Kellega saaks Taist ühe kohvri Eestisse saata?

Küsija suu pihta ei lööda!

Oleme elukaaslasega Phuketis olnud novembrist saati ja siin veel mai poole peale. Kui tulime, olid kohvrid suht rasked. Siin on igast asju kogunenud päris palju, mitmeid kaasavõetud asju pole kasutanudki ja on üleliigsed. Kokkuvõttes, kui hakkame tagasi minema on meil ilmselt käe otsas kaalu rohkem kui lubatakse.

Sellest ka küsimus, kui kellelgi on tagasisõites tõenäoliselt kaaluvaru mingis mõistlikus suuruses, äkki saaksin kokku pakkida ühe kohvri (st siis mõned raamatud, jalanõud, riided jne) ja selle Eestisse saata, et ei peaks üüratuid summasid maksma hakkama ülemindud kilode eest?

nelesk [ät] gmail dott com

0
0
1
2

Ja sinna kohvrisse lähevad keelatud asjad? dream on...

0
0

Ja narkotsi ka natuke?

0
0

Lähevad nad jee, ma võin selle hea inimese nähes selle kohvri pakkida. Küsimus on tõsine, ma tahan lihtsalt osa asju võimalikult odavalt ja lihtsalt Eestisse tagasi saada, mida ma siin üldse ei vaja ja mis võtavad palju kaalu.

0
0

Ja kui tolliametnikud kohvri põhja lahti lõikavad ja sealt ikka mingi valge pulber välja voolab ja kuller lähemad 30a Bangkok Hiltonis veedab, siis kuidas? Et enne kui inimesi kulleriks paluda, võiks analoogsete juhtumite peale enne mõelda. http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=178869

0
0

Igayks kandku oma risti ise.

0
0

Kasutage transpordifirmade teenust ja saatke oma asjad Eestisse.

Võõraste kohvrite üle piiri vedamisest keeldumine on lihtsalt elementaarne mõistlik käitumine (loodetavasti ei leidu nii rumalat inimest, kes netikuulutuse peale valmis oleks sellist "teenust" osutama) ja seda ei maksa isiklikult võtta. Arsti juures sa ju ei hakka ühekordse süstla kasutamise puhul seletama, et "Aga mul ei ole mingeid haigusi! Minu süstalt võib küll järgmise patsiendi peal ka kasutada."?

0
0

Loodan, et siin ei leidu sellist inimest, kes lollusest sellise riski võtaks.

0
0

et kohe suliks tembeldatakse. Palun vabandust, et naiivne olin.

Ja tegelikult, selles korteris on ka seinte sisse valge pulber peidetud ja püssid kapis sahtlis.

0
0

No..ei võinud siis viisakalt öelda, et sellisest abipalumisest pole tolku, inimesed ei usalda. On siis vaja kohe halvasti ütlema hakata? :(

0
0

Kui tolliametnik sul lennujaamas pagasit kontrollib, siis kas teed ka solvunud näo ja nõuad vabandamist...Et mina ja suli...Kuidas te nii võite üldse mõelda?

0
0

Kui kohvris on nii väärtusetud asjad-nii nipet-näpet, siis võib ju selle rämpsu ka sinna jätta. Kui aga väärt kohvritäis, siis mida see ülekilode eest siis maksta on. Ei ole see summa ju nii röögatu midagi.

0
0

Eks ta vist ainuke vöimalus oleks, kui viiksid ise kohvri lennujaama ja näitaksid enne check inni tollitöötajale.

0
0

Võiksin ka näidata kui vaja. Miks ma peaks asju ära viskama?

Tolmu koguvad näiteks raamatud, mis on juurde ostetud ja läbi loetud, ratsavarustus, millest siin tolku ei olnud, matkatossud ja -sandaalid, mida pole kordagi vaja läinud, mitte midagi ära visatavat.

Iga üleminev kilo on 20 euri, +10 kilo teeb seega 3000 krooni. Ma klassifitseeriks selle küll üüratuks summaks ja üritaks võimalusel sellest hoiduda.

0
0

Keelduva vastuse korral pole mõtet solvuda, sest eestlased on tuntud narkovedajad. Paluda Taist ja Kolumbiast saata pakk Euroopasse, on sama mis avaldada järgmine kuulutus: Olen tööl A oru narkolaboris. Vajan inimest kiireloomulise saadetise toimetamiseks sihtpunkti B.

0
0

Kas lennufirmade kaubaveoosakondade kodulehti oled vaadanud? Asju cargo'na saata on reeglina odavam kui üleliigse pagasi eest maksta. Otsi netist üles näiteks lhcargo, sascargo, finnair cargo ja Singapore Airlines Cargo Tai kontaktid ja küsi e-mailiga, kas nad Phuketist Tallinna (TLL) teenust pakuvad, kuhu pöörduda ja mis maksab.

P.S. Loodetavasti leiad mõne kaasmaalase, kes aidata julgeb.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased