Küsimus toidu kohta

Minul küsimus Türgi toidu kohta.Mida nad seal söövad ja mida seal teistele võõrastele pakutakse?Mul on praegu külas üks türgi tüdruk ja ta ei söö mitte miskit.Ta küll ütles et ta on taimetoitlane aga toor salateid ta ka ei söö.Huvitav mida nad ültse söövad.

Aga küsi otse tema käest, et mida ta siis sööb. Kaua ta siis midagi söömata sul külas on olnud, on ikka elus veel ;)

Ja kui pulss juba vilets, siis hapukapsad ja verivorst. Aitab alati.

rabas on mullused jõhvikad veel täitsa alles, neid ehk ikka sööb.

googlesse "turkish cuisine", või vii tüdruk toidupoodi ja las näitab ise näpuga. no ja restoranides on taimetoitlastele ka toidud olemas.

olen vist juba kõike proovinud,eile käisime poes ütlesin et võta seda mis sulle maitseb ta vastab et ei tänan ma ei soovi midagi.Piibuork oli ta juba tulles aga omal jalal suudab veel ikka käia.Elame väikeses alevis ja restorani ei ole ja sinna ma teda ei viiks ka.Ja ma arvasin isegi et küll ta lõpuks sööma hakkab kui nälg silmanägemise ära võtab. Aga lihtsalt tahtsin teada võibolla keegi teab türgi rahvustoitu ja mis seal külalistele pakutakse.Mu tütar läheb järgmine aasta sinna ja võibolla siis ei antagi talle ültse miskit süüa kuna türgi tüdruk võib rääkida et teda nälgas hoiti.

Kirjutan siis uuesti: tipi googlesse "turkish cuisine" ja loe esimest paari linki, mis seal antakse. Saad türgi köögi kohta miljon korda parema ülevaate kui me siin kirjutada suudame.

Ja kui "oled kõike proovinud", siis ei aita ju kuidagi, kui me siin kirjutame "riisiroog, dolma, jogurt", sest sa oled neid juba proovinud!!!!

Teie näpuotstega toodetud aur läheb otse "liba" egomootori kütuseks:)

Meil on siingi selliseid, kes ei söö midagi ja on rõõmsalt päevade viisi söömata, ajades sellega teised hulluks.

Äkki on selle tüdruku puhul tegemist anorektikuga?

Kui anoreksia jm on välistatud, siis vöib tegemist olla ka kodus öpitud eelarvamuste kyysis vaevleva bakteriofoobiga. Olen yhe sellisega sattunud möningad korrad samale reisile, milledest tema Eesti ja Piiteri kylaskäigud olid minule suurim solvang. Suhtumine oli selline, et köik, mis idablokis (st nsvl) syyakse-juuakse, on eluohtlik, röve, räpane ja tappev.

Kebabi oleks hea pakkuda, aga kui Teil väike alev, siis vast kebabiputkat pole.Ehk ise vaaritada? Põhjanaabrite juures on igasuguseid türklaste söömakohti palju, aga meil vähe jah. Lambaliha ja kana peaks ikka sööma vast.Riisi võiks kõrvale pakkuda, samuti oliive.Viimases hädas söötke talle hamburgereid ja coca-colat sisse))D!

Hamburgeri-soovitus pole üldse paha. Minu tuttavatel oli ammu aastaid tagasi majutada 2 vahetusõpilast USA-st. Sama lugu – noored ei söönud midagi. Pereema oli paanikas, muudkui vaaritas uusi hõrgutisi, aga ei midagi. Õnneks leidsid tüdrukud vanalinnast McDonalds’i. Kuid pole halba ilma heata – pereisa oli tekkinud olukorra üle väga rõõmus.

Tõesti võiksid panna google'isse sisse "turkish cuisine" ja leiad väga palju linke. Samas äkki prooviksid ikka küsida, mida ta tavalist Türgis sööb. Ma arvan, et sellele ta ikka vastab.

Võimas 5Prantsusmaa5 - aga äkki on türk juba surnd või miskit (teema viimane sissekanne enne Sinu postitust mais ´09...) !?

irv, Aare