Eurowings petab istmetega

Online check-in tehes peab valima istekoha, aga tasuta seda teha ei saa ja ka ilma valimata edasi liikuda ei saa. Kuskil pole linnukest ka et loobun tasulisest istmest. Ostad pileti, aga istet ei saa ja sisse chekkida ka ei saa. Tarbija pannakse olukorda kus ta peab ostma lisatasu eest istme ja tavapiletiga see kaasa ei tule!

Uus info: check in avanes 71h enne lendu ja saime tehtud!

Vaevalt, et tavapiletiga lennukis püsti seisma peab

1
1

Eurowingsil on tehtud nii, et 72h enne lendu saab sisse tsekkida aga istekohad pead ostma. Hetkel 71h lennuni ja süsteem avas istekohad ja saime sisse tsekkida.

Sama pettus kehtib ka neile mel on juba istekohad ostetud - kirjas on, et saad 72h enne lendu sisse regada, aga pead ostma juurde kohad, mille eest sa juba maksid. 71h enne lendu lasi omadele kohtadele sisse tsekkida.

0
4

Asjata tümitad. 71 tundi on isegi vara, tavaliselt avatakse tasuta istmete valimine 24 või 48 tundi enne lendu.

6
0

Ma küll pole Eurowingsi pileteid väga vara ostnud, tavaliselt ostangi 48-72 tundi enne lendu või veel vähem. Viimati vist ostsin ca 48 tundi enne lendu, istmeid ei võtnud.

Online check-in tuli meelde ca 24 tundi enne lendu ja siis igatahes määrati mulle ja kaaslasele kõrvuti istekohad, midagi tegema ei pidanud selleks, maksmisest rääkimata. Pole jäänud muljet, et midagi erilist oleks Eurowingsi puhul, pettust pole ka märganud.

3
0

Tänasel Praha lennul oli ehk nii 60% istmetest täis ja stjuuard oli ka lahke lubama omaette kolmesele pingile vedelema.

4
0

Oli sarnane olukord. tundub, et Eurowingsil on mingi jama "varase" , nende enda reeglites kuni 72h checkin-ga. Samamoodi justkui küsis raha istekohtade valiku eest ja lõpuni valikuta ei lasknud, Lõpuks peale vähemalt tunnist ootamist tekkis edasilennul olukord, kus istekohad sain ise valida ja summaks sai lõpuks 0. Tagasilennul hakkasin check-in hiljem tegema ja siis oli lennufirma juba ise kõrvuti kohad paika pannud. Praha lennust siis jutt, toimus aprillis. Ehk tundub, et 72 piires Eurowings päris täpselt arvutada ei oska.

2
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased