Korfu saarel kahekesi koos varateismelise lapsega. Pikem reisipostitus blogis.

Käisin koos 12-aastase lapsega teist aastat seiklemas Korfu saarel. 


Tänaseks olen saanud valmis kogu reisikirja. 

Ehk on kellelegi abiks,  kui on plaan reisida Korfule. Ise otsin just selliseid isiklike kogemuste lugusid, et saada erinevat infot reisisihtkohtade osas, kuhu plaan sõita. 

Lugu algab siit: http://www.kaldkriips.ee/?p=8806 ja jätkub 9 postituse vältel. Sinna vahele jäb paraku ka üks laulupeo-postitus. Viimane on reisi kokkuvõte, ehk siis kokku 10 postitust. 

Toredaid reisiseiklusi!

Üritasin seda reisikirjeldust lugeda ja juba esimeses postituses oli kohutavalt palju tühist mula....mitu kotti ja miks te kaasa pakkisite ja miks ära andsite või ei andnud ja mitu kotti ja kui kaua te aasta tagasi pakkisite... no misasja nagu...esimesest peatükist mina kyll edasi ei viitsinud lugeda...keda see huvitab, mitu kreeka salatit te aasta tagasi ja mitu tükki te seekord sõite...Milleks sellist pahna toota. Pane Tripadwisorisse hotellide kirjeldused koos fotodega, tee siia lühikokkuvõte kohtadest ja hindadest kus käisid, plussid-miinused ja info on vähemalt väärtust omav.

Paistab, et kedagi sunniti lugema, ehkki siin ainult viide reisikirjeldusele. Minule oli mõnus lugemine. Aitäh. 

Lugesin ka natuke ja mulle see meeldis. Mõnus kirjatükk aga mitte lühivormis aruanne kuludest, hotellist ja käidud kohtadest.

@PRM, lugemine pole kohustuslik. See punkt üks. Punkt kaks on see, et reisikirjeldused polegi mõeldud otseselt mingile sihtgrupile, vaid on eelkõige iseenda tarbeks. Sul on alati mitu valikut, kuidas asjadesse suhtuda. Tahad loed, ei sobi- ära loe. 

Kes lugeda viitsib, siis seal on ka väga palju informatiivset. 
Ilusat päeva Sulle :)

@krissand ja @meelis  - aitäh teile :)

Mulle väga meelib vahelduseks lugeda reisikirja kus on mõnusalt emotsiooni ja detailsust. Tekitab tunde, et peab ikka ise ka minema ja üle vaatama :) 
@PRM  tõsiselt ebaviisakas lahmimine Teie poolt.

Super ilusad pildid on. Käisin Korful sama lennuga, väga huvitav oli lugeda käidud ja käimata paikadest. Aitäh!

Aitäh @kerrtu ja @indigo :) 


Näedsiis, indigo, oleme lennukis sel juhul kohtunud :D