trip-krainetrip-ukraine-dark
Laevaga Kameruni ja tagasi Kongost

Hetkel on 4x4 seltskond organiseerimas laevareisi Kameruni ja tagasi Kongost. Suunitlus on autoga matkajatele aga samas saavad ka muud huvilised liituda. Riikidega on käimas eraldi läbirääkimised, et Covid piirangutest hoolimata oleks võimalik riiki siseneda.

www.visitequator.eu

Ma kohe huviga ootan läbirääkimiste tulemusel võimaliku lepitava diili reaalset täitumist.

Demokraatlike riikide puhul ei oleks sellised erikokkulepped võimalikud, Aafrika riikide juhul oleks väga üllatunud, kui miski lepe saaks reaalselt täidetud. Ilmselt oleks pigem võimalik piiril miskit sahkerdada, aga selle hind ei tasuks ära.

Väga huvitav pakkumine. Aga kuna sealne olukord pole meie poolt kontrollitav, siis palju maksaks teie kaudu lendamine kuule ja tagasi marsilt?

 Tundub nagu lahe mõte, kuid hetkeolukorras vist pikemaajaliste plaanide tegemine on liiga keeruline, eriti veel Aafrika riikide läbimist arvestades.

 Kuhugi lõksu jäädes, pead arvatavasti terve varanduse hakkama panema, et minema saada, kuid respect neile, kellel on võimalust, raha ja aega riskimiseks!

 Ma kohe huviga ootan, mis sest kõigest välja tuleb. Aasta tagasi oleks ennast ka kirja pannud aga täna on asi tiba kahtlane.

 Laevaga kohale ja laevaga tagasi nõuab aega. Samas jääks ära hulk kahtlasi piiriületusi. Enne Budapest-Bamako rallit üks eesti seltskond proovis eelnevalt antud teed läbida ja veendus, et seal on tõesti täielik bardakk. Head närvid ja rahakott peavad olema. Ning piisav reisimise kogemus lisaks.

 Ise pakun ka, et asja teostamine pigem võimatu tänastes oludes.

@Hbert Minu teada sa ju Aafrikat vähe tunned. Tuleb leida oluline tegelane ja siis temaga piisavalt kaua istuda. Aga väga huvitav ettevõtmine! Ilmselt läheb käiku plaan D, E ja F - või ma ei tea seda Aafrikat üldse.

Väga huvitav ettevõtmine. Reaalselt siiski selle teostamine hetkel usun kas väga raske või isegi pea võimatu. 

Hetke ülevaade Aafrika riikidesse reisimisest:

https://www.traveloffpath.com/africa-reopening-for-tourism/?fbclid=IwAR17Y9UTiD6f3nbxZ8ItpSjY1_r-XGssxY7yPDVhQT_dsj2IHL6Z6xRQLok

Veigo, sa sobiksid sellele reisile väga hästi. Kas oled juba oma nime kirja pannud?

ja kui laeval vähemalt 1 inimene nakatub koronaga siis ei võta teid mite ükski riik vastu.

Kes merel loksumisest just vaimustatud ei ole, võiksid mõelda 70päevasele bussireisile Indiast Inglismaale: https://www.dailymail.co.uk/news/article-8669515/The-ultimate-bus-journey-Tour-London-Delhi-18-countries-70-days-15-000.html