Estraveli sünnipäevapakkumine: kuni 5 USA idaosa linna 3999 krooni (Stockholmist)!

to Seiklejad. Kuidas sa finnairiga nii odavalt said? Kui mina erinevaid kuupäevi sisse toksin, siis tuleb küll ikka päris kõva hind ette.

0
0

Nii, võimalik et olen juba lootusetult hiljaks jäänud, aga siiski kohe hommikul kavatsen läbi astuda Estraveli Tartu büroost ja uurida kas on veel miskit pileteid saada. Tahaks minna NY-Miami-Puerto Rico-Netsisaared-...-Chicago. Vahepealsetest kohtadest olen mõelnud peatuda kas Memphises, Washingtonis, Detroidis, Minneapolises, Bostonis või Orlandos. Minna tahaks esimese eelistusena märtsis, teiseks veebruaris või siis aprillis. Sihtkohtade järjekorra ning kuupäevade osas on suht suva kuna. Kogu reisi pikkuseks võiks olla 7-14 päeva. Kel veel sarnaseid mõtteid ning otsib reisikaaslast siis andke märku. Ise olen N24.

0
0

Tere sai siis ka eile hommikul reis bronnitud. Aprillis ja kokku 18 päeva New orleans, Miami, San Juan ja New York. vaikselt ka majutusi hakkasin vaatama ja tekkis küsimus:

Millal viisa teha?! Majutust bronnides peab midagi ette maksma ja kui veel auto rentida jne ja siis ehk selgub, et ei antagi viisat! Samas ehk on ka mingi õhkõrn lootus, et tuleb viisavabadus kevadeks, perepeale hoiaks ca 4000 kokku.

Kauaks viisa antakse üldse?!

0
0

to Sannu: Olin ilmselt USA reisist nii pimestatud, ei pannudki tähele, et summa lõpus oli hoopis SEK. Väga vabandan.

0
0

Vaatasin lende Riiast. Kellele Riiast väljasõit sobib, siis saab hakkama 1668.- (veebruaris). Infot saab lehelt: http://www.bookinghouse.ee/.

Kaunist saabuvat reisi kõigile reisihuvilistele!

0
0

Jaanuar-Aprill sobiks kõik ajavahemikud. NY, Chicago/Boston, Miami, Puerto Rico. Järjekord pole oluline ja põhjapoolsemad linnad võivad ka teised olla.

Kõik pakkumised oodatud mailile avemar11ätyahoo.com

0
0

Kõigile Puerto Rico öömaja otsijatele: http://www.vrbo.com/vacation-rentals/caribbean/puerto-rico#8913

Kui keegi leiab mõne eriti soodsa rendiautokoha, võiks anda ka teada.

Usa viisa kohta kuulsin sellist infi, et septembris on mingid kõnelused kui siis allkirjastatakse, siis läheb, kui seal ei õnnestu siis järgmised analoogsed pidid olema veebruaris. Teadjamad rääkisid et viisa on ikkagi abiks, sest Eesti on riskigrupp ja tagasi võidakse enivei usast saata. Reisitõkkekindlustus on soovitav teha.

0
0

0n mõni pere või seltskond siitkandist,kes märtsi paiku plaanib avastusretke teoks veel teha,läbi Riia. [email protected]

0
0

plaanis minna siis vahemikus veebruar-aprill, (eelistusega aprillis, NYC'sse lume sisse sumpama minna suurt ei tahaks), sihtkohad võiksid olla: miami/orlando (orlando teemapargid, everglade rahvuspark, florida keys, busch garden), chicago, new york, puerto rico ja siis veel mingi viies. piletid hetkel veel bronnimata, lootsin viimase kas resikaaslasi leida või ise mingi seltskonnaga liituda, aga ilmselt tuleb niisama piletid ära osta ja siis hiljem kohapeal vaadata, kes siinsetest samal ajal samas kandis juhtub olema. kuigi teoorias võib veel arutada, msn on antonpoiss(ät)hot.ee ja tartus olen ka kohapeal olemas.

0
0

ega reis äkki ole planeeritud 23.10-06.11. meie seltskonnal ka lihtsalt sama marsruut bronnitud.

0
0

Oeh ma jõudsin ka bronni ära teha. Minemas 2 täis + 2 last ja 07.03 New Yorgis, 09.03 San Juanis 14.03 Miamis, tagasi 20.03. Air Balticu viimased odavad piletid 21.03 hilisõhtul Stockholmist Riiga sai ka ära bronnitud (laps + täisk 129.80 latti edasi-tagasi). 07.03 on veel odavaid pileteid saada.

0
0

Kusjuures eile oli online süsteemist vaadates veebruaris Riia-Stock edasi-tagasi 1100 kr per nägu.

0
0

Tänaseks on seis juba kõvasti muutunud, eestlased teevad puhast tööd.

0
0

Kurimoor, muig, kas sina mitte polnud see, kes rääkis kunagi, et reisisuhtkohti tuleb ikka põhjalikult tundma õppida, mitte paariks päevaks minna, nüüd, kui piletihullus käes, siis on täitsa äge 2 päevaks NYC ja 4 päevaks Puerto Ricosse minna?:))

0
0

nevermind, tore, kui eestlased odavalt lendavad:)

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased