Costa Del Solis bassein soojendusega

Tere,

Palun soovitusi Malaga lähedal (Costa Del Sol) majutusi, kus oleks mai alguses SOOJENDUSEGA bassein. Olen saatnud mitukümmend emaili ja helistanud majutusasutustesse ja hetkeseisuks olen leidnud ainult 1 hotelli, kus on soojendusega bassein. See hotell on aga liiga kallis. Kas tõesti on soojendusega basseinid ainult alates 300 eur öö hotellides?

Minek on 2 aastase lapsega, kellele väga meeldib ujuda. Palun väga abi sobiva majutuse leidmiseks.

1
23

Ma ei usu, et Hispaanias kuskil basseinivett soendatakse. Käisime ise septembris Salous ja bassu vesi oli nii kül, et varbad tõmbasid krampi.

Meres sel ajal peaks 20+ kraadi juba olema.

1
0

Ma olen suht veendunud, et probleem ei ole soojendusega basseinide puudumises, vaid selles, et praeguseks hetkeks on mai kuuks kõik head kohad juba tükk aega tagasi ära bronnitud. Ma ise otsisin kohta, kus 6 nädalat „talvituda“, valikus oli ka Malaga piirkond alates aprillist, kuid lõpuks otsustasin Tenerife kasuks. Tulin siia 19 märts. Korteri bookisin juba 19 november ja mulle tundus, et sain nibin-nabin viimasel hetkel korteri võetud. Kuna mu sõbranna võttis korteri hiljem ja oli veel huvilisi, kes siia tulla tahtsid, siis vahetult pärast oma korteri võtmist otsisin ka neile korterit ning nägin, kuidas iga päeva ja nädalaga hea hinna-kvaliteedi suhtega pakkumiste arv drastiliselt kahanes. Ning loomulikult tõusis ka hind. Ise sain korteri 1600 eurot kuu (kaks suurt basseini, üks soojendusega), veidi hiljem oli hind juba 2300 eurot. Seega kahjuks tundub, et oled veidi hiljaks jäänud.

Aga soovitan vaadata nt Estepona piirkonda. Kuna see oli mul endal ka valikus, siis panin tähele, et seal oli soojendusega basseine küll. Hinnad olid alla 200 eurot/öö.

2
0

ega hispaanias sa naljalt ei leia neid , kuna väga palju hotelle on suunatud just suvele ja talvel on nad nii ööelda säästu rezimis .

Pigem otsi hotelle kus on sisebassein

ja vaata https://www.travelmyth.com/Malaga/Hotels/heated_pool

1
0

Alternatiiv on rentida basseiniga villa. Arvestades temperatuure, võiks väike bassein päeva peale küllaltki soojaks minna.

1
0

basseini kütmine on kallis lõbu, ja ei ta lähe seal maa sees mitte nii soojaks kui loodetakse

3
0

Mai alguses peaks Costa del Solis juba tõesti saama meres käia. Ja ka eelsoojendusteta basseinides peaks vähemalt keskpäeva ja pärastlõuna paiku vesi suhteliselt soe olema. Pluss 30 õhutemperatuuriga kütab ju ikka üsna korralikult.

Eks tehislik basseinivee soojendus ongi üsna kallis. Seepärast ainult kallima otsa hotellid seda pakuvadki.

1
0

Mai alguses on merevesi Costa del Solis umbes +17. Lapsena Võsu rannas sai sellises vees iga kell ujutud. Iseasi, kas selle pärast tuhandeid kilomeetreid lennata tasub. Pigem tasuks mõelda mõne kohaliku veekeskuse peale, kui lapsele rõõmu tahaks teha.

Hispaania soojendusega basseinide kütteelement töötab reeglina päiksega. Kui on pilvised ilmad, on ka need soojendusega basseinid jahedamad.

3
0

Viimasele, leia mõni päiksepark https://cutt.ly/n5u5gCC

1
0

Ei taha hirmutada, kuid mai alguses vōib seal olla sama temperatuur mis Eestis. Ega sesl pole sel aastaajal nii soe kui Türgi vōi Kreeka. Olen käinud korduvalt augustis nii Malagas kui ka Barcelonas nii, et ōhutemperatuur ei ületa 27 kraadi. Lisaks vinene taevas. Maikuus on soe vahemere idaosa, justkui teine kliimavöönd.

Enda arvares on basseinid alati külmad, isegi peale pikka kuumalainet. Lapsed taluvad tegelikult külmemat vett hästi, sina ise saad pōie vōi närvipōletiku.

Ja järgmisele- soendus sōna viitab hundikasvatusele, jäägu see jahihuvilistele.

3
1

Ramada Residences by Wyndham Costa del Sol on soendusega basseinid. Hommikusööki ei tasu võtta ja väga tihti tube ei koristata, aga märtsi lõpus oli see soendus ikka väga vajalik.

2
1

Aivart 67, olen Hispaanias sageli näinud selliseid lahendusi, kus vett ei soojendata mitte elektriga vaid vesi käib ringluspumba abil läbi mustade plaatide s.o. päiksekiired soojendavad otse vett.

0
0

viimasele, panin ju lingi et näitaksid seda süsteemi, minu tuttava majal Tartus on selline lahendus , see ju hästi õhust näha https://cutt.ly/x5iFVUM

1
0

Need Hispaania basseinisoojendused ei ole mingid sellised suured monstrumid nagu seal Tartus terve maja sooja vee lahendus. Olen mitmes kohas näinud basseini kõrval jalgadel ühte-kahte paariruudust elementi, kust vesi läbi vuliseb ja sellest piisab, et vesi ei tunduks jääkülm. Kindlasti on ka võimsamaid lahendusi, aga ma pole selle pilguga ringi vaadanud. Panin neid lahendusi tähele, kui käisime mandri Hispaaniasse elamist otsimas. Siis tunduski see tugev miinus, et aastaringselt ei saa vette ja talvel ei küta selline basseinisoojendus midagi. Sai otsus tehtud Tenerife kasuks. Ujutud veebruariski ilma probleemideta. Loomulikult pole Tai soojus, aga +20 on juba ok.

0
2

inimhing, sa ei jaga füüsikast vist midagi, see süsteem jõuab maja sooja veega varustada, baseinis on mitukümend korda rohkem vett, seega ......................

2
1

kuna nats teaa mis moodi see hispaanias käib on Aivart67 tuline õigus .

Ega need kes varem(ja praegu samuti ) villasi ehitasid ei mõelnud nende kulude peale üldse .

Jah üksikkult on kasutuses need soojuskollektorid aga kindlasti mitte sellisel moel nagu türgis.

Kui kusagil on sooendusega bassein siis see on soojuspomba peal pigem .

Samuti ei ole seal neid päiksepaneele nii palju kuna vähematl kuni eelmise aastani ei saanud võrku tagasi müüa , seega halb invensteering .

Aivart67 üllataval kombel see päikse kollektor annab päris korraliku mõju basseinile kui on katte peal ja see vuhab siis selles on pointi , aga neid pole massiliselt

0
0
1
23
Lennupakkumised
Reisikaaslased