Kuhu reisida novembris?

Tere!

Novembris tekib võimalus puhkama lennata, aga pole õrna aimu ka milliseid soojamaa reise siis pakutakse ja kuhu tasuks sellisel ajal minna? Palun arvamusi ja soovitusi?

Tee lahti arvuti, mine www.neti.ee, seal on kirjas Turism, tee see lahti, seal on kiri reisibürood. Klikka sellel kirjal ja siis saab läbi sirvida kõik reisibürood ja nende poolt pakutavad reisid.Jõudu!

Reisivõimalusi leiad ka siit trip.ee-st reisipakkumiste alt http://www.trip.ee/reisipakkumised

Võimalused on sellised, et kahe inimese jaoks on 16000kr ja sooviks minna soojale maale, aga mulle tundub, et oktoobris vist soojamaareisid lõpetatakse või olen ma valesti aru saanud?

Kanaarid, Tuneesia, Egiptus on kindlasti saadaval, neist Egiptus ilmselt odavaim.

Kui tahad kindlalt antud eelarve piiridesse jääda ja eriti ise sebida ei viitsi ja puhkuseperiood peab mahtuma 7 päeva sisse, siis vali mingi Egiptuse hotelli AI pakett ja oledki sooja päikese all ning kulud kontrolli all.
Kui viitsid ise sebida ja puhkuseaega on rohkem kui nädal, siis Kanaarid on sedamoodi koht ,et sinna võid oma reisi ka ise kokku panna. Kui saad hakkama lennupiletite (www.easyjet.com ja www.ryanair.com) ja hotelli (www.booking.com)otsimisega ja sõidad ise autoga ka, siis võib Kanaaridele minna küll.
Panin ise just tuttavatele novembriks (11-23.11) paika sellise versiooni, kus lennupiletid Tallinnast Tenerifele ja tagasi maksid kokku 250 euri per inimene koos kahe ööbimisega Londoni hotellides. Siia juurde tuleb veel kuni 300 euri ööbimine kahele mõnes suht heas apartmenthotellis. Vaata ka kohalike eestlaste www.tenerife.ee või www.tenerifeinfo.eu saite, sest sealt leiad ka ööbimise variante. Toidu hind on sisuliselt sama, mis Eestis. Väljas söömine, teades kohti, soodsam. Napsud on tunduvalt odavamad.
Seega ... valikuid on:)

Leiad oma küsimuse ja loodetavasti ka vastused sobivast teemast: http://www.trip.ee/node/54220

Mina võtaks selle teema maha. Igast kuradi august (ajalehed, web, raadio, televisioon)kargab näkku pakkumistele Egiptus, Tuneesia jne jne jne. Vabandust ann, et kohe esimese küsimuse peale hakkame tümitama, aga sinupoolne viisakus oleks olnud natuke ringi vaadata siin ja mujal.

No kõik on unustanud kah Punase mere ääres paikneva kuurordi _Eilati!
Soe, mõnus, tõsi Egiptuse säästuturistile ehk nats kallis...
Aga kõik on käe-jala juures: Jeruusalemm, Petra, Taba ja kogu Eilati supervalikud

Soovitaks kindlasti Phuketit, vaata nii lennupakkumisi, ööbimisi kui ka kõiksugu muud infot Phuketi kohta siit: www.phukest.com

Hei,
Tahtmine reisile minna on nii suur, et olen valmis seda või ihuüksi tegema:)
Päris Araabiasse ja Aafrikasse vist heledapäise naisterahvana omapäi hulkuma minna ei tihkaks, ent Tai ja Malaisia ja kasvõi Kariibimere saared tunduvad mõistlikud. Euroopa oleks loomulikult hea turvaline, keeleliselt lihtsam ning tsiviliseeritum – ent kahjuks hakkavad juba soojakraadid siin kliimavöötmes nappima..Egiptus ei ahvatle üldse.
Kes on käinud päris omapäi reisil ja kus? Mitte lihtsalt hotellis basseini ääres raamatut lugemas, vaid ikka maad ning kohalikku elu-ilu-olu avastamas?

Tänan juba ette heade nõuannete eest!

Olen käinud üksinda Leedus, Poolas, Türgis ja 3 korda Hispaanias.
Püüan vältida islamimaid. Praegu sobivad Kanaari saared. Pakub nii Horizon Travel, kui ka Soodusreisid.ee

Olen käinud samuti päris üksi Hispaanias, kuid kohapeal ühinesid hiljem siiski sealsed tuttavad.
Eelarve on kuskil 15000, leidsin Cabo Verde Boa Vista(12.nov) ja sobilik tundub ka näiteks Dominikaan. Mis sellest arvate? Või tahab äkki keegi kaasa tulla..

Tore oleks kohe täpsustada, et reisimise all mõtled valmispaketti kuurordis. Tuleks vähem mittesobivaid soovitusi inimestelt, kes rändavadki omapäi.