Estonian Air+ muud piletid...

Tere, mina olen üks nendest õnnelikest, kellel on lennukipiletid kus alguse lend on EA-ga ja edasi Qatar Airwaysiga, piletid on ostetud airtickets24.com kaudu... Õnneks on reis küll alles veebruaris, aga ikkagi, kust ma nüüd peale peaks hakkama et mu reis ära ei jääks.... :( Tänud juba ette...

1
23
...
8

EA kodukal ilusti kirjas ju, mis tegema pead. http://www2.estonian-air.ee/

0
0

Mul Flightfinder.fi kaudu ostetud lennud. Esimene ja viimane lend EA-ga, ülejäänud Qatar Airwaysiga. Suhtlen juba Flightfinderiga, loodetavasti panevad EA lendude asemele Adrian Airlinesi lennud nagu neile kirjutasin (Adriani graafik sama, mis EA-l pidi olema).

Küsisin igaks juhuks ka Tarbijakaitseameti arvamuse - Flightfinder peab pakkuma kas asenduslendu või terve broneeringu tühistamisel kogu raha tagasi maksma.

0
0

Mul EA + Qatar pilet ja ostetud otse Qatari lehelt. Qatari lehele sisse logides on esimene ja viimane lend tühistatud ja uued piletid väljastatud alates Kopenhaagenist. Helistades Qatari infoliinile sain vastuse, et neil ei ole võimalik pakkuda uut lendu alates Tallinnast, kuna neil ei ole enam Tallinnast lendavat koostööpartnerit (Adrian Airlines lend on EA lennuga samal ajal küll müügis juba aga seda ei saa koostöölepingute puudumisel lisada minu piletile). Pakkusid kogu pileti raha tagastamist. Pika vestluse tulemusel soovitasid mul selle tagastusnõudega oodata kuna lennuni on veel aega ja ehk vahepeal tekib neil rohkem selgust antud olukorra osas ja saavad siiski midagi muud mulle pakkuda. Kuigi ega lootust väga ei antud.

1
0

Tundub, et KLM´iga reisijad on hetkel paremal positsioonil, kui Qatar`iga reisijad. Endal on endiselt KLM kodukal esimese otsa reis Estonian Air, piletid on ostetud Budgeti kaudu, eks nad homme avastavad, eks siis hakkab asi liikuma :D

0
0

Mul ka üks EA Kopenhaagen-Tallinn ots muude lendude hulgas :( Õnneks viimane lennuosa. Pilet on ostetud SAS lennukoodiga ja täna SAS infotelefon ei tööta. Kas keegi teab, kas nt SAS saab asenduseks pakkuda ka Finnairi vm lendu? Või sedasama Adria Airwaysi? (kas Adria võttis lihtsalt need lennuajad üle, mis enne EA-l olid, või on süsteemis mingi viga? Expedia, Opodo ega muu suurem otsingumootor neid lennukellaaegu enam ei paku, pakub ainult Adria enda sait.) Raha tagasi oleks üsna kehv variant, sest et sarnase (isegi mitte ligilähedase) hinnaga ise midagi asenduseks praegu enam ei leia. Alternatiiv oleks Riiga või Helsingisse tulla, aga lendude ajad või pikkused või hinnad ei taha hästi sobida. Jää või Kopenhaagenisse.

0
0

Mul on QATARiga lend Singapuri. Tallinn-Singapur-Tallinn, 24.detsembril. Pilet ostetud qatari lehelt ja kui kirjutasin neile, soovitasid nad mul helistada Oslo kontorisse, mida ma ei ole teinud sest ei taha kõne eest maksta.

Nordic Aviationi facebooki lehelt uurisin,et kas nad pakuvad Qatariga koostöös lende ja vastus oli et: "Nordic Aviationi Tallinn-Oslo lennud ühtivad ajaliselt väga hästi Qatari jätkulendudega. Hetkel käivad Adria Airwaysil läbirääkimised Qatariga ja loodame teile peatselt pakkuda mugavaid lennuühendusi Tallinnast Dohasse." Seega neile võib julgelt kirjutada ja uurida. Lubasid kursis hoida!

Mida teha? Ei taha pikalt oodatud puhkust lihtsalt ära jätta, vaid tahaks ikka reisile minna. Küll aga maksis pilet suhteliselt palju kuna pühade ajal minek ja ei tahaks Oslo reisi eest veel lisa maksta.

0
0

Kui ma login sisse QATARi lehel siis minu booking ütleb et: TALLINN-OSLO (Economy (Q) OV 0133 Canadair Regional Jet 900 logo Operated by : SUBSIDIARY/FRANCHISE)

Mul näitab et kõik lennud on CONFIRMED, võimalik et nad pole veel uuendanud minu bookingut.

0
0

Minu lend on samuti läbi Flightfinder.fi-st ostetud, läbi KLM-i, sihtkohaks New York ja ümberistumine Amsterdamis. Praegu KLM-i lehelt vaadates on ära kadunud üldse minu TLL-AMS ots (sealjuures on jätkulend Deltaga ja see on üldse eraldi lehel, kuigi tegemist KLM-i koostööpartneriga), näitab ainult New York-Tallinn otsa, seal on veel viimaseks otsaks Estonian Air. Samas ämm, kellega koos lähen, aga kelle pilet on ostetud läbi ticket.fi on kenasti KLM-i lehel juba esimeseks otsaks pandud Adrian, samas tagasituleks on jätkuvalt Amsterdamist Estonian Air ja temal on kogu lend olemas KLM-i lehel, kuigi lennud on meil kõik samad. Hakkan nüüd õhtul samuti suhtlema nii KLM-i, kui Flightfinderiga, et saada selgust.

0
0

Kas kellelgi on juba kogemusi Ukraine International ja Estonian Airi piletikomboga? Meie lennu esimene ja viimane osa (Tallinnast Kiievisse ja tagasi) on OV ja pikem osa Ukraina firmaga. Praeguseks pole pileti müünud BudgetAir minuga veel ühendust võtnud ja OV lennud on CheckMyTripis tühistatud.

Kirjutasin ka BudgetAirile ja NAG-ile; kui midagi asjalikku kuulen, postitan siia, sest eeldatavasti on sellise marsruudi valinuid teisigi.

0
0

Mul on 13. novembril pilet TLL-AMS-SIN-SGN ja 30. novembril tagasi. TLL-AMS on Estonian Airi koodiga, AMS-SIN KLMi koodiga, SIN-SGN Singapore Airlines koodiga. Tagasipilet SIN-AMS-TLL on üleni KLMi koodiga. Pilet ostetud Expediast.

KLMi kodulehelt oma broneeringut vaadates on Estoniani lend lihtsalt ära kustutatud ja alles on AMS-SIN-SGN. Tagasilend on veel nii nagu alguses olema pidi. Klienditeenindust telefoni teel kätte ei saa enam. Kirjutasin KLMi Facebooki, vaatab mis sealt vastuseks tuleb.

Kui üks lend ära kukub, siis äkki kindlustus katab TLL-AMS otsa.

Broneerides oli ka valik kas sinnasõit KLMi või EA koodiga.. :)

0
0

KLM juba vastas:

Hello, we completely understand your worries. We can rebook you onto an Adria Airways flight or an Air Baltic flight. The new Adria Airways flights are timed identically to those operated by Estonian Air, ensuring all connections in Amsterdam will be retained. Alternatively, you can request a refund via your travel agency. Please let us know which option you prefer.

0
0

kusty! Kas bookivad su uuele adria lennule tasuta, või pead maksma lisa ja siis küsima refundi oma Estonian Airi lennu eest?

Kahju,et üks maailma parimaid lennufirmasid QATAR niiviisi ei tegutse :(

0
0

Mul on kõik lennud ühe pileti peal, ma ei tea kuidas nad Estonian Airi lennu hinda eraldi arvutavad. Aga rahast pole juttu olnud, ma eeldan et ei pea juurde maksma.

0
0

Minul Qatari bookingulehel korras TLL-ARL-DOH-CMB kus märgitud esimeseks operaatoriks NextJet ehk selle uue lohiseva nimega koostööpartner.

0
0

Aifu, aitäh info eest! Uurisin nende bookingu lehte ja praegu tundub, et on ära vahetatud connection flighti riik/linn. Enne läksid lennud läbi Oslo ja nüüd läheb see Tallinna lend läbi Frankfurdi vedajaks: Lufthansa. Lennuaeg tiba varem aga tundub et muidu kõik OK. Hilisemaid lende pole veel ära muudetud (lendan jõululaupäeval) seega loodan et kõik laabub!

0
0
1
23
...
8
Lennupakkumised
Reisikaaslased