Autorent Inglismaalt Eestisse (1 ots)?

Oleks vaja sõita juuni kuus Inglismaalt (Manchester) Eestisse (Tallinn) renditud autoga. Kas keegi oskab ehk soovitada (või nimetada) mõnda autorendi teenust, mis tegeleb riikidevahelise üheotsalise laenutusega?

Suured tänud! :)

Enamik suurtest (Avis, Hertz, Europcar, Budget) tõenäoliselt tegelevad sellega. Paraku tuleb sellise teenuse eest üsna rämedat pappi välja käia.

Tänud vastamast, aga probleem ongi selles, et ei Avis, Hertz, Europcar ega Budget ei paku sellist teenust.

Raske juhtum. Ilmselt on Avise / Hertzi / jne Inglismaa rendiautod "valepidise" rooliga. Seega ei ole sealt saadud autoga nende Eesti kontoris midagi peale hakata - ja sa peaks neile siis kinni maksma auto transa tagasisuunal.

Ilmselt oleks odavam oma auto Eestist Inglismaale tuua/viia ja sellega tagasi sõita.

Tere. Minul tekib küsimus, et miks on vaja autoga kindlasti reisida?
Kui sellepärast, et on palju asju vaja transportida siis arvan, et tunduvalt odavam on ise lennata ja asjad transpordifirmal Eesti lasta tuua. Loomulikult on hinnad Eesti firmadel soodsamad. Küsi palju maksab ühe euroaluse transport Eestisse?
Pakun, et odava auto ost tuleks soodsam kui rentida üheks otsaks. Pärast saad auto kasvõi vanametalli kokkuostu viia ja saad pea 200 euri tagasi :)
Aga kõik see on oletus. Kui esimesele küsimusele vastuse saaks siis saab edasi mõelda.

Just, probleem ongi selles, et aastatega on päris palju kola kogutud ja just transpordi mõttes oleks kõvasti mugavam autoga tulla. Kas oskad ehk soovitada mõnda transporditeenust, mis 30-40 kilo uksest ukseni ära veaks?

Tänud!

Esimese kohana meenub kullerfirmadest DPD. Helista nende UK numbril ja kindlasti saad ammendava info, mis ja kuidas. Samas 30 kilo peaks olema võimalik ka tavapärase postiga kas siis ühe või mitme pakina siia saata.

Tõenäoliselt ongi probleemiks juhi asukoht. Ma selle peale ei mõelnudki. Parempoolse liiklusega riikide vahel pakutakse seda teenust küll.

Ma mõtlesin, et kui on palju kraami ehk nii vähemalt saja kilo ringis. Olen autoga küll niiütelda Eesti tagasi kolinud kus jalgratas ja riiulid ja muu kraam oli sõiduautos nii, et keegi teine küll poleks peale minu autosse enam mahtunud.
Kui sa räägid, et sinul on 30-40 lisakilo rohkem lennukile lubatust siis arvan jah, et postiga kõige odavam või siis kullerfirmaga. Või äkki liigub mõni tuttav sama liini pidi ja on nõus mõne lisakilo kaasa haarama.
Äkki mõni veoauto juht saab sind aidata. Üks foorum siin http://www.auto24.ee/foorum/foorum.php?fgid=15

Okei, uurin postiteenuseid ja rekkamehi. Tänud vastajatele!

Osta mõni auto sealt endale ja müü siin maha. Ma tänast infi ei tea, aga vanasti olid seal autod suht odavad.

Parempoolse rooliga autot sa Eestis arvele võtta ei saa.

Ise olen Euroopas sarnaselt tööl eri riikides olnud vist 6a. Eestist vajalik kraam autoga kaasa ja lepingu lõppedes siis jälle tagasi. Ja seda kraami ikka vast 100kg ümber olnud. Sai kasutatud sellist nippi, et sai sõprade ja kaastöötajatega, kes meil külas käisid, paari kohvri kaupa asju ära saadetud ja järgmised tõid tühjad kohvrid jälle tagasi. See meid päästis posti jms teenuste kallist kasutamisest. Uurisin neid hindu ja olid ikka päris räiged. Kas sul selline variant oleks võimalik. Tihti uued asjad kohapealt soodsam osta kui neid eesti transportida.

Kullerfirmade hinnad ongi röögatult kallid. UK ja Eesti vahet käivad ka "tavatranspordifirmad, kelle hinnad on võrreldes kulleritega ikka pisemad. Ainus mure on sul oma kaup mingi aluse peale ära pakkida ja siis kohtud oma kraamiga Eestimaal. Kui vajad abi, saada PS, annan sulle ühe kontakti, kust saad hinna ja ka teenuse.

Tegelikult on päris palju inimesi, kes aitavad sümboolse tasu eest hädast välja (eelkõige rekkajuhid jm) ja kohvrid kodumaale. Nii trip.ee-s kui ka googlist otsidest peaksid leidama nende kontakte, kes sellega pidavalt teelevad :)

Hea Kurimoor 26. jaan. 2011 21:07
Parempoolse rooliga autot sa Eestis arvele võtta ei saa.

Ma tean, et siin neid arvele ei saa võtta. Mõte sealt osta auto, sellega siia sõita koos oma tavaariga ja siin maha müüa, seisneks selles, et masin läheb varuosadeks Eestis, neid parempoolse rooliga masinaid ikka liigub auto24`s
Kes varuosade müügiga ise ei viitsi jännata, see müüb lihsalt auto siin maha järgmisele, kes sellega tegeleb.

http://www.auto24.ee/used/806215
http://www.auto24.ee/used/797956