Gili Air

Tere

Küsimus siis järgmine või pigem küsimused neile kes seal hiljuti käinud. Kuidas on kõige mugavam ja samuti ka soodsam saada Balilt Gilile. Hetkel hotell bookitud mai alguseks. Teine küsimus kuidas seal on hinnad võrreldes Baliga ning kas nädala jagu Gilidel olla, ega see liiga pikk aeg pole? Ning viimane küsimus, kas saarel on ka valuutavahetuse?

Tänades

1
2

Ostad travel agencyst shuttle + ferry paketi. Näiteks Ubudist maksis 200k ühele. Hinnad suht samad kui Ubudis. Valuutavahetusi on ka. Tänane eurokurss 13.900.

2
0

Kas keegi oskab rääkida, kuidas see ferry sõit on? Meil reisil kaasas 1 aastane laps ja ferryde lehelt olen lugenud, et alla 2 aastastele ei soovitata.

0
0

Piletid Gilidele ostsime jooksvalt Balilt, neid pakutakse väga palju ja erinevas hinnaklassis. Sellest hinnaklassist muidugi oleneb ka laeva kiirus ja mugavus. Meie jaoks oli 5 päeva maksimum, mis seal olla, sest teha ja vaadata on Balil ikka palju rohkem. Kui aga olete hästi rahuliku rannapuhkuse ja snorgeldamise/ sukeldumise austajad siis nädal on sobiv aeg.

3
0

Jah, erinevad hinnaklassid on tõesti :) Mugavusklassis vahet ei näinud. Meie maksime 200k, sakslased maksid samalt agentuurilt ostes 350k ja olime kõik samas bussis ja praamis.

Ecokaya vmt, millega me sõitsime, oli tunniajaline fast ferry ja ma ei näe ühtegi põhjust, miks aastane sellega sõitma ei peaks.

3
0

Milord, kui ära käite 1-aastasega, andke teada, kuidas kulges, meil sama vana lapsega minek ja no ikka muretsen ette :)

0
0

Me käisime Gili Trawanganil oma 1 aastase lapsega. Tundub, et paadisõidu ilmaga meil vedas. Laps jäi loksumisest kohe magama ja magas kõik 1,5 tundu. Ma ise kardan jubedalt laineid, aga need olid meie sõidu ajal olematud. Väga rahulik sõit. Maksime 600k inimene Ubudist edasi-tagasi. Imestan kuidas kellelegi on õnnestunud lähiajal 200k saada. Nii palju kui teistega sutlesime, olid kõik 600k saanud. Paat oli mugav, suur ja kinnine. Saar ise oli mõnus. Palju noori ja pidutsemist, aga meid see küll ei seganud ja meie beebit ka mitte :) Peatusime Vila Ombak hotellis, mida soovitaksin ka kõigile.

0
0

https://www.gilitickets.com/?gclid=COqnm6P1idMCFR1kGQod2AQEWg mootorpaadid, mis Balilt Gili saartele viivad ja kui bookima hakkad, näed ka hindasid. Suurem ja jõulisem paat on ookeanil sõites mugavam. Ka Airile randumisel suurest paadist saab maha minna pontoonsilla kaudu kuiva jalaga, väiksematest paatidest aga jalgupidi otse vette ja sealt rannaliivale. Balil on palju turismifirmakesi, kellede kaudu saab osta laevapiletid koos transfeeriga oma hotellist ja tagasi, ning odavamalt kui ise otse laevapileteid ostma hakates, ainult kaubelda on vaja ning kõigis asjades kindlalt kokku leppida.
Gili Air on väike ja armas saareke suure Lomboki kõrval. Rannaäärt mööda söögikohtade, lebolate ja bangalote vahel liivateel aeglaselt jalutades teed Gili Air saare ümber tiiru ära alla tunni ajaga.

0
0

milord, meil oli ühe otsa pilet ühele 200K. Suur kinnine, meeletult külmaks konditsioneeritud ferry oli ja saarele sai nimetatud silda mööda kuiva jalaga :)

Samas käisid sealsamas sadamas turismiagentuuride tüübid ringi ja käisid peale, et me ka tagasisõidu ära ostaks, sest saarelt olla palju kallim. Saarel vaatasime huvi pärast ja mulle tundusid hinnad küll soodsamad :) Aga väga tähelepanu ei pööranud, sest me läksime Lombokile edasi.

0
0

Knine9 ... esitas küsimuse ja ise ei andnudki teada mis reisist sai?!

Meie leidsime Patagonia Xpress. 4 inimest edasi - tagasi 46 euri . sisaldab ka hotellist viimise toomise Hind pole vast soodsaim kuid vaadates teisi laevu?! Nii mõnegi firma kohta on tripadvisoris jubedust kirjas... Netist igatahes odavamat ei leidnud ? Meil on väikepaadid seoses tervisega välistatud...

0
0

Meie saime 900 K eest kahele Sanurist Gili Airile ja tagasi. Agent iga päev Sanuri rannas, kauplema peab ka. Sinna sõit läks hästi -kiirpaadiga kohale, tagasi aga oli laine kõrge ja kiired ei sõitnud. Meid viidi Lombokile ja sealt saime nats enne keskkööd suure laeva peale, mis oli nii täis ja õnneks oli pime, et ei näinud eriti laeva, aga päris jube oli, krigises ja ragises mitu tundi mis Balile jõudmiseks aega võttis. Aga kohale jõudsime ja ka bussid olid sadamas vastas. Tagasireisi pikkuseks kujunes 11 tundi. Jälle ühe seikluse võrra rikkam !!!

1
0

Minul Gilide kohta selline küsimus, et kas keegi seal kilpkonnasid on ka näinud? Näiteks snorgeldades või niisama vabas looduses...ja kui, siis millisel saarel? Meil on ees kahenädalane Bali reis ja mitte ei suuda otsustada, kas näpistada sealt mõned päevad ka Gilide jaoks. Kilpkonnade nägemine oleks üks kaalukas argument otsuse langetamisel.

1
0

Kilpkonnad pidid Gil Meno-l olema, aga Gili Air-il seevastu võib Komodo varaane (Komodo Dragon) kohata, mis on suur haruldus. Broneerisime sinna öömaja ja sealsetes kommentaarides mainisid paljud, et need hiigelsuured varaanid jalutasid ranna ääres ringi. Igal juhul tundub põnev. Meie oleme plaaninud oma kahenädalasest Bali reisist 4 ööd Gili Air-il veeta ja rannapuhkust nautida.

0
0

Gili Airil sukelduma minnes oli küll kilpkonnasid liikvel, snorgeldamise kohta ei oska kommenteerida aga põhimõtteliselt peaks ka nagu võimalik näha olema .

2
0

Kilpkonni olen kohanud snorgeldades Trawangani idakaldal, nii lõuna kui põhjapool. Samuti sukeldudes Gili Meno põhjapoolses osas.

Faktilises mõttes pole Gilidel olevad varaanid Komodo varaanid, vaid nende veidi pisemad sugulased. Päevasel ajal neid naljalt ei kohta.

0
0

Meie oleme nüüdseks Balilt ha Gilidelt tagasi, veetsime seal 6ööd ja nautisime igat päeva ja olekut seal, enamjaolt sai lihtsalt olla seal, nautida mootorsõiduki vaba loodust,randa,päikest,headsööki jne. Käisime snorgeldamis tripil hõlmas 3 saart ja väga meeldejääv oli kuna suur kilpkonn ujus mõne meetri kauguselt meist. Samuti nägime vabas looduses neid hiidsisalikke, ning ööbisime Gili Airil ja see tundus ka kõige hubasum kui just pidu taga ei aja.

1
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased