Disneyland Pariisis

Tere, plaanis veeta lastega üks pikk päev Pariisi Disneylandis ja leida öömaja. Transpordivahendiks on rong. Vaatasin hotelle, mida Disneyland välja pakub, aga need on suhteliselt kallid (algas 111 eurist inimese kohta). Kas kellelgi on abistavat infot soodsama ööbimisvõimaluse kohta, olgu siis Disneylandi ligiduses või suisa hoopis Pariisis? Kuidas oleks tark Disneylandis toimetada, et võimalikult paljud atraktisoonid selle ühe päeva sees ikka ära proovitud saaks......Tänud ja Päikest!

1
23

Käisin 2003 Disneyland Paris's oma tütrega. Siis me ööbisime ka "soodukas", kuna toona maj. seis paremat ei võimaldanud. Kohaks oli siis "Etap Hotel Pontault-Combault" Marne la Valle nimelises külas. Võtsime peretoa ja kindlasti oli odavam, kui mõni Pariisi ** jubedus. Pargist ca 10 km kaugusel. Me olime küll autoga reisil, kuid minu mäletamist mööda sai sealt bussiga kohale. NB! See Etap, nagu enamik Prantsusmaa omasid pole kaugeltki selline konteinerõudukas, kui Saksas näha võib. Täiesti ok, suht uus ja puhas *** hotell oli. Lisaväärtuseks oli lahe eht itaalia-stiilis pizzeria kohe hotelli külje all. Et pargis min ajaga max atraktsioone läbida, soovitan tutvuda pargi kaardiga ja atraktsioonidega ning teha oma esmane valikeelnevalt ära. Arvatavasti on ka võrguvariant olemas. Kindlasti 1 päevaga kõike ei jõua. 2003 oli kõige popimate atraktsioonide juures võimalus broneerida külastusaeg. Lasid oma pileti vastavasse automaati atraktsiooni juures ja said vastu kellaajaga lipiku. Kui selleks kellaajaks atraktsiooni juurde ilmusid, siis said ca 3x lühema järjekorraga atraktsioonile. Usutavasti kehtib midagi taolist ka tänapäeval.

0
0

Selle kuu algul saime 3 ööd Kyriad-i hotellis 2 täiskasvanut + laps 240EUR-ga. kena ja puhas hotell oli. tasuta buss käib hotelli eest parki iga 5 min tagant - see on kõikide lähikonna hotellidega nii. korralik rootsi lauaga hommikusöök oli seal vist 7 eur ja õhtusöök 19eur/täiskasvanu. lapsele hommikusöök tasuta ja õhtusöök vist 8 eur vms. Pariisi hotellid on oluliselt kallimad. ise olime kesklinnas 120eur/öö - asukoht oli muidugi hea - Louvre'i kõrval. Netist broneerimine toimis mõlema hotelliga ilusti.

Disneyland-is vaiksem nädala sees - ise käisime teisip-kolmap. 2 päevaga sai kahe pargi enamus atraktsioone läbi käidud. kasulik süsteem on atraktsiooni eelbronni süsteem - paned oma pileti automaati, see väljastab sulle kaardi, kus näidatud pooletunnise kellaaja sees saad kõrvalt praktiliselt ilma järjekorrata atrakstioonile. See aitas oluliselt - paaril atraktsioonil sai ikka pool tundi järjekorras seistud. ülejäänud läksid mõne minutiga. Filmipark oli tühjem/vähem atraktsioone, kui suures pargis.

0
0

Disneyland on maailma kõige lahedam koht! Jubedalt kadestan sind... Ise käisin juba mitu aastat tagasi ja olime seal terve päev (hommikul vara läksime ja õhtul peale ilutulestikku lahkusime). Ikka ei jõudnud kõiki kohti läbi käia:( Ei maksa mõttetute atraktsioonide sabas seista, sest järjekorrad on ikka jube pikad. Ma soovitan ka kaardiga tutvuda alguses, sest Disneyland on ikka meeletult suur. Mulle jättis ületamatu mulje!

0
0

Muidugi tekitas huvi see atraktsioonide eelbroneeringu süsteem! Tundub väga mõistlik. Kas need broneeringu automaadid asuvad iga atraktsiooni juures eraldi või on need kuskil väravas/kassas? Imelik et Disneylandi koduleht seda broneeringusüsteemi ei reklaami. Kas kellaaja saab broneerimisel ise valida ja mis oleks mõistlik intervall atrakstioonide broneerimisel? (ise arvaks et üks tund).Külastuspäevaks valisime teisipäeva, lootuses et on vähem rahvast. Tervitused!

0
0

Osade atraktioonide kõrval on broneerimis automadid, nende kõrval ka tabloo mis näitab millal atraktsioonile pääsed. Ootama pead vahest ka 3 tundi ja vahepeal mujale broneerida ei lase, see aeg käid söömas või külastad tavajärjekorras mõnda muud atraktsiooni. Ilutulestik ja paraad on väga vahvad nii et enne 23.00 lahkuda pargist ei tasu. Ja kui ööbida Pariisis sis peab arvestama et viimased rongid kesklinna ei jõua (2007), peatuvad kuskil äärelinnas ja edasi vajadusel saab öise bussiga või taksoga (umbes 10 eur/8 km). Ise käisin 8 aastase tütrega, meile meeldis kõige rohkem Nemo ja Aerosmiti atraktsioonid. Ja kui aega on ja rahakott vähegi kannatab peab sinna ikka kaheks päevaks minema ja ööbima kuskil läheduses.

0
0

süsteemi nimi on Fastpass ja Disney lehel täitsa olemas. samuti jutt broshüüril/kaardil, mida väravas võtta sai http://parks.disneylandparis.co.uk/fastpass.xhtml ja lasi mujale broneerida ka. vahepeal pidin tükk aega sorteerima, sest 4 komplekti (kokku 12tk) fastpass-i ootel pileteid oli rahakoti vahel.

0
0

Pariisi lähedal on veel üks lõbustuste park, kuhu saab väga hästi Charles de Gaulle lennujaamast. Pargi nimi on Parc Asterix, see on hinnatud pigem teismeliste ja adrenaliiniotsijate seas, sealsed ameerika raudteed on võimsamad ja pakuvad suuremat pinget. Mikid ja minnid sobivad väiksestele lastele.

0
0

Jaa, Asterix Park on täiega lahe! Seal on hästi palju veeatraktsioone jms! Palju jubedamad asjad, aga tegelikult on Disneyland parem. See on minu arvamus.

0
0

Vabal ajal kipuvad teised Disney tegelased minnit ahistama

0
0

..kas see on umbes nii et minni lippab ees ja pluuto kõrvade lehvides järgi..:) Jah Disnyvärk iseenesest on ju lapsik küll ..aga mulle tundub et Disneylandi visuaalselt närvikõditavad atraktsioonid on proovimist väärt.

0
0

asub suurematele lastele mõeldud teemapark http://www.futuroscope.com/eng/index.php Endal plaanis millalgi külastada.

0
0

Need ilustulestikud õhtuti, tahtsin mainida - on vaid suvekuudel. Ise olin aprillis, siis igatahes veel ei tehtud. Atraktsioonid on ägedad. Ning selle fast passiga saab bronnida aiult ühe atraktsiooni korraga.

0
0

Tütar,7a, tahab väga minna Disneylandi. Plaan teha talle sünnipäevakingiks 2-päevane pargikülastus. Küsimus neile, kes pargis käinud, kas 7-aastasele on seal piisavalt tegevust või on koht mõeldud pigem vanematele või hoopis noorematele lastele? Tänud.

0
0

Paljud atraktsioonid on alla 120cm keelatud. Kui kasvu jagub, siis on tegemist seal küllaga. Pigem ideaalne ca 10+ aastastega külastamiseks. 2 päeva on kindlasti õige otsus, sest järjekorrad kipuvad olema pikad ja ühe päevaga kõike läbida ei jõua.

0
0

10 a tüdruk leidis tegevust küll. Vaatamist oli ka noorematele. Maa-ala oli meeletu, nii et väsimus oli kerge tulema. Filmistuudiote park oli küll suurematele. Seal raputas ,tolmutas ja tulistas küll täiega, lapsel hakkas pisut kole. ÖÖmajaks oli siis Holiday Inn. http://hotels.disneylandparis.co.uk/other-accomodation/holiday-inn/index.xhtml Makss´is Eestis reisibüroost ostes 100.- EUR 1 öö kolmele kokku koos sooja hommikusöögiga. Liinibuss vedas pargi ja hotellide vahet iga 15 minuti tagant, hotellis ka tasuta jõusaal ja bassein. Meile meeldis küll. 2 päeva on tõesti miinimum, milega jõuab asja läbi jalutada.

0
0
1
23
Lennupakkumised
Reisikaaslased