London - New York

Selline kysimus et kas keegi oskab öelda mida yle ookeanilennul syya ja juua pakutakse? Ja kas alkoholi ka pakutakse. . . . . Trip.ee lisas vastavalt grammatikareeglitele kohanimede algusse suurtähed.

millega lennata, aga BA pakub alati süüa-juua, alkoholi samuti.

Ma lendangi BA-ga, aga mida nad siis süüa ja juua pakuvad ja kas söök jook on tasuta?

Minek AA-ga - ei tea millega nemad üllatavad.

On söök tasuta, pakutakse 2 korda (üks on suupiste ja teine soe söök, juua saab kogu aeg) ja alkoholi minipudel oli viimati 5€ või 6$ . Viimase puhul kindel enam ei ole.

Üle ookeani lennul pakuvad vast kõik kompaniid süüa, tavaliselt antakse valida, a la kana või pasta. Viimati AAga lennates sai punast v valget veini ja vist ka õlut, maksmas ei näinud ma selle eest kedagi. Pealegi peaks sul olema piletil märgitud midagi taolist: DINNER/SNACK v CONTINENTAL BREAKFAST või FOOD FOR PURCHASE (viimane siis tähendab, et pead maksma).

Tänud. Selge siis, eks näis mida pakutakse. Aga oskab keegi öelda kaua kestab lend Londonist New Yorki ja kuda selle üle elab, kas on väga masendav? . . . Trip.ee asendas "x" õigekeelse ühendiga "ks" ja kui on "ü" täht olemas klaviatuuril, siis palub seda ka kasutada!

Kui oled kõva unekott siis läheb linnulennul:) Kui ei siis on paras piin. Kaua kestab - äkki 12h?

AA-ga lennuaeg 8 tundi ja 15 minutit.

Kasutan teemat - kuidas telekavaatamine (filmid)? Kas klapid on olemas või tuleb cashis välja osta? Kas AA lennukites indiv ekraanid või laes mitme peale?

Üle ookeani lennul pakuti klappe tasuta, aga kui sul endal midagi olemas on, siis võta kaasa, kindlasti mugavamad. Ekraanid olid personaalsed.

AAga Pariis-Chicago, Chicago-Frankfurt mõlemal lennul olid ekraanid lae all mitme peale. Economy klassis siis.

Ja 8h lennata on veel okei, kuid 10h on juba piin..

Londonist New-Yorkki kestis sõit 7 tundi, kõigil olid oma ekraanid,ning klapid olid tasuta.Lend sujus igati korralikult.Järgmisel hommikul oli siis minek Puerto Ricosse-kõige hullem lennusõit üldse!lennuk oli nagu vanaraud,imelikku kärsakat tuli ja 2/3 ajast olid õhuaugud,ja mitte väiksed vaid ikka väga korralikud! Puerto Rico-Miami lend oli igati normaalne,kuna ilm oli ilus,siis lennukiaknast nägi väga ilusaid kariibi mere saari,see on ikka liiga paradiis! ja muideks,siselendudel ei antud mitte mingit snäkki,kuigi need kestis 3h ja nii.ainult juua pakuti.Kuna tagasitulles jäime ootamatult NY lumevangi,seal oli hirmus torm,lennuk püüdis 2 korda startida,aga rajad tuiskas kohe täis ning tiivad jäätusid ära,lend canceldati.lükati edasi järgmise päeva pärastlõunale.niimoodi ka kõik siselennud,ja maandumised.kuna meil oli reisikindlustus,siis vedas hullupööra ning peale 3h asjaajamist saime piletid NY-Helsingi,Helsingi-Tallinn.Firmaks siis Finnair,ja lend kestis vaid 6 ja pool tundi:O maandudes,läksime kohe check ini,küsiisme kas jõuame veel varasemalt tallinna lennule, need iniemsed olid nii vastutulelikud,et võimaldasid meid lennukile,mis pidi isegi meie järgi 10 min ootama.Üldjuhul läks lend ilusti

Üldiselt on enamik AA lennukeid vanaraud, niipalju kui mina näinud olen / tuttavad on lennanud. Noh, vähemalt võrreldes nendega, mida ma teistel pikematel lendudel olen näinud. Alkohol on 6 $ väike vein / õlu / kokteil. Ekraane on vähe, niimoodi, et kaugemal või servas olles ei näe midagi. Klapid on tasuta ainult üle ookeani lendudel, tasub kaasa võtta siselendude jaoks. Filme näidatakse tavaliselt 1, pärast tuleb midagi 2-ja-pool-meest laadset. Aga üle ookeani lennul on mugav võtta endale terve keskmine rida, need lennud on tihti pooltühjad, kui just JFK-le ei lennata.