Korfu saarel kahekesi koos varateismelise lapsega. Pikem reisipostitus blogis.

Käisin koos 12-aastase lapsega teist aastat seiklemas Korfu saarel. Tänaseks olen saanud valmis kogu reisikirja. Ehk on kellelegi abiks,  kui on plaan reisida Korfule. Ise otsin just selliseid isiklike kogemuste lugusid, et saada erinevat infot reisisihtkohtade osas, kuhu plaan sõita. Lugu algab siit: http://www.kaldkriips.ee/?p=8806 ja jätkub 9 postituse vältel. Sinna vahele jäb paraku ka üks laulupeo-postitus. Viimane on reisi kokkuvõte, ehk siis kokku 10 postitust. Toredaid reisiseiklusi!

Üritasin seda reisikirjeldust lugeda ja juba esimeses postituses oli kohutavalt palju tühist mula....mitu kotti ja miks te kaasa pakkisite ja miks ära andsite või ei andnud ja mitu kotti ja kui kaua te aasta tagasi pakkisite... no misasja nagu...esimesest peatükist mina kyll edasi ei viitsinud lugeda...keda see huvitab, mitu kreeka salatit te aasta tagasi ja mitu tükki te seekord sõite...Milleks sellist pahna toota. Pane Tripadwisorisse hotellide kirjeldused koos fotodega, tee siia lühikokkuvõte kohtadest ja hindadest kus käisid, plussid-miinused ja info on vähemalt väärtust omav.

Paistab, et kedagi sunniti lugema, ehkki siin ainult viide reisikirjeldusele. Minule oli mõnus lugemine. Aitäh. 

Lugesin ka natuke ja mulle see meeldis. Mõnus kirjatükk aga mitte lühivormis aruanne kuludest, hotellist ja käidud kohtadest.

@PRM, lugemine pole kohustuslik. See punkt üks. Punkt kaks on see, et reisikirjeldused polegi mõeldud otseselt mingile sihtgrupile, vaid on eelkõige iseenda tarbeks. Sul on alati mitu valikut, kuidas asjadesse suhtuda. Tahad loed, ei sobi- ära loe. Kes lugeda viitsib, siis seal on ka väga palju informatiivset. Ilusat päeva Sulle :)@krissand ja @meelis  - aitäh teile :)

Mulle väga meelib vahelduseks lugeda reisikirja kus on mõnusalt emotsiooni ja detailsust. Tekitab tunde, et peab ikka ise ka minema ja üle vaatama :) @PRM  tõsiselt ebaviisakas lahmimine Teie poolt.

Super ilusad pildid on. Käisin Korful sama lennuga, väga huvitav oli lugeda käidud ja käimata paikadest. Aitäh!

Aitäh @kerrtu ja @indigo :) Näedsiis, indigo, oleme lennukis sel juhul kohtunud :D

Tänud, Inx11 suurepärase reisikirjelduse eest! Sattusin küll lugema pea aasta hiljem ja ajal, mil ei julge vähemalt selle aasta sisse midagi planeerida, aga leidsin su reisiblogist palju, mida kõrva taha panna. Korfu on mõtteis mõlkunud pikalt ja pean ütlema, et loetu mõjus nii, et ilmselt järgmine reis sinna ka toimub, Iseasi on muidugi, et kas ma päris juunis sealses kliimas vastu paneks. Ilmselt tuleks reisi ikkagi pigem varasügisesse plaanida?

Paar aastat tagasi oli Aprilli koolivaheajal juba Korful mõnus soe, kuid see vbla rohkem juhuse asi sest nii mitmedki hotellid ja osades hotellides basseinid olid veel suletud ja ametlik turismihooaeg algab Mais. Meie hotellis õnneks basseinis oli vesi ka soe 20+ kraadi ja meres sai ka ujuda kuigi oli veidi jahedam. Ilusad helesinise veega rannad, kuid tegevust tegelikult palju just pole kuigi sõitsime päris palju ringi, käisime merel, roomajatepargis, Pankraatoril, turul, pealinnas kindluses jm vaatamisväärsuste juures. Teist korda enam ei läheks kuna nii palju on veel põnevaid kohti mida külastada. Negatiivse poolepealt ehk kütuse hind, mis siinsest oli tuntavalt kallim siinsest kuigi auto oli väikese mootoriga aga mägises piirkonnas ju ikka rüüpab rohkem. Toitude hinnad ka saarele omased e. kui mandril samad toidud soodsamas siis saarel kõigel väljastpoolt toodul transpordi koefitsent otsas.

Mina olen ka Korful 2x käinud, kaks täiesti erinevat kogemus ja nagu erinevad maailmad ;). Hetkel kripeldab Küpros, sai käidud ja sügiseks piletid jälle. Väga soovitan! 

Tore kirjutis!

Häbi, häbi @PRM! Ega keegi sunni ju lugema! Mulle isiklikult väga meeldis, ise pole veel Korful käinud. Aga kui plaaniks, siis antud blogist oleks palju abi.

Tänan autorit., väga põhjalik. Mina suur ajaloohuviline  ja reisidel samuti tripin ühistranspordiga ja võtan venekeelseid ekskursioone. Lugesin ka Egiptuse reisimuljed läbi, seal olen käinud, kuid sain teada hoopis teistsuguseid asju teisest vaatenurgast

Tänan teid @zira,  @Lumimumm,  @Äli Ditmann ja @Monika64

Praegusel hetkel aasta  ja kaks tagasi olimegi just sellel toredal Korfu saarel ja tõttöelda, igatseme tagasi. Mitte ainult ilusa looduse pärast. Ikka inimeste ja atmosfääri pärast samuti. 

Mis puudutab tegevust, siis ilmselt see oleneb kõik sellest, mida otsida. Meil jagus tegevust igaks päevaks ja ometi me ei olnud rannas peesitajad. Tegevust jagus kaheks reisiks ja jaguks veel mitmeks.  Nagu ma kuskil ka kirjutasin, et jah, autoga annab saare nii enam vähem läbi sõita paari päevaga, aga kõik oleneb, kui sügavuti tahad antud piirkonnaga tutvuda. kas tahta vaid lõbustusi, atraktsioone ja muud sellist või huvitavad sind ka kohalikud inimesed. Ühesõnaga jah, meil oleks ka kolmandal korral seal vaatamist ja tegutsemist küllaga. Sel aastal paraku on nagu on. Vaatab, kas augustis võtaks ette mingi reisi või jätakski selle aasta vahele. 

Tore, kui minu kahe Korfu reisi kirjeldused blogis kellelegi rõõmu valmistasid ja mõtteid andsid. Ja paistab, et ka Egiptus on üles leitud :) Kuskil seal on veel ka Ahvenamaast jutt.