Lennupiletid läbi Momondo ja lol.travel i - kas kellelgi kogemusi lol.traveli iga?

Tere!
Tegin öösel bronni lennupiletitele Aasiasse ja bronni läks läbi. Krediitkaardil ka summa broneeritud. Meili peale tuli bronni info aga e-ticket id ei ole veel tulnud. Bronni sai tehtud läbi Momondo, kust edasi ostmine lol.travel leheküljel. Tegemist Itaalia vahendusfirmaga, kus täna puhkepäev ja keegi infotelefonile ei vasta seetõttu.
Kas peaksin muretsema, või võtabki e-pileti vormistamine pühade ajal või öösel kauem aega?
Tänud ette,
Stina

Eks oleneb ka, mis ajaks ostetud. Odavate vahendajate kaudu kõik robotlikult ei käi, kellegi sõrm peab vahel sekkuma.
Mul on näide, kus broneering tehtud märtsis, ametlik e-pilet laekus septembris (küll teine vahendaja), ca 2 kuud enne lendu.

Ostetud on märtsiks 2018. Just mõtlesingi, et ikka ju vaja, et keegi inimene selle kinnitaks, ehk sellepärast ka viivitus. Seni lihtsalt on e-piletid alati väga ruttu saabunud, samas ostetud päeval tööajal ja teistelt vahendajatelt. Aitäh ja loodan, et kõik toimib :)

Paar aastat tagasi üritasime osta pileteid läbi nende.Saadeti vist ka bronni kinnitus ja broneeriti kaardilt raha, aga e-piletit ei saadetud. Meili teel sai küsitud piletite kohta, siis vastati et pole piisavalt vahendeid kaardil, kuigi vajalik summa oli kaardil olemas ja broneeritud. Ja siis paar päeva hiljem vabastati broneeritud raha kaardil ja pileteid ei saanudki. Ja ei mingit selgitust. Edaspidi olen neis eemale hoidnud Momondost pileteid ostes.

Stina, ära nüüd väga paanikasse mine :)
Oota paar päeva veel ja kui siis ka pileteid emailil pole, võta nt reedel nendega ühendust.

Ohh jah, loodan, et Momondo ei kasutaks ju neid koostöös, kui oleks täiesti ebausaldusväärne firma....

Expedia ei saada näiteks kunagi eraldi e-piletit. Saad ainult broneeringu kinnituse koos broneeringu koodi, piletite numbrite, lennuaegade jm sellisega. Soovi korral võid siis ise lennufirma lehelt või mujalt vaadata, kas selline broneering on olemas ja siis lisaks veel e-pileti ka oma meilile saata.

Nojah, juba kahetsen, et mõnda teist piletite vahendajat ei valinud! Kelle kaudu olete ostnud Momondost ilma igasuguste probleemideta?

mis see momondo siia puutub, nad ei müü ju pileteid, vaid on otsingumootor, kes teenib reklaami ja suunamiste pealt komisjoni. Vahendaja on see lol.travel.

Norsu, seda ju Stina Tuubel räägibki.....

ju ma lugesin siis valesti kui teksti vahepeal muudetud pole. Olend kasutanud budgetairi ja tripstat. Eks nende odavate vahendajatega olegi, et kui kõik sujub, siis probleeme pole, kui mingid graafiku muutused ja lendude ärajätmised, siis on suhtlemine raskem.
Budgetairi läti kontor samas vastas küll päris kiirel kirjadele. Kui hinnavahe on väike, siis eelistaks lennufirma enda lehte.

Jah, küsimus oli, et millist piletimüüjat valida Momondo välja pakutud variantidest?

Ongi keeruline - näiteks tickets.ee näitab kohati POOLE odavamat hinda kui teised Tai lendudel detsembris-jaanuaris (finnair+qatar). Kui aga bronn teha, siis tuleb vastuseks paremal juhul kohe et pileteid ei saa. Halvemal juhul aga pannakse rahad ka paariks päevaks kinni. Ei julge ka lõpmatuseni katsetada.

Olen lol.travelist ostnud Brasiilia siselennu piletid. Läks ka veidi rohkem aega enne kui lennufirma piletid kinnitas nende väitel.

Mina ostnud tickets.ee kaudu ja kõik toimis.

Soovitan kasutada skyscannerit.Piletid ostan tavaliselt tripsta kaudu . veel on turvaline lastminute.co.uk

Skyscanneris minu soovitud lend: keegi BravoFly pakub hinnaks 522 ja ebookers 1540 Kusjuures olen ka kunagi tickets.ee-st ostnud ja tookord kõik toimis. Seekord aga raske usaldada.

Ehk siis mingid BravoFly ja GotoGate on need skyscanneri "odavpakkujad" Kogemusi kellelgi?

Mina olen ostnud lol.traveli kaudu piletid Taisse. Lend pole küll veel toimunud, aga piletid sain ilusasti kätte ja Finnairi poolt on kõik kinnitatud.
Ehk siis oota veidi veel. Kui Sul booking reference nr on, siis võid vaadata ka lennufirma kodulehelt, kas lend on kinnitatud.

Olen korduvalt lol traveli lehelt ostnud. Nad ei saadagi pileteid e-maili peale. Peale ostu tuleb kinnituskiri ja seal oleva kinnitusnumbriga nende lehele sisse logides on võimalik näha enda e-piletit. Samuti saab sealt siis näha lennufirma bronni numbrit ja siis vajadusel sellega lennufirma lehelt oma piletit üle kontrollida. Alati on kõik toiminud.

Tänud vastuste eest! Kontrollin üle ja igaks juhuks ka helistan neile homme :)

Update: piletid nüüd olemas, kuid kahjuks veidi kallimalt, kui algul broneerisin.
Peale tundide pikkust infotelefoni ooteliinil viibimist õnnestus klienditeenindusega ühendust saada. Selgus, et piletite bronn ei olnud ikkagi läbi läinud, kuigi raha oli broneeritud. Väidetavalt olevat broneeringu peale kulunud liiga kaua aega. Kes teab, mis see tegelik põhjus oli....