Külmkapimagnetid

Tere. Küsimus pole just reisimisest aga reisilt toodud suveniiride kohta. Meil on umbes sadakond külmkapimagnetit, mis erinevatest maadest/riikidest kaasa toodud. Nüüd aga sai köögi sisustust uuendatud ja moodne integreeritud külmik kappi peidetud. Soovitage palun, kuidas oma kogutud magneteid nüüd eksponeerida.

1
0

Tükike kahepoolset teipi peaks probleemi lahendama.

4
0

Selline magnetteip on ka olemas või siis metallplaat külmiku peale installeerida näiteks. Või üldse kuskile mujale seinale ja kogumine saaks jätkuda. Meil samuti külmik neid täis ja loobuda kindlasti ei tahaks.

2
0

Minu soovitus on magnetvärv. Neid müüakse ehituspoodides, nagu tavalisi seinavärve.

Meil on üks väike sein esikus värvitud magnetvärviga ja magnetid sinna pandud. Värvi tuli kanda 3-4-kordselt, et magnetid kinni jääks. Nüüd juba mitu aastat ja toimib ideaalselt.

Kahjuks ei saa siia pilti lisada (jube keeruline süsteem kuidagi...), aga põhimõtteliselt näeb välja nagu tavaline sein, mis kaetud musta värviga, ja sellel magnetid :) Kogu aeg saan uusi magneteid lisada. Kui see sein täis, värvin veel mõne seinaosa.

7
0

Magnetvärv. Igas ehituspoes saadaval. Soovitan.

2
0

Ma teeks ka eraldi tahvli või seina kuhugi. Integreeritud külmiku kapiuksele need hästi ei sobi vist enam.

2
0

Metalluks

1
1

Magnetvärvi pane kindlasti 3-4 korda nagu mainiti eespool, 2 kihi peale raskem magnet ei taha jääda eriti. Võid ka tavalise seinavärviga üle teha (mis küll veidi vähendab toimet).

1
0

Oli taoline olukord. Leidsin lahendust: magnetid rändasid külmkapi ukse pealt korteri välisukse peale, ikka korteripoolsele osale. Kui teil on ka metallist välisuks, lahendab probleemi väga hästi ära. Ilus koridori dekoor :)

0
0

Mu on magneteid tüki vähem, panin vannituppa pesumasina külge. Sadakond sinna muidugi ei mahuks.

1
0

Teemaalgataja tänab asjalike nõuannete eest!

6
0

Kohta ei mäleta aga kunagi sai tehtud suurem plekist plaat meeter korda meeter, kuhu keevitati ümber mingi valge kile. Plekk oli mingi 2 mm paks. Valge kile jätab mulje, et tegu on justkui kontorimööbli osaga. Kindlasti on olemas lisaks valgele ka muid värve. Märksõna võiks olla näiteks lamineerimine. Nii ehk õnnestub leida.

Tegelikult on mul endal juba sama mure. Suur külmik ja sügavkülm magneteid täis ja ruumi napib. Mingil hetkel plaanin elutoas oleva puhvetikapi otsaseins kasutusele võtta. Kui meeles püsib, jätan siia ka mingi info.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased