FlyLaL soodsad hinnapakkumised Tallinnast ja Riiast

Tõstan Snoopi posti uueks teemaks, jätkuks kataloogi informatsioonile http://trip.ee/node/37582

Nice catch, vatse! On ikka turakad seal Leedus, 9. veebruaril kavatsevad sooduspakkumistega Eesti saidi avada, selleks ajaks kindlalt paljud piletid otsas juba neil :)

Jõhkralt rahapõletav kampaania ikka neil, kui 900-1200 EEK eest Euroopa otsi müüvad.

Keegi teab, mis selle Flylali seat pitch ehk istmevahe on?

FlyLAL soodushinnad olid väljas juba tükk aega enne keskööd. Tallinn-Vilnius-Dublin (return) sain hinnaga 1100 krooni inimese kohta. Just vaatasin, selle hinnaga pileteid on praegu veel saadaval. Lennuajad on küll öised, aga mulle sobib.

Postitan siia tänase (4.02.2008)pressiteate: Tänasest saab internetis broneerida flyLAL´i odavlende

Alates tänasest saavad kõik soovijad broneerida veebilehel www.flylal.com lennukompanii flyLAL sooduspileteid. Piletihinnad kõigisse ettevõtte poolt pakutavatesse sihtkohtadesse algavad 383 kroonist. “Pakume Eesti reisijatele konkurentidest keskmiselt 50-60 protsenti soodsamaid hindu, mis kehtivad kõigisse meie sihtkohtadesse. Loodetavasti toob see flyLALiga reisima senisest rohkem eestlasi,” ütles flyLAL’i juhatuse esimees Tadas Pukšta. „Piletid kõikidesse lõppsihtpunktidesse algavad 383 kroonist ning flyLAL ei küsi reisijatelt mingeid peidetud või lisatasusid, nagu näiteks pagasimaks,” teatas Pukšta. FlyLAL pakub igapäevaseid lende Euroopa populaarseimatesse sihtpunktidesse nagu Milano, Pariis, Dublin, Frankfurt, London ja Barcelona. Lennud toimuvad läbi Vilniuse rahvusvahelise lennujaama, kusjuures kahe lennu vaheline aeg ei ületa 2,5 tundi. Tööpäevadel lendab flyLAL Tallinnast Vilniusesse kaks korda päevas. Lennupileteid saab veebilehel www.flylal.com broneerida alates tänasest. 8. veebruaril avatakse selleks ettevõtte veebilehel ka eestikeelne keskkond. FlyLAL´i poolt Eestist lõppsihtpunkti pakutavad piletihinnad on järgmised: Vilnius alates 383 EEK Milano alates 425 EEK Pariis alates 425 EEK Frankfurt alates 425 EEK Barcelona alates 925 EEK Dublin alates 425 EEK London alates 425 EEK

Siinkohal pressiteade lõpeb. Sisestasin huvi pärast Pariisi suviseid kuupäevi ja sain edasi-tagasi pileti hinnaks 1123 EEK. Lennuajad TLN - Pariis minnes 8.50 - 13.25 ja tulles 14.10 - 19.55, mõlemad Vilniuses ümberistumisega. Soovitan põhjalikumalt süüvida ja mitte kiirustada, ent Euroopa suurlinnade külastamiseks tundub see taskukohane variant olema.

Tundub, et leedukad pole nii suure huviga arvestanud; teisipäeva õhtupoolikuks oli FlyLAL webileht suurele reisihuvile alla jäänud. Krediitkaardiga tasumine nõudis tunnipikkust pingutamist, siis lõpuks õnnestus. Leedus asuv kõnekeskus suhtleb küllaltki kehvas inglise keeles ega ole nõus probleemi enda süüks tunnistama, pakkudes võimalust pilet telefoni teel tellida ja arvega maksta, sellisel juhul lisandub teenustasu 40 litti (ca 180 krooni) / lennusegmenti kohta.

Mis põhjusel sa soovitad põhjalikumalt süüvida, millesse?? Juhul kui ei kiirusta siis tõenäoliselt naabrimees lätist või leedust sõidab heameelega sinu asemel maailma avastama ning sina imed näppu või maksad 10 korda rohkem sama reisu eest. Seega neil kellel plaan suvealguseks reisile minna, siis vastupidiselt pärnakale soovitaksin just kampaaniast osa võtta ning piletid broneerida. Seekord sai võetud rooma piletid, mis läksid per noss 202 ltl, seega võib öelda, et on siiski arvestades ka ümberistumise vaeva seda väärt...

Kärmelt tuleb tegutseda jah. Ostsin kohe esmaspäeval piletid kevadeks Pariisi hinnaga 248 LTL per nägu. Kuna plaanis ka suvel minna, aga kuupäevad veel lahtised, siis mõtlesin järgmise päevani aru pidada. Kontrollisin, suveks olid sama hinnaga piletid täitsa olemas. Aga teisipäevaks oli kuupäevade graafik auklik nagu juust ja tuli leppida 380 LTL piletitega.

Leedu reisifirmade andmetel lisandub lisaks Tallinn-Vilniuse liinile alates 25.03 ka Tallinn-Palanga otselend 5x nädalas E-R, väljumisega Tallinnast kl 08:40 ja Palangast kl 17:40, lennuaeg 1:10. Vt http://www.jaunimas.lt/Default.aspx?Element=ViewArticle&TopicID=2

FlyLAL koduleht veel seda ei näita, ent ilmselt varsti sellekohane info lisandub ning kui hinnad on soodsad, võib suvel Pärnusse sõidule tekkida tõsine alternatiiv Palanga näol.

10 korda rohkem ei maksa siin nüüd küll keegi. tonn või maksimum kaks tonni per nägu saadi odavamalt ehk. Ise ei viitsind just totakate ümberistumise, leedu attitude'i ja SAAB2000ga lendamise pärast seda pakkumist kasutada.

10 korda ilmselt mitte, aga Tallinn-Dublini reisi puhul on hinnavahe võrreldes EA-ga umbes kolmekordne. Viieliikmelise pere puhul on ikka vahe küll, kas maksta sama asja eest eest 5500 krooni või 15 500 krooni. Isegi lennuajad on samad ja ümberistumine ei ole küll see, mis mind muretsema paneks. Leedukate suhtumise osas saab selgust siis, kui kokkupuude sellega on aset leidnud. Iga uus lennuvõimalus on väga teretulnud.

Eks seisukoha lennufirma kvaliteedi suhtes kujundab igaüks ise, eelarvamus mingist leedu attitude'st on aga suuresti meie endi teha. Igatahes reisifoorumites on flyLAL kvaliteedile antud üsna häid arvustusi: http://www.airlinequality.com/Airlines/TE.htm ja võrrelge seda kasvõi EA kohta samas foorumis kirjutatuga. Tundub, et leedukad on EA keskpärase business ja allapoole arvestust economy classi süsteemi asemel läinud üheklassilise, ent normaalse tasemega economy classi suunda, pakkudes odavlennufirma hindadega tänapäeval selliseid haruldaseks jäävaid teenuseid nagu toit lennul ning lisatasuta pagas. Ja kehvem teenindus kui SASil saab vaevalt võimalik olla... Mis mõnikord pikkadesse ümberistumisaegadesse puutub, siis endal on mul tagasilennul Milanost küll 4,5 tundi aega, samas on kesklinna 20 minutit bussisõitu (pilet ca 5 Eesti krooni), Vilniuse vanalinn vaatamist väärt ning kel shoppinguhuvi, siis sama buss viib ka Baltimaade suurima ostukeskuse Akropolise juurde. Nõnda et kui kohalejõudmisega just ei põle, siis on see aeg pigem lisaväärtus kui puudus.

Üritasin selle üliodava asjaga Frankfurdist koju saada aga igati otsides lööb mulle mingi 706 litti litaki ette... Kas see on odav? Leidsin bookinghouse-st 783 eekuse pileti ja ilma igasuguse ümberistumiseta ja kuskil lennujaamas passimiseta. Tundub, et lollidel ikka veab.Ja ma saangi koju.Olen nii happy, ärge hakake mu rôômu nüüd rikkuma sellega, et Lufthansa on jama firma ja lennukid nirud, pliis.

Odavad hinnad on ainult lendudele algusega Tallinnast või Riiast.

olen pika taibuga .. ainult, et ega enam ei olegi need piletid nii väga odavad. igatahes, need kes on seda uut imevärki proovinud, andku teada, kas tasub katsetamist.

http://www.ap3.ee/Default2.aspx?ArticleID=086bb19c-eb29-41ae-a5bf-831a48789bc0&open=sec

Ehk äripäev viitab asjaolule, justkui tegemist oleks petukaubaga vm sahkerdusega... Üldiselt aga kuidagi mõttetu artikkel ilma veenvate vastuargumentideta.