Europcar USA-s? kogemusi? Või National?

Tere

Otsin 10ks päevaks autorenti USA's, Florida. Uurinud nii Europcar kui National.co.uk. Ning rentalcars.com.

Tundub, et pöördudes otse näiteks Enterprise.com või Alamo.com poole, siis on hinnad vähemalt kaks korda kallimad.

Europcar ütleb sedaani hinnaks 10 päeva 279 EUR koos kohustuslike asjadega, Rentalcars.com leiab 340 euroseid ja sama ka National..

Samas soovin kindlalt veenduda, et kõikvõimalikud riskid oleksid mõistlikud maandatud (Damage Waiver, SLI).

kas on kogemusi, kas Eurocari või Nationaliga (bookides läbi UK)?

Või tasub võtta Rentalcars.com?

Soov oleks et hind oleks mõistlik kuid DW ja SLI oleks kindlasti hinna sees...

Aitäh

1
234

Võta läbi sakslaste: http://www.autoeurope.eu Olen 3 korda sealt võtnud, 2 viimast korda alguse ja lõpuga Miamis. Pakuvad Alamot.

0
0

Ja sealt võttes ei tule midagi juurde maksta? Ei mingeid kohalikke makse ega midagi?

0
0

Mina olen USAs alati hotwire.com teenuseid kasutanud. Uskumatult häid pakkumisi võib sealt saada. Näidatud hinnale lisanduvad küll erinevad tasud, aga eelmisel aastal läänerannikul maksin nt. Caddillac CTS limusiini eest kokku 35 usd/ päev ja aasta enne seda St. Louisist sain Ford Mustangi 25 usd/ päev (viimane oli küll tasuta upgrade kuna minu tellitud autot polnud).

0
0

Eelmine aasta jaanuaris võtsime ühe kindlustuse juurde, sel aastal otsustasime mitte võtta. See-eest oli tseekord täispaak, lisaks võtsime lisajuhi ja lastetooli. Sellele lisandub tax. Autot vormistades pakutakse kindlustusi või "kabedamat" autot. See on üks osa tenindaja tööst - müüa rohkem. Loomulikult lisandub hiljem Sunpass ehk kiirtee maksud, mis saabuvad 20 päeva joksul krediitkardi arvele. Neid võid vältida, kui gpsi seadmes keelad tasuliste teede kasutamise. Kaotad aga ajas.

0
0

Hotwire ütleb et protection is unavailbale mis ilmselt tähendab, et see tuleb kohapeal lisaks osta?

0
0

Jah, kindlustus tuleb Hotwire puhul kohapeal juurde maksta.

0
0

Siis on hotwire päris kallis võrreldes siin teiste antud linkidega.

0
0
0
0

Me just kasutasime alamo autot. Läbi uk broneerides saime täis kasko, lisa juhi ja paagitäis kütet. Refund oli sama mis auto rendi hind. Aga ei soovita võtta lennujaamast. Me võtsime miami beachilt saime paar dollarit juurde makstes parema klassi auto. Ehk siis võtsime 5 päevaks full size ford fusioni 200 eur. Maksime juurde 8 usd päev ja saime camaro + 45 usd eest tasuta kütet.

0
0

Endal just värske kogemus Nationaliga Los Angeles-i lennujaamast, mida sooviks jagada, sest võibolla on kellelgi veel kasu. Auto broneerisin väga varakult ette esialgu Alamo kaudu, sest neil oli hea hind ja lisaks on Alamos/Nationalis selline võimalus, et saad auto ise platsilt valida, kuid nende sõidukite klassist, mille oled broneerinud. Alamo hind oli pisut odavam kui National, mistõttu võtsin Alamo. Hiljem sain teada, et kuigi Alamo ja National jagavad sama sõidukiparki, siis Nationali klientidele on ette nähtud siiski natuke uuemad/paremad autod kui Alamo klientidele. Samuti on Nationalil Emerald Club liikmekaart, mille liige saab valida hoopis eraldi liikmetele ettenähtud valikust (nn. Emerald Aisle), kus on suuremaid ja väiksemaid autosid, SUVe jne. Lisaks ei pea Emerald Clubi liige broneerima endale soovitud kallima klassi vaid piisab sellest kui broneerib mid-size sõiduki mid-size hinnaga ja võib sel juhul platsilt ära sõita hoopis keskmise SUVi või Camaro või Mustangiga. Seega tegin nii, et otsisin uue broneeringu www.nationalcar.co.uk kaudu. Briti saidi kaudu seepärast, et siis sisalduvad pakkumises ka kõigile Euroopa turistidele vajalikud kindlustused (CDW ja SLI). Lisaks oli Briti saidi kaudu pakkumine kõvasti odavam. Samuti kasutasin broneerimisel sooduskoodi: "NUKPP10", mis annab 10% soodukat. Kuigi kõik google-ist tulevad vasted selle koodiga ütlevad, et see on aegunud kood, siis minul see samas töötas Briti saidil ilusti ning ju see siis nii aegunud siiski ei ole. Samuti näib, et see kood on kasutusel juba aastast 2010 ja seega vast kehtib ka edaspidigi. Briti saidi ja selle koodi ainuke miinus on see, et renditasu tuleb kindlasti kohe broneerimisel ära tasuda. Lisaks täitsin Nationali lehel ka Emerald Clubi liitumisevalduse (https://www.nationalcar.com/en_US/car-rental/loyalty/enrollment/welcome.html). Seejärel tühistasin Alamo pakkumise ja läksin reisile. Letis oli National Emerald Clubi numbri juba ise automaatselt broneeringule lisanud (kuigi tegin ise broneeringu enne kui EC-ga liitusin), kuid kui ei peaks olema, saab alati paluda seda teha. Letitöötaja ütles, et vali Emerald aisle sektsioonis seisvate autode seast ise, mis soovid. Sealne valik oli väga kirju ning mitmed kordi paremad sõidukid kui tavalises mid-size aisle sektsioonis, kuid kokkuvõttes tuleb maksta ainult mid-size suurusega sõiduki eest. Seega USAsse reisile minnes ja autot rentides, soovitaks bronnida sõiduk otse Nationali UK lehelt ning siis kindlasti liituda Emerald Club-iga, et endale vähema raha eest parem sõiduk saada. Kui mingi hetk selgub, et sõiduk siiski ei sobi, siis saab broneeringu kestel minna lähimasse Nationali esindusse ja enda sõiduk mõne sobivama vastu välja vahetada. Samuti on Emerald Clubi liikmetele ette nähtud alati tasuta lisajuht. Olen kasutanud varasemalt ka Hertzi, kuid seal ei ole sellist valikuvõimalust olnud nagu Nationalis, seega jättis National parema mulje.

2
0

Vaatasin www.nationalcar.co.uk lehte ja sain LAX-ist endale sobivaks ajaks kõige odavama pakkumise ehk siis mingi mikroauto 1200EURI, see siis 2,5 nädalaks. Kui lennufirma enda lehelt saab samalaadse auto 400 euroga.

0
0

Eks see hind võib jah vahel kõikuda veidralt. Kas see oli koos selle sooduskoodiga? Proovi, kindlasti ka alamo ja teiste suuremate rendifirmade briti lehti. 400 euri tundub ka palju olevat kui on väikse auto eest. Meil läks sama pika perioodi eest 500 euri, aga see oli full-size klassi sõiduki hind. Mis kuupäevad on muidu?

0
0

Kopeerin ühe oma vana postituse ka, vbla on abiks: "Kes USA-s veel autorenti uurib siis vahendaja http://www.happytoursusa.com/en/ kaudu saime soodsad hinnad nii Miamis kui NYCis koos kindlustuse jms-ga, kuigi tuleb arvestada ka sellega, et olenevalt tegelikust pakkujast võib lisanduda veel deposiit mis hiljem vabastatakse (NYC-is oli soodsaim pakkuja Herz ja neil oli tagatis 200 dollarit, mis nädal peale tagastamist vabaks lasti)."

Lisaks veel juurde, et seal broneerimisel mingit raha ei võeta, vist isegi kaardi andmeid ei tahetud, need annad alles kohapeal. Miamis saime Alamolt auto ja tavalise sedaani asemel pakuti sama hinnaga minibussi (kuna meid oli 4 + pagas) ning eks ikka pakutakse lisateenuseid juurde aga jäime endale kindlaks, et tegelikult kõik vajalik ju juba hinnas. NYC-is saime autoks pmt uue Kia Optima aga seal jah pandi krediitkaardile deposiit peale.

0
0

Kellegil kogemust sellega, et rendid ühest linnast ja sõida teisse linna? Siis hinnad arvatavasti palju kõrgemad.

0
0

Üldjuhul ühe osariigi piires "ühe-suuna-tasu" ei lisandu st. Kui võtad ühe osariigi otsast auto ja sõidad teise otsa ning tagastad seal, siis ei tohiks tasu lisanduda, vähemalt Nationalil on nii ja Hertzil vist oli ka, teiste kohta ei oska öelda. Samuti ei lisandu lisatasu tavaliselt juhul kui alguspunkti ja sihtpunkti vahel toimub väga tihe liiklus nagunii või need on üksteisele lähedal, nt. NY piirkonna lennujaamade JFK ja EWR vahel. Kui lisatasu on väga suur, mida see üldjuhul on, siis võid osariigi piiril ka autot vahetada ehk sõidad ühe autoga osariigi piirile, annad auto ära ja võtad siis järgmise osariigi lähimast rendikohast uue auto. See võib, kuid ei pruugi odavam tulla. Aga ega muud varianti ei ole kui katsetad erinevaid variante rendifirmade veebisaitidel ja võrdled hindu.

0
0
1
234
Lennupakkumised
Reisikaaslased