Kus on hea, soe ja mõnus november, detsember?

v.a Egiptus ja Türgi.

Aitäh!

Kas pead silmas tervet maailma? Või ehk Egiptuse ja Türgiga hinnalt sarnaseid kohti? Samal kaugusel asuvaid maid? Kui enam-vähem samas hinnas ja samal kaugusel sihtkohtadest jutt siis ega nov-dets mujal soe ei ole kui Kanaari saartel, Madeira ka enam-vähem. Dubai, aga see juba kallim sihtkoht.

igal pool +/- 20 kraadi ekvaatorist

Lisaksin Antonio +/- 20 le veel 5 kraadi, st. +/- 25 kraadi ekvaatorist, mõnel juhul paar kraadikest isegi rohkem (Kanaaride puhul). Kui nüüd keegi juhuslikult arvab, et tegemist on temperatuuridega, siis peaks täpsustama, et mõeldud on laiuskraade:) Pakuksin veel Omaani, Gambiat; samas minu jaoks on ka näiteks Hispaania lõunarannikul (kus elan) piisavalt soe. Oleks hea ja mõnus ka, aga valitseva partei (Partido Popular) poliitika ajab kopsu üle maksa.

Türgi kindlasti külm ja sinna lõpevad reisid oktoobris. Niiet Egiptus, Kanaarid, Tai

küsimus on ka hinnas....india , tai või egipus

Marks, äkki oskad soovitada. Liigun seltskonnaga 29.12.2014 Hispaaniasse, lend HEL-MAD. Hetkel mõtleme kuhu edasi liikuda, kas eelistada Malagat või Valenciat, või üldse midagi muud? Rendiks villa ning eesmärgiks oleks aastavahetusel pidutseda ning muul ajal huvitavate kohtadega tutvuda.

Eelmise aasta detsembris oli Mehhikos Yukatanil vägagi mõnus ja soe. Isegi vihmasadude ajal valitses troopiline kuumus. Eriti mõnus oli veetemperatuur Kariibi meres- keskmiselt +28:)

kayafree, Madridis mainitud kohtadest kõige külmem, kui see oluline. Malagas nii paarkümmend soojakraadi päeval. Meil siin Gibraltaris ka paras labrakas peaväljakul. Olen ise mõnikord sõitnud hoopis suusakuurordisse Sierra Nevadas, et saada see "õige" aastavahetuse tunne kätte- kuused, lumi, jne.:)

Maroko - november ja aprill on meie soojemad suvekuud,Agadiris õhk 25 - 27, vesi 20 - 22 kraadi.Vihma tavaliselt pole. Hotellid skyskanner.net järgi valida, annab mitme vahendajafirma hinnad, booking.com pole alati kõige odavam. 4. või 6. nov.Riiast üle Frankfurt Hahni Marrakechi, seal paar päeva tõelist keskaega vanalinnas vaadata, siis raudteejaama kõrvalt Supratoursi bussiga kas kohe Agadiri või vahepeal Essaueirasse mere äärde surfirandadele ja siis edasi Agadiri. Buss Marrakech Agadir 220 MAD (Maroko dinaari) = 20 - 21 EUR 2-le, või väga LUX buss 300 MAD 2-le, tavaline u. 10 korda päevas, LUX 1 kord. Agadiris viisakas rahvas, eriti ei tüki kaubaga peale, hotellid 3 - 4 tärni h.söögiga 35 - 55 EUR kahene tuba, mereni 5 - 10 min., liiv nagu Pärnus, randa oma 10 - 12 km. Tagasi 14 või 17 nov. Agadirist üle Brussels S. Charleroi Riiga. Mõlemad otsad eraldi u. 200 EUR Ryanairiga, siin üks 15 kg kohver ka kahe reisija peale arvestatud. skyskanner.net annab piletihinnad ka terve kuu lõikes kas üks ots või edasi-tagas, saab mängida ka, millised päevad on soodsamad. Riiast välja sõites võetakse Ryanairi reisijatelt 7.- EUR nina pealt eritasu, teiste firmade reisijatelt ei võeta, tagasi tulles seda raha ei võeta. Auto jaoks Riia lennujaama kõrval parkla, u. 3 - 3,5 EUR ööpäev, kui aku läheb seistes tühjaks, tuleb mees ja annab akule 5 EURi eest täkku.Kokku läheb sõidu ja parkimise peale kahele u. 500 EUR. Marokosse kõlbab vaid pass! ID kaarti ei saa viisatemplit lüüa, piiril pikk saba, sest tuleb nii minnes kui ka tulles ankeet täita. Aga muidu meile viisavaba.