Kust riigist te Trip.ee-sse postitanud olete?

Vaatan Tripi statistikat ja kohati saabus isegi pea veerand postitustest (kui reisimine lahti oli) kusagilt välismaalt.

Jagage enda kogemusi, mis riigist olete Trip.ee-sse postitusi teinud.

Ainult kodust, minu puhul tähendab Eestist siis.

Arvuti avaneb reisil vaid juhul, kui on vaja eelseisva päeva kohta täiendavat infot hankida või midagi reisiplaanis muuta/täiendada, jäädes seotuks üksnes konkreetse reisiga. Kui kohapeal peale arvutis istumise ja kommentaaride postitamise tõesti enam muud teha pole, on see koht end järelikult ammendanud ja sõidan parem koju tagasi. Või mujale.

Kuna ma olen pikki aastaid üksnes arvuti taga istumisega leiba teeninud, on reisimine üheks heaks arvutist vabanemise viisiks – ka tripist sealhulgas.

Kahjuks pole statistikat teinud ja tõesti ei tule hetkel isegi ühtegi konkreetset riiki meelde, sest ilmselt üle 90% postitustest tehtud ikka Eestist. Jagan sama arvamust viktor54-ga, et reisidel on nii palju muudki teha, kui kommentaare kirjutada. Küll aga vahel tuleb konkreetse sihtkoha kohta ka juba reisil olles infot Tripist otsida või siis harjumusest vähemalt korra päevas Tripi pealkirjadele pilk peale visata.

Tere,

Miks minu esilagne postitus/küsimus kustutati? Kas sp, et  julgesin teema algataja küsimuse mõistlikuse osas sõna võtta?

Küsin siis teise nurga alt, et mis muutub trip.ee keskkonnas, kui postitada väljaspool Eestit? Võib vabalt PS-i vastata, kui seda äärmiselt intrigeerivat teemat ei taha risustada.

Selleks, et seda postitust jälle ei saaks ära kustutada, siis olen trip.ee keskkonda kasutanud Belgias. Midagi teisiti ei olnud võrreldes Eestiga.

Ka mulle tundub, et selle teema/küsimuse taga on muu kui lihtsalt uudishimu.

Püüdsin kunagi midagi tööarvutist trip.ee-sse kirjutada, aga kuna meil töö juures internetiühendus läbi Prantsusmaa käib, siis see postitus foorumis nähtavale ei ilmunud, vaid kadus lihtsalt ära. Õhtul kodust sama juttu kirjutades läks kohe nähtavaks.

Vaatan, et trip väga pikka ajalugu mu postitustest ei säilita.

Kindlasti sai postitatud Indoneesiast, kui "püha mägi" lennud kinni pani.

Mis puutub küsimuse mõtekuse üle diskussiooni, siis on selles tekitatud pseudoprobleem. Postitajad kes kirjutavad oma reisidest siia, on ju neis riikides käinud, seega pole need riigid salastatud. Küsimus siis pigem ju kas nad oma reisi ajal ka tripi keskonda jälgivad. Põhimõtteliselt on see info ka lehe haldajal olemas. Keskonna ellujäämiseks on vaja lihtsalt sel reisivaesel ajal sisu toota.

Kui mälu nüüd ei peta siis kunagi sai vist Mauritiusel olles midagi postitatud aga kindlasti olen postitusi teinud Kanaaridel, Maltal ja eelmise aasta kriisi lävel ka Itaalias ning suvisel vahepausil Austrias. No ju siis pole olnud midagi muud õhtuti teha kui trip.eed lugeda :)

Kuna viimased aastad veedan pool aastat Eestist eemal, siis ilmselt olen ka välismaalt postitanud, praegugi teen seda Tenerifelt :)

Kunagi  Mehhikost. Aga tavaliselt jah üritaks reisil olles igasugu virtuaalsust ja foorumeid vältida. Kiireks info hankimiseks on muidugi trip.ee taolised saidid väga kasulikud, ka rändamise ajal.