Kahe lennu vahe Bangkoki Suvarnabhumi lennujaamas

Tere
lendame Finnairiga Bangkoki ja peaks jõudma 9:15 hommikul. Tahaks edasi lennata Bangkok Airwaysiga Trati. Lend väljub kell 11:40 samast lennujaamast. Kas keegi oskab kommenteerida, kas kahe lennu vahe on piisab (kui Finnairi lend jõuab õigel ajal) ? Ilmselt vaja vahepeal välja võtta pagas jne.
Tänud!

Teil on 2,5 h. aega. Seda on kindlasti piisavalt. Tõenäoliselt saate ka pagasi otse Trati saata. Isegi kui peate pagasi välja võtma, jõuate ilusasti.

Finnairil on Bangkok Airwaysiga koodijagamine, Täpselt ei tea, mis liinidel, aga tõenäoliselt saate pagasi lõpuni saata ja probleeme pole.

Praeguse graafiku järgi maandub 7.25 , reaalne u. 8 niiet aega maailm. Ma jõudsin isegi 9 ks teise lennujaama, muidugi lintide alt läksin otse, kõigist mööda, passikontrolli. Narveerisin hirmsasti, et äkki muidu ei jõua!

Tänud!
Küsin siis kohe seda ka, et kuidas tundub Bangkokis lennujaamavahetusega siselend, mille vahe on 3 ja pool tundi? Mõte lennata Tratist läbi Bangkoki Trangi.
Lend toimuks reedel.

Finnairi-Trati vahe on täiesti piisav.
Samuti lennujaamavahetuse aeg.
Ma ei tea, mida te Trangis teha tahate või kas see on lihtsalt maandumispunkt saartele minekuks. Sel juhul on ka võimalik Suvarnabhumist lennata Thai Smile'iga Hat Yaisse, kust saab sama edukalt näiteks Ko Lipele.

Bussisõit BKK->DMK võtab aega umbes 1 tund. Suur osa infot Bangkoki Suvarnabhumi lennujaamas bussi väljumise kohta on eksitav, sest buss väljub teiselt, mitte esimeselt tasandilt, kuhu sildid juhatavad.

Tänud. Mõte oli minna jah Trangi saartele, Ko Kradanile näiteks. Aga eks lõplik valik sõltub sellest, kus saab mõistliku hinnaga majutust. Valik pole väga suur. Mõistlik hinda meil kuni 100 eurot öö. Reisime lastega ja see määrab mugavusastme.
Ko Lipel käisime paar aastat tagasi, oli väga chill ja ilus. Kuigi oma betoneeritud kõnniteedega isegi liiga turistikas. Aga no samas - mugav:)
Uurin Hat Yai varianti, tänud!

Ko Bulon on vähem turistikas ehk tulevane Lipe või siis Lipe enne betoneerimist.
http://wikitravel.org/en/Ko_Bulon_Leh

Meie reisi tagasilennul Uus-Meremaalt on Bangkoki lennujaamas vahepeatus üle 16 tunni.
Kui on kellelgi sealse lennujaama ja pika ootamisega kogemusi, siis tänud, kui jagate.
Kas on võimalik ja mõistlik võtta väljaspool lennujaama hotell? Tähendab see mingeid sekeldusi, et minna a' 12 tunniks väljapoole lennujaama. (Tai on meie kodanikele viisavaba 30 päeva (kui saabutakse lennukiga)).
Kui väljapool lennujaama ei ole mõistlik hotelli minna puhkama, kas on lennujaamas puhketsoon olemas?
Tänud ette.

Ikka võta hotell, seal lennujaamas on krdi külm (konditsioneerid huugavad), sellise külmaga ei vaju tooli peal istudes ka silm kinni. Peale viisataotluslipiku täitmise pole mingeid sekeldusi!

Rong kesklinna sõidab 30 min, seega pole mingit põhjust, miks peaks 16 tundi lennujaamas ootama. Eriti kui ooteaja sisse jääb ka öö. Kui palju seigelda ei viitsi, siis vaata hotell mõne sama liini peatuse lähedusse ja jõuab korraliku une magada.

Kas keegi tead, või kust ma seda ise saan kontrollida/vaadata, kas Qatar Airwaysil ja Bangkok Airwaysil toimib koodijagamine, st kas saan pagasi otse saata? Tänud juba ette....

Lennujaamas on pagasihoid, kuhu koti jätmine maksis mingi väikese raha (100 baati? 150? sõltus vist suurusest ka)
Bangkok Airwaysil on Tais igal pool lettidel väljas kirjad, et nad enam edasilendudele ei toimeta pagasit, seega sõltub kumbapidi lendad.
Aga loomulikult pole probleemi, kui terve pilet on ühe firma poolt väljastatud.

Suvarnabhumi lennujaamas ei ole mõistliku hinnaga hotelli - on üks terminali sees (6 tundi reeglina üle 100 euro öö) ja üks terminali ees (reeglina ca 200 eurot öö) ja kõik teised on juba vähemalt 3 km lennujaamast (10 minutit taksoga), mis tähendab, et mõistlikum on sõita rongiga linna ja võtta hotell seal.

Pagas läheb siis lõppsihtkohta kui kui kõik lennud on ühe pileti peal. Kui ei ole, siis ei saa - nii lihtne ongi.

Tripikad räägivad
Eesti suurim reisifoorum. Küsi siin oma küsimus või jaga häid soovitusi