Laevasõit Tallinn - Helsinki + Vantaa lennujaam

Milline laevafirma on kõige OK, millega sõita Helsinki?

Mida tuleks tähele panna?

Millise transpordiga saaks sadamast lennujaama (Vantaa)?

Tänud, Artur

1
23

Eelneval vana info! Bussi enam sadamast ei käi...nyyd tramm raudteejaama.. Kust vöimalik söita lennujaama bussiga vöi siis rongiga tikkurila ja sealt bussiga lennujaama. Muidugi taksosöit lennujaama 40 -50 eurot ja airport taksi oli vist 29,50 kahe inimese kohta.

0
0

Tuleks tähele panna, et eri laevafirmad käivad erinevatesse sadamatesse ja seega tuleb transpordivalikul seda arvestada (Länsisatama või Makasiiniterminaali Viking Line'i puhul). Kui minna ühistranspordiga, tuleb osta seutulippu hinnaga 5€ ja teha kaks etappi - sadamast trammiga raudteejaama ja sealt bussiga lennujaama.

www.hkl.fi

2
0

Tegin Tallinkiga just läbi mõlemad suunad, tunniga sai hakkama kenasti.

2
0

Kas keegi oskab öelda, kuidas tuleb odavam, kui minna neljakesi Lääneterminalist Vantaa lennujaama. Kas taksoga, või siis tramm + buss? Palju maksab takso sõit, ja palju trammi ja bussi piletid? Ja mis nr bussiga raudtee jaamast lennujaama saab?

0
0

http://www.reittiopas.fi/en/

Piisab, kui kirjutad lähtepunktiks Länsisatama ja sihtpunktiks airport. Tramm ja buss kokku peaks maksma 6-7 eurot inimese kohta.

Takso: http://www.worldtaximeter.com/helsinki/helsinki+l%C3%A4nsisatama/helsinki+airport

0
0

eespool on ju kirjutatud palju maksab ja saab osta 1 pieti kohe sadamast, mis kehtib ka bussil

1
0

Takso on kindlalt kallim (ma ütleks, et kohe väga). Sõitsin 2013. a lõpus Länsisatamast Olympiaterminaali ja see maksis 17€ (mõned kilomeetrid).

0
0

kas helsingi ühe päeva sõidupiletiga on võimalik bussiga number 615 pääseda helsinki rauteejaamast vantaa lennujaama või see ühe päeva pilet ei kehti ja tuleb osta täiesti uus pilet või mingi pilet juurde.

0
0

kui sa kerid natuke tagasi, siis on seal kirjas, et jah saad osta kohe trammile minnes pileti, mis kehtib ka bussis.

1
0

Ühes kohas on selline info aga raske on aru saada mida tähendab regionaalne pilet ,millega on võimalik siseneda bussi 615 ( ka see võib olla see helsinki 1 päeva pilet või on midagi muud )

Airport connections

615 From Helsinki city center to the airport / From the airport to Helsinki city center •In Helsinki, the bus leaves from Rautatientori, platform 3. Leaving from Helsinki, the first exit stop is in Vantaa. •From the airport, the bus leaves from terminal T1, platform 2 and terminal T2, platform 21. The bus stops in Helsinki only to set down passengers. •The bus runs every 8–45 minutes on weekdays, at weekends every 12–50 minutes. •The total travel time is about 30–40 minutes. •A regional ticket is required for journeys from Helsinki to the airport and vice versa. •Purchase your ticket from a ticket machine or driver.

620 Rautatientori–Kartanonkoski–Airport •From the airport, the bus leaves from terminal T1, platform 2. From Rautatientori, the bus leaves from platform 3. •The bus runs every 20–60 minutes on weekdays, at weekends every 20–90 minutes. •The total travel time is approximately 40–50 minutes. •Also Helsinki internal journeys are allowed on the bus route. •A night fare is charged between 2am and 4.30am. •Purchase your ticket from a ticket machine or driver.

61 Tikkurila station–Airport. From Tikkurila you can catch a train to anywhere in Finland. •The bus leaves from platform 1 at Tikkurila station •From the airport, the bus leaves from terminal T1, platform 3 and terminal T2, platform 22. •The bus runs every 10–30 minutes on weekdays and at weekends. •A Vantaa internal ticket is needed for the journey. •A night fare is charged between 2am and 4.30am. •The bus runs every 30 minutes throughout the night in both directions.

Bus platforms at the airport

Tickets and fares (select Regional ticket for journeys between the airport and Helsinki)

Other buses serving the airport

51 Airport–Myyrmäki–Hämeenkylä 415 Helsinki–Kehä III (Ring Road III)–Airport 451 Helsinki–Ylästö–Airport 514 Airport–Tapiola–Westendinasema 519 Itäkeskus/Vuosaari–Malmi–Airport 520 Itäkeskus–Malmi–Airport 535 Airport–Espoon keskus 540U Airport–Leppävaara–Espoon keskus 941U Hämeenkylä–Airport–Maantiekylä–(Hyrylä)

0
0

veelkord, palusin teemast eestpoolt lugeda: kopeerin siis siia ülaltpoolt uuesti: "Kui minna ühistranspordiga, tuleb osta seutulippu hinnaga 5€ ja teha kaks etappi – sadamast trammiga raudteejaama ja sealt bussiga lennujaama."

1
0

Soome keeles SEUTU, rootsi ja inglise keeles REGION. Kehtib Helsinkis, Vantaas, Espoos ja Kauniaises. Helsinki sisene pilet lennujaama sõiduks ei kõlba. Seutu = Region pilet maksab 5 eurot ja kehtib 80 minutit ostuhetkest.

2
0

Niipalju kui olen aru saanud siis bussiga number 620 sobib helsinki sisene pilet ( 2,5 euri ) või päevakaart ( 8 euri ) aga bussile 615 see ei sobi ja tuleb osta regionaalne päevapilet ( 12 euri automaadist ) või harilik pilet ( 5 euri ).

0
0

Helsinkist lennujaama sõitmiseks läheb igal juhul vaja seutulippu. Helsinki sisene pilet sobib vaid siis, kui bussisõit ainult Helsinki piiresse jääb. Ps. 615 erisus tundub olevat see, et ka ainult Helsinki linnas sõites peab seutulippu olema.

1
0
1
23
Lennupakkumised
Reisikaaslased