Kuidas foorumis käituda
 1. Ära mitte mingil juhul kasuta otsingut enne postitamist.
 2. Ära loe reegleid! Need on nõrkadele.
 3. Kasuta liikuvat suurt GIF’i oma avatarina.
 4. Postita valesse alafoorumisse.
 5. Tee igaks juhuks täpselt samasugune post paari-kolme alafoorumisse.
 6. Pane oma postituse pealkirjaks “Probleem” või “Küsimus”
 7. Ära unusta pealkirjale hüüumärke lisada. Mida rohkem, seda kiiremini sulle vastatakse.
 8. Kui sa kasutad postituses punaseid tähti, siis inimesed saavad aru kui tähtis su probleem on.
 9. Kirjuta ainult suur- või väiketähtedes.
 10. Lühenda kõik sõnad, isegi lühikesed nagu “või”, kasutades seejuures slängi – “w”. Kui sa korralikult kirjutad, siis võivad potentsiaalsed vastajad mõelda, et su post on vastust väärt
 11. Kirjavahemärgid on nohikutele!
 12. Õigekiri on veel hullematele nohikutele!
 13. Kirjuta kogu post ühe reana või, veelgi soovitavam, ühe hiigelpika lausena.
 14. Täpitähed on väga mitte-coolid. Nende asemel saab ju numbreid kasutada.
 15. Ära mingil juhul anna probleemi täpset kirjeldust. Need mõtetelugejad saavad ju isegi aru. Ekraanipildid ja tehnilised detailid on üleliigne pahn!
 16. Kui sa siiski lisad lingi failile või pildile, siis kindlasti oma arvutis olevale failile. Kui sa selle siiski kuhugi serverisse üles paned, siis kindlasti ära kasuta hot.ee teenuseid, vaid pane see kuhugi võimalikult kehvasti ligisaadavasse välismaa serverisse
 17. Lisa postitusse hästi palju suvalisi smiley’sid. Need lihtsustavad oluliselt lugemist ja teevad selle lõbusamaks.
 18. Ära mingil juhul postita tavapostina. Palju parem on ju teha küsitlus – “Kas sa oskad seda? Jah/Ei”
 19. Kui sulle ei ole kümne minuti jooksul vastatud, siis tee uus post sisuga “no kas keegi tõesti ei tea we!”
 20. Kui keegi vastab, siis kindlasti sõima teda. Kuidas ta, raisk, julges!
 21. Vastamisel kindlasti tsiteeri kogu see post millele sa vastad. Ja kui see juhtus midagi tsiteerima, siis kaasa ka see
 22. Ära mingil juhul ole nõus lingiga abi andvale lehele. Nõua, et sulle tehtaks puust ja punaseks, piltide ja lauluga eestikeelne õpetus. Selle eest nad ju palka saavadki!
 23. Mitte mingil juhul ära kunagi täna kedagi. See oleks ju selge märk sinu nõrkusest!
 24. Kui sa asja korda saad, siis jumala pärast, ära mingil juhul ütle et sa said – või veelgi hullem, kirjelda kuidas sa korda said. See võimaldaks teistel sinu tegevust korrata ja seda sa ju ometigi ei taha!
 1. Ja pane oma kasutajanimeks raudselt, kas "Kiisukene", "Miisukene" või "Kassukesekeskene", sest nende kasutajate küsimusi/vastuseid on alati väga huvitav lugeda.
 1. Lae ülesse sadu meeleolukaid pilte stiilis "mina, Tsärolyn ja Cycebelya basseini ääres". Fotode kunstipärasus suureneb võrdeliselt piltide arvu, käevärina ja objektiivi mustusastmega.

Mina ütleks veel omalt poolt , et Kurimooril on hea süda.

 1. Nädal või paar päeva ennem soojamaareisi on soovitatav uurida oma hotelli kohta Trip.ee-st! Küsimus võiks olla selline (saate teha copy- paste): Kas keegi on olnud hotellis "X" ? Millised on muljed ning mis meid ees ootab? Rand? Teenindus? Söök?

NB! Operatiivne vastus pole alati garanteeritud!

Ükskord prahvatab vimm, mis kogunend salaja :) Ei ole ammu nii head ja konkreetset "manuali" lugenud.

 1. Kui loed mingi riigi kohta teemat, siis kindlasti lisa uus kommentaar ühe lausega, et "Ma lähen ka varsti sinna"

Ma tahaks nüüd ka vinguda. Alguses Sultanjaga. Kasutaja nimega on nii, et selle võiks ikka inimene ikka ise saada valida. Minu kasutaja on ka "nõme". Aga omades mingit tagasihoidliku kogemust "Euroopa kiirteedel" ja rääkides lälluga vastu sõitvate rekkadega, näeb ka seal igasuguseid "lolle" nimesid, aga inimesed nende taga on täiesti normaalsed. Ja nüüd teemasse. 29. Ära vingu. Soovita head ja kui tead millest võiksid teised hoiduda (mida peaks karta, mida ei tohiks teha), siis anna teada. 30. Enne postitust vajuta tääbikut "Kontrolli, kas kõik sai õigesti".

Vingu, vingu Atu :D Kuulame kõik mured ära ööpäevaringselt. Ma ei saa miskit parata, et mu kasutajanimi ning ka ees- ja perekonnanimi kõigile alati hambusse jäävad.

Kasutan võimalust foorumi moderaatoreid tänada ja avaldan arvamust, et inimeste kasvatamine on väga ebaefektiivne tegevus. Tehke alati nii nagu kurja kesta, aga hella südamega naised ütlevad.

Kogunud aastatega enesesse kogu selle valu ei pidanud kurimoor vastu ja paiskas kõik oma hingelt eetrisse. Suur töö ja suur kannatus kogu seda foorumit reostavat paska süstematiseerides ja üles tähendades.

Kindlasti leidub hulgaliselt toredaid kasutajaid, kes kõike seda loevad ja järgivad ja sama palju imbetsille, kes kõiki neid soovitusi eiravad...irw. Annaks jumal neid siia palju!

Oleks see siis minu väljamõeldud... aga nagu näha läheb paljudele korda.

 1. Ja kui oled juhuslikult leidnud sobiva teema, siis tee kindlasti uus postitus uues teemas . Soovitavalt suurte tähtedega ja tumedas kirjas, adreseeritud konkreetsele inimesele, et ta annaks sulle täpsemat infot mailile. Maili aadressi lisamine pole kohustuslik.

Ei ole midagi. Saame sõpradeks. Jäta maili aadress. Kohtume! Lepime ära!!!

Kas tõesti peab nii õel olema, inimene kes juhuslikult satub trip.ee lehele ilmselt ei julgegi varsti enam midagi küsida või kommenteerida. Piisaks ju viisakast vihjest vastavale teemale, kohati ju lausa mõnitate. See ei ole küll kasuks lehe arengule, varsti õelutsevad vaid moded siin omavahel. Muidugi on palju tobedaid küsimusi ja kommentaare, kuid piiab nende autahvlile panemisest. Õelutsemise asemel mõelge parem, kuidas uusi liikmeid juurde sebida, praeguse käitumisega vaid peletate neid eemale. Loodan, et te ei ütle jälle, et moded on puutumatud ja ei kustuta taas mu posti ära.

Edu!

Sultanja on populaarseks muutunud :D

Pole hullu! Peaasi, et varsti poleks Eesti ajakirjanduses "Tripi Sultanjat", "Tripi Atut" ja teisi poppe tegelasi, kelle isiklikku elu lahata. Kirjutasin Sulle mailile. Kurimooril on tõesti hea süda. Tõeline Ema Teresa.

Kui mõni mode peaks sulle märkuse tegema, siis tuleta talle seda kindlasti meelde, üldise arusaamise mõttes, tuleta seda kõikidele teistele modedele ka meelde.

Päris hariv lugemine! :)

 1. Postitus peab olema lühike ja selgesõnaline. Näiteks, "Mida corful teha?"
 1. Palju kulub x nädala jooksul x riigis raha?