Eesti sümboolikaga nänn

Tere! Kust kohast saaks talutava hinnaga igasugu asjakesi Eesti sümbolitega. Tahaks reisile kaasa võtta, et kinkida midagi eestiga seotut mälestuseks uutele tuttavatele. Hetkel tuleb endal pähe näiteks Welcome to Estonia t-särk, kuid ei tea kust seda saaks. Mida olete ise kaasa võtnud, mis oleks väike, esindaks Eestit ja oleks seejuures uudne-huvitav ning ka praktiline?

Kaubamajas II korrusel laste- ja naisteosakonna piiril müüdi neid WtEstonia särke ja mingit muud värki ka.

Olen kaasa võtnud postkaarte ja raamatu "Estonia at Glance", mis on kõige üleavaatlikum raamat Eestist. Paljud teised raamatud on ka väga head fotodega, kuid need fotod ei iseloomusta Eestit otseselt (ilupildid).

Ma olen ka viinud postkaarte, raamatuid, samuti välgumihkleid, pastakaid, rinnamärke, võtmehoidjaid, külmkapimagneteid, mängukaarte (iga kaardi peal erinevad fotod Eesti vaatamisväärsustest)jne. Ega need just praktilised kingitused pole, aga mingi suveniir ikka. Ja ega väga odavad need nännid ka pole, olen ostnud mõnest suveniiripoest siin, vahel ka enne äralendu lennujaamast, seal aga väga kallis.

Meened Oü- www.suveniirid.ee- saab osta igasuguseid suveniire talutava hinnaga, otse valmistaja käest.

Vähemalt Rock al mare keskuses on üks T särgi pood, kus müüakse eriti häid särke, millel Eesti on märgitud Euroopa kaardile. On lihtsustanud tunduvalt reisil olles Eesti asukoha selgitamist

Seal on miski muud nänni ka. Nt kõhukotid ja magnetid. Veel olen ise kaasa ostnud erinevat nänni lipuvabrikust (nt Eesti lipp autole) http://www.lipuvabrik.ee/reklaam/Lipuvabrik_tootekataloog.pdf

Mina viisin SUVA etnososkke. Läksid väga hästi peale!

Jah, Lipuvabrikust saab väga erinevat tootjahinnaga nänni:

Kõik rahvusmustritega tooted on näha siin: (torusallid, vööd, lipsud, kotid, tassid, padjad koogitarvikud jms): http://www.lipuvabrik.ee/rahvusmustritega-tooted/

Ja sinimustvalged asjad siin: http://www.lipuvabrik.ee/sini-must-valged-tooted/

Enamikke asju saab osta ka veebist, aga kohapeal olemas kõik asjad ilmselt ka kohe saada.

Mina olen kaasa võtnud head Eesti šokolaadi ja saajad väga õnnelikud olnud :)

Lennujaamas on väga hea pood, kust ma olen Eesti nänni kaasa ostnud. Nimi on sellel poel Hää Eesti Asi. Saab musta leiba ja moosi ja muhu susse ja mida iganes vaja.

Alecoq arena juures on ainuke Sportlandi pood, kes müüb "Estonia" kirjadega n.ö. jalgpalli salle, nokamütse, särke.. Mujalt otsides ma selliseid asju ei leidnud.

Igas linnas peaks olema I-punkt, kus on palju üllitisi ka tasuta, lisaks müügiletid. Meie oleme sealt kingitusi varunud.Šokolaadi jm maiustuste kaoks on meil väike termoskott, kus need kuumas ära ei sula.