Estraveli sünnipäevapakkumine: kuni 5 USA idaosa linna 3999 krooni (Stockholmist)!

Kohapeal tunde passida vist ei jaksa, seepärast saatsin täna päeval tellimuse kodulehe kaudu, millal võiks siis vastust oodata? Oli ka plaan teha NY-Miami-San Juan märtsis.

Kui kaua teil läks bronni tegemiseks?

0
0

Mina sain kiirelt tehtud. Polnud järjekorda ega midagi. Läksin lõuna ajast ja Tartus.

0
0

:) Mul kaastööline jookseb nagu hull kontoris ringi, kõik on shokkis. Paistab, et on tõeline USA fänn :)

Endal plaan minna NYC-Nashville-Miami-tagasi kusagilt. Veebruaris. Ohh, USA köök ja kalkuniburgerid siit ma tulen!

0
0

Kas veebruar - märts on Miamis ka veel rannailma? Väga super pakkumine igatahes.

0
0

Mul käis tuttav Tallinnas kontoris ja ostis kohe kõik välja, sõidame kuuekesi. Liituge ka:) Koos lõbusam (ja ka odavam)! Üürime terve hotelli välja :P

0
0

Millal lähete?

0
0

24 h läks siis aega, aga tundub, et asi toimib. minek siis 20.märts.

ainult 1 aga on hetkel veel - millised kogemused heathrow lennuväljaga - transiti aega on enamusel lendudel ca 2 h - on see ikka piisav, eriti usa-sse lendamisel?

0
0

Eile ütles Kaleva Traveli esindaja Äripäevale Estraveli kampaania teemal antud intervjuus, et nad võiksid "kasvõi homme teha ise samasuguse kampaania, kuna reisifirmadel on olemas informatsioon, kust selliseid pileteid saab. Lennufirma müüb neid pileteid avalikus süsteemis". Ja nad pidasid oma sõna! Vt www.kalevatravel.ee/105070

0
0

Tere, Olen broneerinud samad sihtkohad samaks ajaks, kuigi tagasitulek on mõned päevad hiljem. Callipso, võtaks hea meelega vastu su kutse ühineda:) Hetkel olen üksi ja seetõttu veel pisut kahtlen, kas ostan ikka piletid välja või mitte. Üksi natuke nukker seigelda. Keegi headest sõpradest ja endistest reisikaaslastest ei suutnud nii kähku reageerida, kui vaja. Täna aga selliseid aegu soodushinnaga enam ei saa. Seda enam oleks nüüd kahju sõidust loobuda. Palun saada oma meiliaadress, võtan kindlasti ühendust. Olen varemgi korra USAs käinud ja seigelnud 10 päeva Läänerannikul. Peale selle on mul hulgaliselt muid erinevaid reisikogemusi, alates seljakotireisidest ja mägimatkadest kuni rannapuhkuseni. Juhul, kui siin leidub veel teisigi, kes samal ajal sõidavad, andke samuti teada. Seltsis segasem:) Minu marsruut on järgmine: 13.03.2009 õhtul Stockholmi 14.03. Stockholm-London-NYC 17.03. NYC-Miami 23.03. Miami-Puerto Rico 28.03. Puerto Rico - NYC-London-Stocholm-Tallinn Tagasi Tallinnas 29.03 õhtul. Ootan vastust kindlasti enne 29.03., kuna see on viimane piletite väljaostmise päev.

Tervitades kõiki rännumehi:) Margit

0
0

Samuti minek:P 03.04-23.04 marsruudil London-Chicago-New York-Miami-Philadelphia (vist oli nii). Kas keegi veel samal ajal?

0
0

Kurat, neetud Oneworld ei lase ju sellise hinnaga odavpileteid äriklassi upgreidida.

0
0

A

0
0

N32, läheks jaanuaris Miami-PuertoRico ja Neitsisaared. Keegi veel???

0
0

A.

0
0

Me lähme 08.01.2008 Chicago-Miami-Washington autoga NY ja tagasi kokku 21 päeva.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased