Autorent Puerto Ricos

Üllatuslikult ei ole sellel teemal väga palju kirjutatud. Kui palju maksite? Kui palju alghinnale kindlustuste jms jagu lisandub? Mis firmat kasutasite?

Priceline kaudu sain Avise 8 päeva 185$. Kindlustuse koha pealt ei oska veel öelda, teisipäeval jõuan sinna. Võin siis teada anda.

Jään huviga ootama.
Kui suure auto selle hinna eest said?

www.rentalcars.com kaudu saab üheks päevaks economy car'i koos kindlustusega 32$ eest.

Ka vaadanud hindu- algavad 20-25 USD(+maksud) päeva kohta, sinna juurde kindlustus (täispakett) umbes 45-50USD(meie vaatasime neljaks päevaks)
Kas oskab keegi öelda, kuidas ma saan eelnevalt netist bronnida ka autole gps-i. Lisade all ei olnud selle kohta midagi(vaatasin päris mitme firma lehelt)
Tahaks kindlasti gps-ga autot ja juba ette bronnida, sest pärast võib juhtuda, et lähen autot võtma, tahan lisasid juurde ja siis tuleb välja, et gps-i polegi!
Targemad, andke nõu!

Paaril rendifirma lehel on silma jäänud klausel, et krediitkaart, millega auto renditakse peab olema juhi oma. Esmakordse autorentijana kogemus puudub, et kas kaasõitja kaardiga siis ei saagi autot?

Kes rentinud juba autot, kuidas teil selle navigeerimisega oli? Võtsite gps-ga? Kas saite kohapealt juurde ja kui palju maksis?
Endal just kõige suurem mure selle liiklemise ja orienteerumisega! Kuidas teie selle autorendiga täpsemalt hakkama saite? Või julgete kohale minna ja siis kohapeal(lennujaamas) rentida?

GPS on ilusasti rendikate lehtedel lisatingimuste all olemas, enamasti hinnaga 10 USD päev.

Neist San Juani odavamatest rendikantooradest, kes kodulehel lisavarustusena ka GPS pakuvad (sugugi mitte kõik), oli compact klassi osas üsna norm hinnaga Alamo - http://www.alamo.com .
284 $- 7p, koos CDW, GPS, teepealse "all in one" autoabi ja kohalike maksudega.
Kohapeal saab lisaks osta varguse- ja kolmanda osapoole kahjukindlustuse.

Meie võtsime auto lennujaamast, Dollar car rental.
5 päeva maksis koos kindlustusega vist umbes 300$ (Jeep grand jerokee)
Kusjuures nad tahavad bronnida krediitkaardilt 600$ kuni tagastamiseni.

Endal ka minek aprillis PR-sse. Kas keegi käinutest on ka autos ööbinud? Kuna kahekesi minek meil, siis mõtlesime, et rendiks suurema auto ja ööbiks mõne öö siis autos. Kas keegi oskab soovitada, kas on mõistlik? Mõte siis San Juanist põrutada Fajardosse, käia Culebra saarel, sinna jääda 1-2 ööks, tagasi - vihmamets ja siis lõunapoole Ponche ja läänes pidid väga ilusad rannad olema? Kohapeal 1 nädal.
Kõik soovitused on teretulnud.

Autoks on mingi Nissan, compakt size, kindlustus kohape3alt paras kirves 20$ päev

Kas see compact size on normaalne? 5 inimest mahub ära? Mis kindlustus see kohapeal 20 $ maksis? Mind huvitaks pigem see varguse- ja kolmanda osapoole kahjukindlustus, ise broneerisin auto almost 336 $ eest 12 päevaks koos "Collision damage waiver full" kindlustusega.
Kas lisajuht maksab ka midagi (ja kas ta võib olla alla 25)? Ma absoluutselt ei suuda almo lehel neid andmeid leida.

Bronnisin Priceline.com kaudu hinnaga 45 USD /ööpäev koos maksude ja kindlustusega Full size ehk mingi "suurema ameeriklase" neljaks ööpäevaks. Et peale eeldatavat Floridas shoppamist Puerto Ricos seigeldes kõik kotid ja kohvrid ikka pagassi ära mahuks ;-).
Ja GPS-i võtan Eestist ise kaasa.

Nissan on midagi meie Almera sarnast. Ruumi piisavalt, pagassis ka. Lisajuht on vist mingi 10 ööpäevas.

ja maksin ka kõik Tallinnas . Kohapeal sain ainult lennukas auto ja nädala pärast tagasi ja oli 2200 krooni kõik maksud ja kindlustused sees Midagi Nissan Primera sarnast oli auto.

kõige soodsama pakkumise www.thirthy.com .Suzuki SX4 sedaan(2 suurt ja 2 väikest kohvrit)maksis 1-nädal 150 USD,kindlustuse eest sooviti veel eraldi 100 USD-i juurde aga me ei võtnud ja probleeme ei tekkinud,ei auto andmisel kui ka nädala jooksul,aga kohtasime saarel eestlasi,kes olid maantee ääres auto ranniku äärde parkinud ja alla kaljust ujuma läinud, ning tagasi tulles oli klaas sisse löödud ja 1000 usd läinud ,nii et.....Ühel meie seltskonnal aga sõideti parklas autole külge ja sai mõlgi koos kriimuga aga tal oli kindlustus olemas, kuid auto äraandmisel seda mõlki ei pandud isegi tähele.GPS kindlasti kaasa või võtke rendist eriti USA-s,Puerto ise on paras pommiauk seal nii hullusti pole vaja, sest pole midagi eriti vaadata(kui mitte elu esimest reisi ei tee),aga Floridas ilma GPS-ta ei saa kuidagi.Kui konkreetseid küsimusi, siis vastan hea meelega ,sest ega tervet reisi ei jõua ära toksida,praegu veel eriti hea,sest pole veel aklimatiseerunud ja enne 6 hommikut uni ei tule.Mõned hea hinnaga autorendi pakkumised leiab nendest www.economycarrentals.com ,www.netflights.com , www.rentalcargroup.com

Panen enda kogemuse ka kirja: alamo kodukalt sai auto broneeritud, klassiks Compact. Auto, mille selle eest sai oli (juba ülal mainitud) Suzuki SX4 sedaan (mõnusalt suur ja hea kiirendusega), koos kõigi kindlustustega (ainult roadside plus'i ei ole) 336 $ 12 päevaks. Üritasin uurida, kas äkki oleks veel mingit kindlustust vaja, öeldi, et rohkem pole küll vaja. Asi võttis aega 2 minutit, eelnevalt sai netis juba juhi andmed sisestatud. Lisajuht oleks 10 $ päevas, seda ei võtnud (juhul kui lisajuht on alla 25 lisanduks veel n-ö alaealise tasu).

Kes autot ette broneerida ei soovi, siis San Juani lennujaamas on sein, kus olid toodud autorendi firmad. Neid oli seal kokku 30 ning all laua peal oli telefon, kust sai neisse otse helistada. Ise panime auto kinni Enterprisest mõni päev varem. Midagi maksma broneerimisel ei pidanud ja ütlesid, et kohal saab kõiki tingimusi muuta, mida ka sai.
Võtsime Economy ja anti 2008 aasta Mazda 3. Kuna juhi vanus oli alla 25, siis pidime veidi kallimat hinda maksma (vist oli $10 päev). Peale selle võtsime täiskindlustuse (Tähendas seda, et kui midagi juhtub, siis ei pea midagi maskma. Muidu oleks omavastutus olnud $500), mis läks kuskil $100 juurde ning kokku maksime $288. Võtsime ka GPS, mille viis päeva maksis $59,9 aga selle raha saime tagasi (see raha pole enam 288 sees), sest mingi hetk peale sõitma hakkamist avastasime, et auto sigaretisüütaja ei tööta ning GPSi laadida ehk kasutada ei saa. Seega soovitan seda kohapeal kohe proovida, kes GPSi kasuks otsustab.

Rentisime samuti Enterprises'st mõned päevad varem. 4 päeva maksis kokku kuskil 255 USD (seal sees oli täiskindlustus, lisajuht ja GPS). Autoks oli 2009a Toyota Corolla ja GPS-ga oli täpselt sama probleem, laadida seda ei saanud. Kui olime 1 päev ilma selleta sõitnud, käisime Ponce's Enterprise esindused oma murega ja saime teise auto, kus sigaretisüütaja töötas. Auto oli muidu sama, üllatus oli see, et 2009a autol ei olnud ei signalisatsiooni ega kesklukku. Teenindus oli rendifirma poolt väga hea aga imestama pani see, et rendivad GPS'i aga ise ei kontrolli seda poolt, kas seda ka laadida saab.

Kas on kellegil värskemaid kogemusi ja soovitusi PR-s autorendi osas?