kas olete ostnud lennupileteid sky24.ee-st?

Millised on teie kogemused? Kas olukorras , kui mingi lend tühistatakse, on võimalik neilt saada abi?

sky24.ee on Estraveli oma nii et ei tohiks mingit probleemi olla abi saamisega kui mingid probleemid peaks tekkima. Siin täpsemalt: https://www.sky24.ee/odavad-lennupiletid-sky24st/

3
0

ainus küsimus on, et miks peaks sealt ostma?

1
0

Ma teen vist usaldusväärse portali sky25. Luban, et kõik piletid tulevad 100% läbi sky.24 portaali. Lihtsalt, ma võtan 10-20% vahelt. Ainult rumal võtab otse sky24-st, sest siis puudub ju minu topeltgarantii ja abi probleemide lahendamisel.

5
4

Sky24 on Estravel. Pakub pisut odavamat hinda võrreldes sellega, kui osta lehelt estravel.ee (noh, ca 5-10 eurot pileti kohta).

Odavus tuleneb sellest, et pole päris otsesidet Estraveli kliendihalduriga, kes mingi jama tekkides asja lahendaks 24/7. Aga eks kindlasti lahendatakse. Lihtsalt vähem makstes teeb sa teadliku valiku, et estravel.ee klientide jamadega tegeletakse kõigepealt, kui mingi jama puudutab tervet lennukitäit inimesi.

Miks osta just sealt? Näiteks saab maksta Eesti pangalingiga, kui inimene ei taha krediitkaardi vaba mahtu lennupileti ostuga kinni panna. Kui palju neid kohti ikka on, kus maksmisel avaneb Eesti pangalink ja tegu pole mingi Leedu, Kreeka või Venemaa firmaga, vaid sinuga reaalselt suhtleb eestlane, kui vaja läheb?

4
1

Ma ei maksaks eales lennupiletite eest pangalingiga. Ma ei oska isegi seletada miks. Tundub kuidagi turvalisem. Ja krediitkaardi vaba mahtu jagub seni kuni sul selle kaardiga seotud arveldusarvel raha on.

3
0

Tõesti see domeen kuulub Estravelile. Vahe Estraveli lennupiletite e-poega seisneb selles, et seal on tasuline klienditeeninduse number. Mõningase kokkuhoiu piletite ostul annab, kuid mina eelistan otse läbi Estraveli e-poe pileteid osta kuna seal on tasuta klienditeeninduse number. Jamade puhul saad samasugust teenindust nagu Estravelilt saaks siin küll mingit erinevust teenindusel ei ole. Lisaks veel, et läbi Estraveli ostes on võimalik punkte teenida, mis on võimalik Finnairi punktide vastu välja vahetada.

0
0

Ma kunagi ostsin piletid just sealt, et probleemide korral saan vajadusel Eesti keeles kellegi peale karjuda :). Alati võid osta ka mingi välisvahendaja käest ja ka karjuda Inglise keeles.

Kui hinnavahet pole, siis annaks raha pigem eestlastele kui mingi Küprosel registreeritud vahendajale, kes probleemide korral on kadunud. Juhul kui hinnavahe olemas siis on kalkuleeritav risk. Reeglina midagi ei juhtu, kui aga juhutub peab ise olem mihkel

0
2

Osta saab ka deebetkaardiga. Ei pea muretsema krediidimahu pärast.

Ja muretsedes keele pärast siis peabki muretsema. Eesti portaalist piletit ostes ei muutu infotablood ja infoletid vōōrsil eestikeelseks.

2
0

Krediitkaarte ja nende tingimusi on väga erinevaid. Samuti deebetkaarte, krediidivõimekusega deebetkaarte ja nii edasi. Igal juhul pole erinevad kaarditüübid teemaks - ega ka see, kas leidub reaalseid põhjuseid, miks krediitkaardi numbri netti sisestamine (või vahendajale usaldamine) on turvaline, pangalink aga mitte.

Aga lühidalt - Sky24 toimib, kui keegi soovib sealtkaudu osta ja sealne klienditeenindus on Estraveli oma ehk üks väheseid allesjäänud eestikeelseid teenindusi.

2
0

Krediitkaardiga (vist ka vähemalt osade deebetitega) on võimalus tagasimakset küsida, kui sa pole lubatud teenust saanud. Vahendaja korraldab mingi jama ja reaalselt piletit ei ole. Meilidele jm ei vastata. Teed nõutud aja jooksul taotluse panka ja küsid raha tagasi. Kui pole mingi enda tehtud käkk vms, siis enamasti ka saad. Ülekandega on raha läinud ja nii jääb.

3
0

Kas vatse poolt raha tagasiküsimine ongi vōimalik ainult krediitkaardiga? Kas keegi on saanud raha tagasi ka deebetkaardiga? Kui mōlemad kaardid on nt mastercard. Üks annab krediiti, teine mitte. Kas see asjaolu muudab midagi?

0
0

Krediitkaardi puhul on tingimustes kirjas, et sa saad oma raha tagasi taotleda oma kodupangalt, kui pole teenust/kaupa saanud. Deebetkaardiga võid raha tagasi küll saada, aga ainult siis, kui teine pool on valmis tagasimakse tegema. Krediitkaardi puhul ei ole kaupmehe nõusolekut vaja.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased