Gironas lennujaamast buss Barcelonasse

Tallinnast jõuab Ryanairi lend Gironasse kell 23:10 alles. Kas kellelgi on infot, kas lennujaamast buss Barcelonasse nii hilja veel läheb?

Tänan!

Paistab, et leidsin ise ka vastuse, seega jagan. Peaks justkui sõitma esmaspäeva õhtu viimane kell 23:45, kui ma siit nüüd õigesti aru saan :)

http://www.sagales.com/pubdocs/4470...

2
0

Minul ka soov jõuda sellele viimasele bussile Gironast Barcelonasse. Küsimus neile, kel varasemaid kogemusi, et kas ikka jouab ja ka mahub selle bussi peale? Ja pileti saab arvatavasti osta bussijuhilt, nii hilja see kiosk seal vist juba suletud. Kas keegi on ka online pileti varem ostnud , kas see on võimalik?

0
0

Kui te Ryanair-ga lähete, siis saab juba lennupiletit ostes ka bussi pileti kohe osta nii, et on ilmselt arvestatudki, et see buss võtab peale sellelt lennult tulevad reisijad.

2
0

Olen ise korduvalt Ryanairiga lennanud Hispaaniasse ja Itaaliasse ning buss lähimasse suurlinna on läinud lennujaamast alati, ka siis kui lend jõuab öösel kohale. Olemas on küll kindlad ajagraafikud (mis tavaliselt ongi pandud nt pool tundi peale lennuki maandumist), kuid tegelikult sõidavad bussid välja kui rahvas lennukilt jõuab.

1
0

Olen ise lennanud Ryanairiga Düsseldorf-Weeze ja info puudusel bussist maha jäänud. Järgmise aasta kevadeks on Ryanairi piletid Girona-Barcelonasse ja ma oleks väga tänulik kui keegi seletaks lühidalt ja selgelt, nagu 3 aastasele lapsele kuidas ma ikkagi õhtul hilja Barcelonasse saan. Eelnevalt pakutud lingid ei avanenud ja Ryanairi piletiga kassasoleva info järgi sel kellaajal bussi enam ei lähe.

Niisiis: Minu lennuk saabub teisipäeva õhtul kell 23.40 Girona (Barcelona)(Gro) lennujaama. Lennujaamast väljudes hoian.....(paremat-vasakut) kätt. Otsin üles bussipeatuse kus seisab buss nr....., suunaga.... Ostan bussijuhilt pileti ja naudin sõitu. Väljun peatuses.....ja sealt saan juba edasi metroo või taksoga hotellini.

Suur tänu inimesele kes täidab lüngad.

0
0

Hilisõhtusel Milano (Bergamo) lennul müüdi pileteid lennukis €5, vb on Girona puhul sama võimalus.

0
0

To marko64

Käisime augustis ja kõik oli nii nagu bookisin shuttledirect.com lehelt. Mingi tädi oli veel lennujaama uksepal vastas ja korjas rahva kokku. Lennujaamast väljudes kohe paremale, minna on kuskil 100 m ja seal kohe bussijaam bussidega. Mis läheb Barcasse, mis Lloret De Mari jne. Üks lk on see: www.sagales.com Seal saad bussi ära bookida. Buss nr 604 ootab Ryanairi lennuki ära, 16 € üks ots. Saab ka otse Ryanairi kodulehelt võtta "shuttle to Barcelona". Kui piletid käes, siis ma ei tea, kas enam sinna bussi saab lisada.

0
0

Kõige lihtsam Girona lennujaamast bussiga Gironasse ja seal siis ööbida. Buss läheb rongijaama lähedale, rongiga siis järgmine päev Barcelonasse. Bookige mõni rongijaama lähedal asuv hotell (hostel ei sobi, kuna neil check-in lõpeb varakult). Olen paar korda seda teinud, enda kogemus. Tegelikult teine kord jätsin terve päeva Girona peal jalutamiseks ka, täitsa kena koht!

1
0

Lendasime septembris Tallinnast Ryanairiga Gironasse, kell 23 läbi jõudis lennuk Gironasse. Lennujaamast väljudes pöörad paremale, tõesti mingi 100 m minna ja seal on kiosk, kust müüdi kohe bussipiletid nii Barcelonasse, Gironasse ja vist kusagile veel. Buss tuli kohe veidi aja pärast. Meie ootasime kauem, ehk 45 min.umbes, sõitsime Gironasse. Ei oska öelda, kas see on vaid suveperioodil nii, võib-olla nüüd talvel tõesti ei käi see õhtune buss.

0
0

Kuna Girona lennujaamast muid transporte ei liigu, siis buss alati ootab õhtused lennud ära ja kõik saavad peale. Bussijaam umbes 100m paremat kätt, kioskist saab pileti (16€ üks ots, ~25€ edasi-tagasi). Bussi peal suur silt Barcelona. Isegi kui lend hilineb, ootab buss reisijad alati ära.

Kui rohkem küsimusi, siis saab vaadata http://www.barcelonareis.ee

0
0

7 mai saabusid sõbrad, lend hilines ca 1 tund ning bussid olid kenasti olemas.

1
0

Saan aru, et Barcelona bussiga pole probleemi, aga kas hilise lennuga saabudes(23.55), saab veel ka Lloret de Mar-i sõita? Tossa de Mar-i vist enam nii hilja ei saa vist kindlasti? Kas pilet tuleb ette osta või pole probleem?

0
0

Mina olen koos Ryanairi lennupiletiga kahel korral ostnud ka transfeeri (nii Tossasse kui Lloretti). Lennujaamas ootab siis nimekirjaga töötaja, kes õige bussi kätte juhatab. Viimati oli isegi vaja päris kaua bussis oodata kuna paar transfeeri tellinud isikut olid kadunud ning enne minema ei sõidetud, kui kõik üles leiti. Bussiga viiakse muidugi mitte hotelli vaid bussijaama (Tossas) ja lähimasse bussipeatusesse (Lloretis).

0
0

Kuidas selle bussiliiklusega praegu on? sagales.com kodulehel näitab, et selleks kuupäevaks reisi ei ole. Proovisin augustist sept lõpuni erinevaid päevi. Reisida on plaanis 13-24 sept. Mõtlesin proovida omal käel minekut sel aastal. Palju edasi-tagasi pilet üldse Girona ja Lloret de Mari vahel on?

0
0

Kuna endal ka oktoobri lõpus Ryanairiga Girona kaudu Barcelonasse minek ees, siis olen sellistel teemadel siin silma peal hoidnud. Tundub, et osadele transpordivahenditele vara piletit ette osta ei saa, aga http://www.sagales.com/sale/?sgLang=en lehelt saaks osta nt 6. septembriks pileti (13. septembriks veel? mitte) - Girona Airport - Lloret de Mar ühe otsa pileti 10€. Kuigi saab valida "ticket type", siis edasi-tagasi varianti millegipärast ei paku. Mingi sõidugraafiku leiab ka http://www.sagales.com/uploads/20160818110023_9a294b30768647eecca0accb8e9e355e1bb7fc4a.pdf Sellel lehel http://compras.moventis.es/paginas/resultados_trayectos.php leidus kellaaegu vähem ja ühe otsa hind on samuti 10€ Tähelepanu peab ka pöörama, et vaadataks õiget graafikut - hakkas silma, et 10-12 septembri paiku minnakse üle sügisesele sõiduplaanile.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased