Kui usaldusväärne lennufirma - Thomsonfly

Sissejuhatuses mainin ära, et ma olen tavapärasest suurem lennufoobik, valin väga hoolega, millise lennufirma lennukisse istun ja üldjuhul maksan alati ka pea poole rohkem seetõttu piletite eest. See hirm ei ole ratsionaalne, tean seda hästi, ent küsimus on üldse muus.

Viimasel ajal on lausa massiline TUI lennufirma (või Thomsonfly ma ei saagi aru kumb siis ta täpsemalt on) soodushindade pakkumine. Cancuni alla 300€, Mauritius samuti väga odav ja paljud teised sihtkohad samuti!

Kui usaldusväärne see lennufirma on? Kas lennukis istudes võiksin ennast (kõige suurema lennufoobikuna) turvaliselt tunda või peaksin arvestama, et väiksema väljamineku eest peangi ka rohkem pinges olema? Pean silmas lennupargi vanust, järgitud turvanõuded jne jne. Safety rating on vaid 5/7. (Minu jaoks "vaid", sest üldjuhul valin lennufirma, millel on see 7/7). Tavaliselt lendan Finnairiga, kuna vähemalt selles osas süda rahul, et neil võrdlemisi uued lennukid, ratsionaalne ja konservatiivne soomlaslik suhtumine lennumeeskonna poolt, kõrgelt tagatud turvanõuded.

Aitäh ette ja vabandan, kes peab antud teemapüstitust absurdseks!

1
2

Olen paaril korral lennanud Aafrikasse. Teenindus ja kogu värk väga hea.

2
0

TUI Grupi lennukite keskmine vanus on 9,4 aastat, mis on üsna hea. Endal ka just lend nende Boeing 787-ga ees, mille lennukite keskmine vanus on aga hoopis 3,4 aastat. Nii et karta ei tohiks midagi olla, lennukipargi mõttes.

4
0

Safety rating ja juhtuvad õnnetused ei ole omavahel alati loogilises seoses, seega on see hirm liialdatud. TUI viimasehetke pakkumised sisaldavad inult istekohta ja käsipagasit, selliselt Mauritiusele ei lähe, söök ja pagas vaja kalli raha eest juurde osta. Samas otselennuga on ikka riske vähem, kui mitme ümberistumisega. Mina ei põeks.

2
0

Käisime aastaid tagasi TUI-ga Zanzibaril. Väga hea teenindus ja korralik lennuk oli. Mina just vastupidiselt ei teepikemaid otsi Finnairiga, kuna on kehvad kogemused teeninduse ja söögi osas. Finnairi pardasöök (ega ta erilist pole teistelgi) võrreldes teistegaon solk. Sorry, viimasel korral Singaporest Tallinna lennates ei kõlvanud süüa ka saiake. TUI-ga tagasilend Zanzibarilt oli meil aga lausa lust, sest mingi nipiga saimeme hoopis bisnissklassi istumised. Oli tore.

2
0

Väga OK on, lennukid korralikud ja mõneti paremad kui liinilennukid. Olin ka pessimistlik kui läbi Manchesteri Jamaicale lendasin 300 euriga. Olin väga positiivselt üllatunud.

3
0

Olen lennanud nendega Gambiasse ja Venetsueelasse. Kõik väga hea. Kuna öine lend, jagati kogu lennukile lennukisokid, hambaharjad ja pasta välja. Pleedid ja padjad olid siiski normi järgi. Kuid tegelikult ei saa sellest foobiast aru. Kui eelmine aasta lendas üle 3 miljardi inimese, kõiksuguste Kongoairide jms. ja ei juhtunud ühtegi surmaga lõppenud õnnetust, siis pole turvalisemat transporti, kui lennutransport! Mida paanitseda?

4
0

Just sai käitud phuketil otselennuga.Filmi ja saate valik kesine,toidu jagamine oli segamini ja ei toiminud absoluutselt.Näiteks joogi said pool tundi varem,kui sook tuli jne.Muidu lennukid korralikud ja muusosas koik toimis.Finnairiga on ikkagi suur vahe teeninduse kohapealt,seda finnairi kasuks.

0
1

.

0
0

Jah, söök (oli vist miski 35EUR) tuleb juurde osta ja ka äraantav pagas (60EUR per nägu ja kõigil ühe bronni peal peab see siis olema), aga siis kui on ainult lennupiletid. Pakettreisi puhul peaksid need hinna sees olema. Pagasi kilodega ole ettevaatlik, et üle ei oleks. On olnud jamasid millest ma kusagil enne muus teemas olen kirjutanud. Iseenesest on lennukid väga OK. Isegi mulle oma 194-ga on jalaruumi küll ja veel.

1
0

Aitäh vastuse eest!

0
0

Selle tabeli järgi (Table correct as of 22 June 2017) jah 5 kg. Turva väravast läbi minnes võid Tax Free tsoonist kaasa haarata midagi. Seda muidugi ei pea stjuuarditele eksponeerima. https://www.skyscanner.net/news/cabin-luggage-guide-hand-baggage-sizes-and-weight-restrictions

0
0

Kui lend on alla 7h(short-haul), siis pole toitu hinnas. Cancuni lennul peaks see sees olema...vähemalt minu lennule näitas seda tasuta.

2
0

Meie lendasime üleeile Helsingist Mauritiusele, 8 kuune beebi kaasas. Äraantav pagas oli 21,4 kg, 3 seljakotti, mida keegi ei kaalunud ja lapsekäru veel, kuhu toppisime lennujaama töötaja silme all kõiksugu träni sisse ja siis kotti :) Käru kaal oli veits üle 15 kg. Lennuki sööke me ei võtnud, kuna öölend nagunii ja ega need toidud midagi erilist seal pole ka. Hommikusöök anti siiski kõigile. Kes tahab, võib endale ise süüa kaasa osta lennukisse. Meeskonna töö jättis veidi soovida. Kohati oli neil nii kiire, et lapsele piima polnud aega soojaks teha, aga muidu kõik tip-top. Lennuk oli suht uus ja lend läks sujuvalt. Nüüd siis peesitame 30 kraadises kuumuses. Mõnus

2
0

.

0
0

,

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased