trip-krainetrip-ukraine-dark
Kuhu suvel reisite ja mis bürooga?

Tere! Palun kirjutage, kuhu te suvel lähete ja kas bürooga (siis millisega?) või ise.

Käisin türgis, skytraveliga, skytravelile pole midagi ette heita (kui välja arvata, et väidetavalt pidid nad ise reisi korraldama kuid tegelikult oli Türgi pool ainult Detur), Türgi ise oli pigem pettumus, mõttetu maa, ebameeldivad kaupmehed ja kauplemisprotsess, alanya kandis ei leidnud isegi ühtegi kaubanduskeskust, kõik nagu kadaka turg, müüakse peamiselt ainult teksasid ja t-särke, muidugi võltsingud, ilma võltsmärgita asja annab lausa otsida ja loomulikult jube kvaliteet, tüütud ja valelikud müüjad, prr

Tänud tripperile infi eest, et Türgi mõttetu maa. Me paneme siis No Toursiga parem Nuustakule.

ma reisin No Toursiga Bangkok-Colombo-Sydney-Uus-Meremaa-Hongkong-Amsterdam, tänu heasüdamlikule Alitaliale ;)

Tubli Snoop, neil ju olidki rahamured, toetus neile ju igati teretulnud ;).

Kommenteerige veel, kuhu te suvel reisite. Mina ise otsustasin sel aastal minna Suurbritanniasse.

Jõudsin täna Roomast tagasi, äärmiselt meeldiv linn :) Kasutasin loomulikult No Tours'i ehk Estonian Air'i

Mõtlesin suvel õue minna aga ei tea millise bürooga soodsam oleks. Andke nõu.

Tubli, Arne! Sul jääb veel valida eesaia ja tagaaia paketi vahel!

Arne, mis büroo käest õue-ekskursioonid võtad? Kas kohalike käest tasub osta? Ja kas parem oleks euro või dollar?

Mina võtsin Aafrika Ühisfranke kaasa, sain hakkama. Kindlasti soovitan ka auto rentida, saab eesaia ja tagaaia vahet sõita (vahepeal on aiavärava avamise maks naabripoistele).

Cherry17-le kuluks vahetusvaluutaks peotäis värvilisi klaashelmeid ära, need on äris kaua vastu pidanud. Mul on tagaaias võrkkiik ja eesaias kollased ploomid!

Kui aias elavad koer ja kana, siis kana tahab kanada dollareid. Koer eelistab aga natuurat (sääremari).

Kui aed on lõuna pool, on koerale parem võtta Lõuna-Koera won'e.

Föderaalne juurdlusbüroo korraldab ka huvitavaid reise näiteks Sing-Sing'i või Guantanamosse. Majutus on askeetlik, kuid elamused garanteeritud.

Õue-ekskursioonid suvel tasub alati naabrimehe käest osta, siis kõik rahul! Naabritel tänaseks juba uus auto, me soetame veel uuema lähiajal.

tripper-Türgi ei olegi nii mõttetu maa, kui hotellist ja rannast kaugemale viitsite minna.Ise käisime kahepäevasel ekskursioonil Pamukkalesse, mis oli võrratu! Lumivalge kalju mineraalveebasseinidega.Külastasime ka vaibakudumisvabrikut, kus ka Eesti neide kuduma usaldati. Muidugi toimus vaipade esitlus ja oli võimalus neid osta. Aga see tore reis toimus 8 aastat tagasi Wris Toursiga. Möödunud aastal käisime Horizon Traveliga Costa del Solis, hotell oli Las Palomas-ranna lähedal ja suht mõnus. Krokodillipark oli äge ja ahvid Gibraltari kaljul, samuti mägede reis. Sügisel läheme Dominaga Costa Bravasse. Hispaanlased ei ole nii pealetükkivad, kui türklased, tuneeslased või egipti kaupmehed. Minu soovitus on kindlasi paaril ekskursioonol käia! Cherry 17-toredat reisi Sulle!

Käisin siis õues ära. Olin kohe tükk aega. Otsustasin reisibürood mitte kasutada aga järgmisel korral vist ikka kasutan. Lugesin küll Lonely Planetit ja möllasin netis, kuid oma majaümbruse kohta midagi asjalikku ei leidnud. Õnneks naabrimees (saime kuidagi inglise keelega hakkama) juhatas trepikoja välisukseni ja õue läksin juba ise. Kui lifti ei kasuta (liftipoisid nuiavad kindlasti jootraha), siis saab õue päris ilma rahata. Enne minekut mõtlesin tükk aega, et kas võtta pagas või seljakott aga lõpuks võtsin ikka kohvri. Sinna mahub rohkem asju ja kui käin ainult maja läheduses, siis ei pea ülekilode eest ka maksma. Õues pidin kõvasti pettuma, ma ei leidnud isegi ühtegi kaubanduskeskust, kust saaks odavalt firma asju osta. Käisin Säästumarketis aga müüjad üldse ei pakkunud kaupa ega tinginud hinna üle. Müüakse peamiselt leiba ja piima, kõik muidugi võltsingud. Firma kaupa natuke oli aga kõik jube kallis, mõttetu maa. Tahtsin siis poest osta eesaiakaardi ja tagaaiakaardi aga neil olid lihaletis ainult eesnahad ja taganahad, lõpuks hulkusingi ilma kaardita. Osta niikuinii midagi ei saanud, sest valuutasid (võtsin õue kaasa Etioopia birre ja Paapua uus-Ginea kinasid) keegi vastu ei võtnud. Õnneks oli mul ka pangakaart ja tänu sellele sain lõpuks ostetud mõned eksootilised välismaa õlled (A. Le Coq). Tahtsin enne ostmist seda õlut proovida aga neil pole seal poes isegi proovikabiini ja ma tegin pimeostu. Hea, et ma Türki ei läinud, seal oleks kindlasti kast Efes Pilsenit kaela määritud ja pärast ei leiaks taarapunkti. Ekskursioone ma ka kuskilt ostma ei hakanud, kuna olen ise nii tark ja oskan poes hinnasilte lugeda küll. Firmakaubast ei tea kohalikud giidid niikuinii midagi, näitavad ainult mingeid varemeid.
Aga muidu oli äge ja järgmisel suvel lähen kindlasti jälle õue. Siis kavatsen ka pilte teha ja reisiblogi kirjutada.

Väga tore, et lisaks välismaale reisivad inimesed ringi ka Eestimaal. Palun kirjutage ka oma reisidest välismaale:)

Ükskord ma käisin välismaal ka aga seda lugu ma vist siia ei kirjuta, teemaalgatajst hakkab kahju.

Mida Sa mõtlesid, kui selle küsimuse siia panid ja mida Sa tegelikult teada tahad? Katsu ometi oma küsimus selle läbu lõpetamiseks kuidagi adekvaatselt lahti seletada.

Kui nüüd ikka vastata sellele imelikule küsimusele, siis palun trüki Netisse sisse reisibüroo ja saad 198 lehekülge reisipakkumisi. Vaata sealt, kes ja mida suvel pakub ja saadki teada, kuhu suvel reisitakse. Ega siit täpsemat infot ei saa ja nimeliselt Sul vist pole vaja teada ka.