Bangkoki ühest lennujaamast teise, millist transporti soovitate?

Maandume Finnairi lennuga hommikul Bangkok Suvarnabhumi lennuväljal. Edasi soovime lennata Air Asia lennuga Phuketile. See lend läheb juba teiselt lennuväljalt ehk Don Mueangist. Seltskond on kolm täiskasvanut ja kaks last ( 2a ja 4a ) Millist transpordivahendit soovitate lastega, et jõuda teise lennujaama. Aega on teise lennuni umber 4 tundi. Tuktuki ei soovi suurlinnas lastega istuda :)

Buss number 554 - Suvarnabhumi Airport - Don Muang Airport (Expressway) pilet 40THB; väljumine iga 20 min tagant. Sõiduaeg min. 1h. või takso. http://www.bangkokairportonline.com/node/56

Tasuta buss jah täitsa olemas, sissepääsuks tuleb näidata lennukipiletit. Hommikul ja õhtul väljub iga tunni tagant, päevasel ajal iga poole tunni tagant. Suht ülerahvastatud ja pagasit palju.

Võta internetist taksofirmad lahti ning küsi pakkumist. Ootavad sind sildiga lennujaamas ja maksad Don Mueangis kohale jõudes. Pakun, et summa võiks jääda 500 bahti kanti. Mööda kiirteid kulub aega umbes 30-40 minutit.

Kui on kiire, siis seda tasuta shuttle bussi ei soovita, meile sõitis vähemalt kolm korda buss ette ja sõitis tühjalt minema, nii et kedagi peale ei lastud. Kokkuvõttes ootasime "10 minuti pärast saabuvat bussi" üle tunni aja. Tundus, et inimesi ei võetud peale seetõttu, et sõitjaid oli vähe.. :P kui aega ja viitsimist passida siis miks mitte

Kui teil on 4 tundi aega alates pagasi kättesaamisest siis peaks jõudma ka shuttle-bussiga.

Milline on värskem kasutajate kogemus lennujaama vahetamisel? Kas 5 tundi väravast väravani on selline aeg, millega kindlalt jõuab Don Muaengist Suvarnabhumisse, kui arvestada, et saabumine on 17.30 kolmapäeva õhtul ning tänavatel tipptund ja pagasiks vaid käsipagas? Kas taksoga oleks ajavõit võrreldes shutle bussiga?

Viis tundi on shutle bussiga enam kui küll. Mina maandusin novembri lõpus kolmapäevasel päeval kell 18.00 Don Mueangis. Jõudsin pagasi välja võtta, katki loobitud kohvriga tegeleda, suhtle bussiga Suvarnabhumisse sõita ja enne kella 23.05 väljuvat Finnairi lendu jäi veel aega ülegi-

EDIT: No loomulikult ma enne kiresin, kui originaalpostituse kuupäeva kontrollisin. :) :) :) Aga viimasele küsijale - nõustun, et 5 tunniga jõuab vabalt. Meil oli ka umbes selline ajaauk ja aega jäi korralikult ülegi.

Ajaliselt idee järgi jõuab jah ka selle tasuta bussiga. Suvarnabhumis peaksite lastega saama kiiresti immigratsioonijärtsust kiiresti mööda ja ka Don Muangis käib kõik tempokalt. Me leidsime Suvarnabhumis selle bussi väljumise koha ka suht lihtsalt üles. AGA, ma vist ei viitsiks lastega sellega minna. Esiteks oli buss meil (aasta tagasi) suht logu ja rahvast tuli peale omajagu palju. Asja muutis keerukamaks see, et kõigil olid ka kohvrid, sest mingit pagasiruumi polnud (oli nagu a la meie linnaliinibussid). Istekohtadel puhus kondtsioneer kas täiega peale või oli hoopis väga palav. Ja kuna buss nii logu oli, siis oli see kerge ummikutes loksumine omajagu piinarikas pärast pikka lendu. Tookord me ise reisisime ilma lapseta ja kui läheks taas üksi, siis võiks ju tegelt selle variandi taaskord ette võtta. Aga lastega telliks vist tõesti transfeeri - need minibussid (mis teie seltskonna puhul kõne alla tuleks) on jumala mugavad, saate ise endal konti reguleerida ja teil ollakse mugavalt vastus. Ühtlasi peaks kulu olema seltskonna peale ära jagades suht madal ja seega seda mugavust väärt.

to: Muahhh

Kui soovitakse sõita Don Mueangist Suvarnabhumisse, siis on ilmselt pikk lend ees, mitte selja taga.

Nüüdseks võin õelda, et aega läks shuttle bussiga alla 2,5 tunni. Don Muaengist välja saamine võttis alla poole tunni, järjekord passikontrollis väga lühike. Siis 15 min ootamist, kuni buss väljub, siis tund ja viisteist min. sõitu ning umbes poole tunniga Suvarnabhumis väravasse. Äkki on kellegile abiks tulevikus.

Suvarnabhumist on igale poole enam vähem 40 minutit, kas kesklinn või don muaeng. Tasuta buss läheb suhteliselt kiiresti, kuna kasutab tasulisi teid ja ei seisa ummikutes. Takso läheb sama kiirelt, maksab ca 500 bahti, aga palu alati taksomeeter käima panna :) Kahjuks korrust enam ei mäleta, kust buss väljub

40 min on küll raskesti usutav. Sõitsin hiljuti esimese shuttlega (väljumine kl 5) ja ühest lennujaamast teise läks ikkagi nõks üle tunni, kuigi liiklus oli sisuliselt null.

Mina soovitan shuttle bussiga. Saad tasuta ja praktiliselt sama kiirelt kui taksoga. Peatusi ei olnud. Tänu liiklusele läks meil aega tund ja 25 minutit. Seda just sõidu teisel poolel. Sõitsime päeval kella 2 ajal.