Kas keegi on autoga alustamas reisi Horvaatiasse 17.6.2016

On keegi kes samal ajal alustab sõitmis Iklast või Pärnust. Plaanisime kella viie kuue vahel alustada.

1
23

19/06! Oli plaanis Prahas peatuda paariks päevaks ja siis edasi. Kas olete uurinud kuidas pagulastega olukord on?

0
0

Meie stardime 16.06 varahommikul Pärnust.Pagulaste kohta ootaks ka infot, aga Välisministeerium pole küll õnneks midagi hoiatavat üles riputanud.Pisut nukraks teeb ilmaennustus, sest juuni keskpaigani lubatakse palju vihma ja sooja sinna 20 kraadi kanti.Vahvat reisi kõigile! :)

0
0

No mingit pagulasprobleemi hetkel küll ei ole. Ja ilmaprobleemi ka ei ole. Vihma sajab iga päev kuigi palju, aga siiani on enne seda ja peale seda üksjagu üle 20 kraadi sooja olnud. Ja sinu kirjeldatud ilmaprognoosi ei näe ma küll mitte kusagil...

0
0

Ülepäeva oli pikas prognoosis kirjas moderate or heavy rain shower.Aga täpse ilma saab ikka samal päeval kohal olles teada :)

0
0

Alates 16-ndast juunist tõuseb temperatuur järsult. 20-ndaks on üle 30 kraadi, ei mingit vihma.

1
0

Ilma saab enam-vähem täpselt prognoosida vaid kolme päeva ulatuses. Igasugused keskpikad ja pikad ennustused põhinevad sama kuupäeva statistikal aastate lõikes ja omavad vaid informatiivset iseloomu. Reaalse ilmaprognoosiga on neil sama palju ühist kui igormangide või pendliendlite umbluul.

0
0

Tea mis pagulaste paanika see on!!!???

4
0

Olin täna Krki saarel, päris karm palavus. Bashka rannas oli meeldivalt vähe inimesi ja super ilm. Aga jah päevs jooksul korra või paar tuleb soe välguvihm, kuid see mmödub ruttu.

2
0

Ainus koht Euroopas kus veel pagulaspaanikat leiab on meie ära hirmutatud inimeste pead.

4
0

Kui Euroopa Liit ja Türgi ei saa kokkuleppele (viisavabadus küsimustes), siis on Türgi öelnud, et ta ei tunnista pagulaste vastuvõtmise lepingut, nad avavad pagulastele piirid, mingu kuhu tahavad.Tore, kui see vaid ütlemiseks jääks, poliitilised mängud jne.Naisena ma tõesti soovin, et reis kujuneks pingevabaks puhkuseks ja seepärast siin olukorda uurin. NB!siia keskkonda tulin nädal tagasi ja mind hoiatati paari inimese eest, kes hakkavad ründama, halvustama, mõnitama (2 neist on siin juba sõna võtnud)...Samuti räägiti siin pikaajaliselt sõnavõtvatest inimestest, kes on alati positiivsed ja vastavad su küsimustele ilma ironiseerimata ( Horvaatia teemade puhul uva ja tutkaonu).Aga igast vastusest on midagi õppida, aitäh :)

1
0

???

0
0

Endal oli mõte 23 või24.06 varahommikul alustada. Tamvest ja epsik, kui saladus pole, kui kaugele mõtlete esimeseks õhtuks jõuda? On mingid kohad bronnitud? pta, kui läksid isikliku transpordiga, oli ka mingeid suuremaid teetöid, ümbersõite?

0
0

Esimesel õhtul bronn Wyszkov'is Na Skarpie hotellis (pigem kodumajutus, oleme ALATI esimese öö seal, kui Euroopa poole teel).Teise öö bronn Grazi lähedal ja kolmas Slunjis, et siis puhkust alustada Plitvice järvede külastusega.Ülejäänud ööbimised jätame kohapeal otsustamiseks.

0
0

Tänan epsik! Saan aru, et Sina juba vana kala:), mina lähen esmakordselt. Seepärast küsiks, et mis kell Pärnust stardite ja mis kell loodad esimesel õhtul kohal olla. Google näitab ligemale 10 tundi, aga reaalne elu on teine. Ja kuidas teil plaan on? Pärnus paned käigu sisse ja käigu võtad välja alles sihtkohas, või on juba esimene paus Ikla piiril? Mina ise prooviks jõuda esimeseks õhtuks mingi 150 km teisele poole Varssavit, kas õnnestub, ei tea:)

0
0

On ka siin plaanis 25. juuni varahommikul startida Viljandist Trogiri poole. Esimene ööbimine võetud Poolas hotell Gorski Wolborzi asulas (ca 100 km peale Varssavit). Teine ööbimine broneeritud Sloveenias Ptuj linnas. Google mapsiga siin olen veidi hiilinud, mis ees ootamas aga kustkohast osta vinjett sisenemisel mööda A1 Poolast Tsehhi? Streetview ei näita isegi ühtki tanklat piiri vahetus läheduses.

0
0
1
23
Lennupakkumised
Reisikaaslased