BudgetAir

Tere, hakkasin BudgetAir lehelt ostma 4 edasi-tagasi lennupiletit. Ostsin enda arust piletid ära ka aga ei ole neilt e-maili saanud ning samuti ei ole raha arvelt maha läinud. Pangast kirjutati et tehing sooritatud ja suunab tagasi kaupmehe juurde kuid selle asemel, et näidata viimast ettappi payment läks ta tagasi lehele, kus olin ennem maksmist. Äkki keegi oskab seletada milles viga võib olla. Kas piletid on otsas? Kindlasti kirjutan ka neile aga lugesin, et vastus võib saabuda väga pika aja jooksul.

Aitäh juba ette:)

Vaata äkki läks kogemata spämmifiltrisse. Endal kogemus budgetair.nl-iga ning kõik toimis.

Nad pakuvad hetkel Horvaatiasse otselendu 166eur edasi-tagasi. Teised kohad 200+. Kas ei või probleem selles olla, et reaalselt neil ikkagi sellise hinnaga pakkumist pakkuda polegi?

Kuidas piletitega lood on, kas saite kinnituse kätte? Ma nillin ka neid pileteid (Tallinn-Rijeka-Tallinn), kuid olen natuke skeptiline..

Ma budgetairi korduvalt kasutanud, tasunud nii VISA kui mastercardiga. Maksmisel pole probleeme olnud. Kui on olnud lennuaja muutuseid või muid teemasi, siis on nad alati 2 ööpäeva jooksul e-mailile vastanud.

Sai Detsembris ostetud Dubai - Zanzibari piletid. Broneerimiskood mis BudgetAir andis, ei toiminud ei BudgetAiri enda lehel ja loomulikult mitte lennufirma (Oman Air) lehel. Kuna e-mail ei saabunud 10 tunni jooksul ja ka broneerimiskood ei toiminud ning lennuni oli vaid paar päeva, siis sai neile helistatud.
20 minutit olin telefoniliinil ootel, ja 10 minutit suhtlesin nendega ja aeti asi korda. Kui ka budgetairi enda broneerimiskoodi ei andnud, siis ilmselt oli veebilehe viga ja ost ei läinud läbi. Kõige kindlam ja kiirem on neile helistada, et uurida, kas nende süsteemis on märge sellest ostust, või kui pole, siis uuesti proovida, enne kui piletid kallinevad.

Ostsin tana just seal kaudu piletid tallinn -rjeka-tallinn ja koik toimis

Sain ka oma piletid ostetud aga läbi paypali siis toimis kõik :)

Budgetair juba vana müüja. Ise julgeks kasutada küll. Kuidas kaarditasudega lood?

Tripikad räägivad
Eesti suurim reisifoorum. Küsi siin oma küsimus või jaga häid soovitusi