Kuhu suvel oma autoga?

Pool Euroopat on läbi uuritud. Lähiriigid, Poola, Norra, Saksamaa, madalmaad, Itaalia ja Balkan on käidud. Tatrad ka. Prantsuse Riviera ka.Nii kui lumi hakkab sulama, tahaks reisiplaane teha. Kuhu veel auto nina keerata? Aega reisida on 2-3 nädalat.

Eesti, Läti, Leedu. Tundub et kaugemad kohad on käidud, äkki tasub ka lähemalt uudistada. Julgen väita, et pettumust ei pea kartma. 

Kas Tsehhis polegi käinud ? Kui ei, siis esimene sihtpunkt peaks see olema. Nädala saab seal ilusti veedetud kui mitte kaks. Kui Slovakkia piirdus ainult Tatratega, siis edasi sinna koopaid/matkaradu uudistama. Seal saab teise nädala veeta. Sealt Ungarisse. 

Kindlasti võiks reisi plaanidesse võtta Rumeenia . Väga ilus  ja väga erinev arengult riik oma mägilosside ja paleedega . Karpaatide kõrgeimad mäed . Samas Eestist märgatavalt odavam .

Endal see aasta plaan Albaania-Kreeka tiir teha. Kas Balkani tuur jõudis sinna ka?

Äkki Lõuna-Hispaaniasse? Malaga, Marbella, Ronda, Tarifa, Sevilla ja Gibraltar. Ilm hea ja hinnad võrdlemisi odavad. Tarifa kandis hakkavad juba praegu karavanid vaikselt kogunema. :

Me sel aastal Moldovasse ja Rumeeniasse :)

Vastuseks rogks - ile: Albaania piirini oleme sõitnud, edasi mitte. Ehk siis tõesti Rumeeniasse. Aitäh vastajaile!

Mis ajal Rumeenia soidate?..Tahaks ka autoga Rumeeniat läbida,aga ,...märtsi keskel!

Bulgaaaria on meil sel suvel plaanis.