trip-krainetrip-ukraine-dark
Koolivaheajal perega soodsalt Tenerifele

Nagu teada, siis koolivaheaegadel maksavad paketid ja lennud Tallinnast reeglina veerandi rohkem kui tavaliselt. Selles valguses järgnev soodne variant peredele puhkus omal käel poole odavamalt ette võtta:

18.10 TLL - MAN - TFS (Ryanair + Monarch) 182€  (11:20 - 12:20; 2h 50 min lendude vahe; 15:10 - 19:50) http://soa.li/qv9xklU 27.10 TFS - HEL 11:15 - 19:40 (Norwegian) 136€ http://soa.li/gKTfAlF

Minek Tallinnast läbi Manchesteri, tagasi otselend Helsingisse. Head väljumisajad. Eeldab lapse/laste viimasel koolipäeval puudumist (enamasti on see võimalik).

Soovitaks juurde veel hotell siit http://www.alpharooms.com/ nt. hotelli Fanabe Costa Sur (peretuba 9 ööd 237€ inimese kohta) ja kokku võiks alla 500€ nägu kindlasti hakkama saada lend + hotell.

Suured tänud hea nõu eest. Tänasel hetkel panin antud juhtnööride järgi paika Tenerife reisi 18-30 okt. Lennupiletid + hea apartment tüüpi hotell 550€ inimene. Kusjuures suureks plussiks on Tallinnast väljumine 11.20 ja Tenerifel kohal 19.50. Resibüroo pakkus lennupiletite hinnaks tšarteril 785 € nägu 7 päeva. Nii et veel kord, suured tänud .

Juba mitu kuud on venelased saanud Kompassi lehelt hotelle broneerida ja nii meie kui nemad oleme arengutega rahul. Mängu ilu on selles, et programm kuvab sarnaselt skyscanneriga erinevatest keskkondadest hinnad ja nii saab valida garanteeritult odavaima pakkumise. Et eestikeelse versiooniga läheb veel natuke aega, tegime ta eestlastele kättesaadavaks esialgu ingliskeelsena.

Otselendude hooaja esimeseks nädalaks ehk 16-23 okt. näitab hetkel paljude lemmiku Neptuno stuudio hinnaks hotels4u kaudu 186 €/nädal.

Painake aga lahkesti nuppu!:)

http://tenerifeinfo.eu/majutuse-yyrimine-kinnisvara-rent-tenerifel.html

Oktoobri lõpust hakkab Ryanair Stockholmist ja Oslost lendama Tenerifele( Tenerife Sth) ja Kanaaridele (Cran Canaria). Kahjuks pannakse Tallinn-Stockholmi liin vist jälle talveks kinni.

Lisaksin ka oma lemmik broneerimismootori: http://www.homeaway.co.uk/ Kinnitan, et Tenerifele on võimalik lennata palju säästlikumalt, kui reisifirmad seda pakuvad. Minu reis maksab 380 eur per nose (lend+majutus)ja seda 9 päeva eest. Elamine 2 magamistoaga apartis. Loomulikult mitte turismimelu keskpunktis vaid selle vahetus läheduses.

Kas keegi ostab soovitada, kuidas saada Tenerifele veebruaris 2014 kõige soodsamalt? vaatan, et Ryanair eestis sellel ajal praktiliselt kuskile ei lenda - Manchester, Barcelona, Milano jne.

Ryanair pani talvehooajaks Stockholm Skvastast ja Vasterasest Tenerifele lennud. Vahepeal sai pileteid ~120 € märtsiks, nüüd ei ole vaadanud. Stockholmi saab laevaga, hommikul 10 jõuab laev sadamasse ja lennud läksid vist nii 16 ajal.

Oslost ja Weezest lendab vist ka Tenerifele, iseasi kuidas lennuajad klapivad.

Katsun klapitama hakata, tänan. Esialgu vaatasin, et Oslost oli ikka päris kallis, u 125.- € üks ots. Loodan ikka max 200 edasi tagasi saada, sest soov on minna koos perega ja kokku meid 5 :)

Need on küll suured lootused. Ole hea ja anna teada, kas tõesti leidsid midagi sinna hinnaklassi.

Miks need suured lootused on? Igal pool kijutatakse, et saab alla 200? Näiteks ka sellisel lehel nagu tenefifeinfo.eu on esilehel kirjas, et edasi-tagasi piletid 100-200 € varakult ette broneerides. Ja meil ju nii öelda müeldud reisi alguseni pea 6 kuud aega. Ma just selle järgi vaatasingi, et kõik kirjutavad, et lennupiletid sinna omal käel nii soodsad....et mõtlesime, et siis võtame seekord parema hotelli :) Eks ma annan teada ja kui keegi leiab midagi huvitavat, siis olen avatud pakkumistele.

Kas keegi on leidnud mõne odavlendudega Tenerifele saamise variandi? Ma olen juba kaks päeva kedranud võimalusi, aga ei ole leidnud kokkusobivaid variante, ilma et peaks vahepeatuse kohta ööbima jääma. Londoni kaudu ei klapi üldse, Stockholmis ei jõua ühest lennujaamast teise ja Oslo kaudu jääb minnes küll kahe lennu vahele piisav aeg, aga kardan, et rongidega seigeldes ja Fjordi ületades, nagu ühest lennujaamast teise minnes vaja on, läheb see seiklus veel kallimaks kui lend ise. Ja tagasi tulla Oslo kaudu ei saa nagunii. Vaatasin ka Monarch'i lennud üle Londoni kaudu, aga ikka ei klapi. Lennujaamas ööbida ei saa, sest kaasas on laps. Ja vahepeatuses hotelli eest ka ei taha maksta, siis läheks kokku juba sama hind mis tšarteriga. On kellelgi mõni idee, mille peale ma ei ole tulnud? Või ei olegi võimalust?

Vaata Norwegianit Helsinkist.

Me käisime küll vahepeatusega Londonis ja leidsime seal ka päris soodsat majutust (küll mitte kesklinnas aga metrooga saab igale poole). Tagasitulles kahjuks ööbima ei jõudnudki kuna lennutorni rikke tõttu lend hilines 7h, sinnasõites hilines ootamatu lumesaju tõttu 3h, nii et tasuks ikka piisavalt aega vahele varuda. Meie läksime 2 perega, kuid Londonist edasi samale lennule enam ei saanud, nemad läksid EasyJetiga ja meie AirLinguaga. Tagasitulekul EasyJet otsustas mitte lennutorni avamist oodata ning majutas inimesed hotelli ning pidi hommikul vara lendama, nii et napilt oleks pidanud jõudma jätkulennule Tallinna (planeeritud oli ju terve öö juba Londonis veeta, seega selline väike vahe tuli juba üllatusena), kuid hommikul lükati neil reisi veel 2h edasi ning nii nad lennust maha jäid ning pidid, kõvasti skeemitama, et kuskile Tallinna lähedale üldse saada kuna kõik lennud olid täis. Lõpuks tulid läbi kahe lennujaama Riiga ning sealt siis bussiga edasi. Ja nagu ikka siis EasyJetilt raha saamine võttis pärast kõvasti aega ja närve. Seega just lastega reisides, olge valmis ettearvamatusteks ning jätke piisavalt raha varuks, juhuks kui tuleb ootamatuid väljaminekuid.

Meie läheme Tenerifele märtsi alguses ja lendame Ryanairiga Riia - London Stansted - Tenerife South. Minnes on eriti super, et Stanstedis on lendude vahe ainult ca 1,5 tundi ja kohale jõuame enne 19. Tulles on Londonis "vahepeatus" pikem, 5-6 tundi. Riiast minek sobib, kuna elame Tartus. Tallinnast kindlasti sinna sõita ei viitsiks :)

Kui ei ole just ilmtingimata vaja Kanaaridele koolivaheaega veetma minna, siis meie panime selleks puhuks kokku Ryanairiga reisi Tallinn-Skavsta-Brindisi-Valencia-Barcelona-Rygge-Tallinn. Kõik kokku 100€ inimene. Ühtegi pikka passimist kuskil lennujaamas pole. Piletid ostsin paar nädalat tagasi. Itaalias oleme 3 päeva, Hispaanias 4 päeva. Kindlasti saame veel meres ujuda. Ilmaennustus Kanaaridel ja Valencias on selleks perioodiks väga sarnane.

Kui keegi on leidnud mone enam-vähem normaalse lennuvariandi Gran Canariale v Tenerifele jaan-veebr kuusse, siis oleks väga tore, kui jagaksite infot :)

Vaata lende Helsinkist Norwegian Airiga. Umbes 250- 300 euri edasi-tagasi peaks pileti saama. www.norwegian.com

Mina võtsin meie perele detsembriks reisi ka Norwegianist, tuli 230 euri nägu edasi-tagasi :) Oleksin saanud veel soodumalt, kui poleks ise 100 korda mõelnud ja vaadanud ja arutanud ning seega paar päeva järjest seda lehte klikkinud :D

Soovitan vaadata hindu: Easyjet Tallinn-London Norwegian London - Tenerife Lennujaamas paar tundi oodata

Tagasi sama teed pidi, ainult öö veeta Londoni Gatwicki lennujaama lähedal hotellis. Märtsis on väga häid hindu ja kombineerimisel võib saada u. 200 euroga edasi tagasi.

Nagu lapsed oma ymberistumistega odavlendudega punnitamas. Võtke nädal koolivaheajast eemal ja Soomest piletid 95-115 EUR. viimase hetke pakkumised otse Tenerifele või Gran Canariale. nagu näiteks praegu.

Snoop, lastel koolist puudumine ei ole alati nii lihtne kui tundub. Eks seepärast saabki koolivaheaegdel ulme hindasi küsida.