on saanud käsipagasiga alati hakkama, kunagi pole juurde maksnud. Meil oli apartement tüüpi majutus praktiliselt ookeani ääres. Leidsime ja broneerisime Booking.com kaudu. Ja üüriauto võtsime economycarsrentals.com´ist. Meil polnud autoga mingit probleemi, ei murtud sisse ega lõhutud. Liiklus oli täiesti normaalne. Toidukraami ostsime Lidlist ja ise tegime süüa, samas oli ka ümbruses piisavalt restorane. Augustis peaks päikesega ettevaatlik olema, meie suutsime ennast isegi märtsis keskpäevase päikesega 2 tunniga ära põletada.

0
0

Kui on endal vaba valik kas august või oktoober soovitan oktoobrit. August on puhkuste kuu ja rahaline vahe on kuni 25% kindlasti. Oktoober on meie mõistes veel soe vaatamiseks ja puhkamiseks, ainult ujumine on vedamise värk. Varastamisega on jah tõesti nii nagu on.

1
0

Käisime 2015 aasta juunis 16-27 Ryanairiga Tallinn-Düsseldorf Weeze, Düsseldorf Weeze-Faro ja pärast tagasi. Sinna minnes oli vajalik ööbimine Weezes (NB! hommikul Faro lennuk kell 06:00) - tagasi tulles Farost ööbisime Düsseldorfis. NB! kui ööbite Düsseldorfis, siis soovitan elada hotellis, kus on hinna sees ka combiticket ühistranspordile - siis saate sõita peaaegu igasuguse ühistranspordiga ja pärast Weeze sõit mahub ka nende piletite sisse). Faro lennujaamast võtsime rendiauto kogu sealolemise perioodiks. Elupaigaks valisime Portimão linna, mis väga mõnus linn "laagri" püsti panemiseks. Elasime korterhotellis Atlantico Studio 17 - 60m suuruses korteris, millel on mega suur rõdu. Maja on väga uus ja asub ka uues linnosas, üsna lähedal ookeanile. Kaugema reisi autoga tegime Lissaboni, kuid kuna teed on väga heas korras, siis see vahemaa pole üldse nii pikk, kui kaardilt vaadates tundub. Lissaboni hakkasime sõitma hommikul kell 6, et päevaga Lissaboni vaatamisväärsused(Sintra) läbida. Kui sinna kanti sattuda tuleb kindlasti läbi käia ka Fiesa liivaskulptuuride festivalilt. Loomulikult ka Sagreses. Randa on seal piirkonnas palju - ainult otsige omale sobiv. Meie reisisime neljakesi 2 täiskasvanut ja 2 last 12 aastast. Lennupiletid, korter Portimãos, ööbimised Düsseldorfis ja autorent kokku oli neljale inimesele 1200.-EUR NB! autot sai rentida ilma tagatisrahata Farocarist. Aga, et selline eelarve kokku saada, siis kogu broneerimine toimus veebruari alguses 2015.

0
0

Kindlasti on tunduvalt odavam oktoobris kui augustis. Lennud on siis odavamad ja ka majutus on vat et kordades soodsam. Ise olen elanud Albufeiras pea 6 aastat. Sinna reisikski pigem kas aprilli teine pool-mais või siis septembri teine pool- oktoober. Tuleb arvestada et enamus restosid-baare-klubisid on seal avatud ainult maist kuni 1.novembrini, ülejäänud aja aastast on see piirkonnad enamjaolt välja surnud, ainult Faro ja Portimao nn. elavad aastaringselt, sest seal ka ülikoolid.

0
0

Kindlasti võtke rendiauto - sellega saate kogu lõunaranniku läbi sõita kuni Cabo de Sao Vincenteni ja põigata tee peal ilusatesse randadesse ja linnakestesse. Käisime eelmise aasta juunis ja liiklust pole vaja karta. Kiirused pea kogu aeg kuni 70 km/h ja seetõttu tuleb vahemaade läbimiseks arvestada rohkem aega. Kindlasti võtke ka Lagose sadamast tunnine paadiretk väikese paadiga (kuni 6 inimest), mis sõidab läbi kaldaäärsed grotid. Kõige kaunim elamus Algarvest.

0
0

2015 sai käidud Albufeiras 100€ nägu. Selle hinna sees oli Lux Expressi piletid Tallinn-Riia, lennupilet Riia-Köln-Faro ja shuttle buss Albufeirasse. Minekul ja tulekul tuli üks öö Kölnis veeta, aga kuna kuna selle linnaga varem tutvust polnud teinud, siis why not. Algarves olid mais majutusel väga head hinnad, korralik suur apartment kahele kuskil 20€. Autorent ka väga odav. Kes otsib see leiab!

0
0

Hey! Jätkuvalt tänan kõiki vihjete eest. Valisime puhkuskohaks Quarteira Algarve kuna reisime 5-aastase lapsega siis väga ekstreemset puhkust ei hakka ette võtma (eriti kuna see esimene lennupuhkus meil) Augusti ma välistasin kuna hinnavahe tundub jah suur olevat. Kuumus ka liiga harjumatu meie jaoks. Väga väga sooja ei soovi :) Kuna oktoober on päris kaugel siis praegusel juhul sooviksime maikuus minna. Vaatasin ühe kasutaja poolt soovitatud azair.eu ja seal on palju lende Farosse ikka väga soodsalt (alates 355 edasi-tagasi 3 inimest) Selline hind pole ju võimalik? Kui minna nt Riga-London-Faro-Köln kõik Ryanairiga siis tuleb ikka super odav. Samas kui hakkan bookima pileteid siis suunab mind sellisele lehele nagu bookryanair.com/skysales samas niisama otsides seda lehte ei ole? Tuleb punaselt mingi 444 ette. Kuna ma olen nii alagaja siis kas see on pettus? Reaalselt Ryanairi lehel tulevad ikka palju suuremad hinnad. Kas see azair.eu saadab kuhugi petulehele edasi?

Muidu üldiselt sooviks jah maikuus minna, vahet pole kas Tallinnast või Riiast. Auto osas veel ei ole otsuseid teinud, kõige enne sooviks lennupiletid ära osta ja siis hotelli broneerida (silma jäi Dom Jose Beach Hotel)

Palun nõu selle azair.eu lehe kohta ja iga muu arvamus ka teretulnud. Ei soovi kohe üldse petta kuskil saada :(

0
0

Azairil võib vahel olla veidi vananenud hind, kui see kohe Ryanairiga ühendust ei saa. Lisaks võib vahe olla ka selles, et kontrollib Ryanairilt tegelikult ühte kohta ja sama hinnag on vaid 1-2 kohta saada. Seega Ryanairi lehelt kolme kohta vaadates on hind tegelikult kallim. Üldiselt otse Ryanairist või Azairist lingilt minnes peaks jõudma ikka täpselt samasse kohta välja. Ja seda ka, et kui lennule on soodsaima hinnaga vaid 2 kohta, siis võid need kaks osta eraldi ja siis kolmanda eraldi juurde. Kokku peaks hind tulema soodsam, kui korraga kolm piletit osta.

0
0

Ise olen Azair-iga tripi välja otsinud ja siis Ryanairi lehel üle vaadanud ja ära ostnud. Muideks Ryanairi piletid maiks võivad veel odavamaks minna. Meie saime superhinna 1,5 kuud enne reisi. Quarteirat väga ei soovitaks. Ise sealt läbi sõites tundus see üsna mõttetu koht. Portimao, Alfufeira ja Lagos kõvasti paremad. Merevesi on mais veel suhteliselt külm.

1
0

Ostsin ka Ryanairi pileti azairi kaudu aprilli lõppu, hind kahele tuli kokku Riia-Faro edasi tagasi 331 €, ümberistumine Manchesteris, kusjuures hinnas on 1 tavapagas ja 2 käsipagasit. Aga jah, azairi lehel oli hind esialgu natuke soodsam - hiljem läks vähe (20-30 euri kahe peale) kallimaks. Vahe tuli ka sellest, et Manchesterist maksab lisapagas 15 naela (suts üle 20 euri), Riiast 15 euri. Plaanis ka auto rentida ja koha peal ringi vaadata. Hetkel ajan asju farocar.com-i kaudu. Tripadvisoris olid ka positiivsed hinnangud selle firma kohta. Majutused ka üsna soodsad - ise kasutan juba aastaid booking.com. Mu reisu eelarve ca 500 euri ühele, sisaldab lennupileteid, autorenti (+ muu lisanduv, nagu bensiin, kiirtee tasu) ja hommikusöögiga majutust, kuna ise ei viitsi kokkamisele aega raisata - saab selle arvelt rohkem näha.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased